Wyszperane w sieci

+
taka moze ciekawosta prawdopodobnie niedługo w Warszawie będzie głosno o pewnym bilboardze a to z racji inicjatywa na stronie JoeMonster.org mają zamiar wydrukowac i wykupic miejsce w reprezentatywnym miejscu w warszawie i wywiesic cos o wiele ciekawszego niz to co wieszaja partie a z resztą sami zobaczcie o tutaj do ciekawszych zeczy nalezy zaliczyc to ze w niecały dzien zebrali na ten cel prawie 3 tysiące złotych
 

tibor

Forum veteran
Michalun said:
taka moze ciekawosta prawdopodobnie niedługo w Warszawie będzie głosno o pewnym bilboardze a to z racji inicjatywa na stronie JoeMonster.org mają zamiar wydrukowac i wykupic miejsce w reprezentatywnym miejscu w warszawie i wywiesic cos o wiele ciekawszego niz to co wieszaja partie a z resztą sami zobaczcie o tutaj do ciekawszych zeczy nalezy zaliczyc to ze w niecały dzien zebrali na ten cel prawie 3 tysiące złotych
Wczoraj kumpel już u siebie pokazywał mi stronkę z tą inicjatywą Jak dla mnie najlepsze jest pozdrowienie pana menela dumnie leżącego przy rowerze na jezdni
 
oho, już widzę te fakty:D bo w publicznej nie pokażą pewnie, hehe. Mam nadzieję że zamieszczą je w sieci, bo mnie nie ma przez najbliższe 2 tygodnie.
 
Yarpen Zirgin said:
oho, już widzę te fakty:D bo w publicznej nie pokażą pewnie, hehe. Mam nadzieję że zamieszczą je w sieci, bo mnie nie ma przez najbliższe 2 tygodnie.
Mnie przez najblizsze 2 tygodnie tez nie bedzie, ale we wrzesniu moze bede w Wawie, wiec jakby napisali gdzie ten bilboard stawiaja, to bym se go moze obejrzał na żywo .
 
Yarpen Zirgin said:
http://www.joemonster.org/article.php?sid=6250tu pisze gdzie. pytanie kiedy:)
Dzieki Yarp. W tym linku który podał Michalun nie było adresu. Jest duże prawdopodobieństwo że jednak zobacze ten bilboard, o ile będzie on wisiał we wrzesniu i o ile bede w tej Wawie (co jeszcze nie jest pewne).
 
ale jeszcze pytanie ktory z nich powiesza ja sawiam na tego samego co Tibor i tak jak powiedział Yarpen radze się spieszyc jesli ktos chciałby ten bilboard zobaczyc bo pewnie więcej jak 2-3 dni nie powisi i podziwiam ludzi z JoeMonstera za odwage
 

tibor

Forum veteran
Yarpen Zirgin said:
kwestia kiedy go powieszą bo w wawie rządzi PiS jak narazie więc długo nie powisi.
Ale wiesz, tym zajmują się chyba firmy prywatne. I takim firmom wisi kto akurat jest przy władzy.
 
nawet nie to ze zakleją go ale zaraz wyslą jakąs swoją bojowke albo delegacje swoich "zaufanych" i albo zedrą albo zamalują to arcydzieło i jakby co to przeciez nie ich wina tylko jacys wandale zniszczyli
 
Marcin Skowrońs said:
Fakt, fajne, już chyba by było lepiej gdyby Polską rządziły Mapety niż Kaczyńscy i PIS.
No no no, za takie gadanie w naszym "wolnym" kraju można dostać duuużo czasu do przemyśleń, i to w bardzo spokojnym miejscu. Inna sprawa że większość ludzi się z tym zgadza.
 
Ale to jest fenomen po prostu. Zauważyłem, że wszyscy krytykują PiS (słusznie zresztą), a od czasu wyborów w necie nie poznałem żadnego (!) zwolennika kaczyńskich. 52% Polaków nie ma dostępu do internetu? dziwne...
 
Top Bottom