Wyszperane w sieci

+
Po prostu teraz nikt się nie przyzna że głosował na PIS, bo wstyd straszny. Ja na szczeęście jestem jeszcze za młody żeby móc głosować, więc mnie ten problem nie dotyczy.
 
jak mowiłem informuje ze JoeMonster wyszedł na miasto ze swoim bilboardem oto i ONteraz jakos częsc strony nie działa (chyba ze to tylko u mnie )ale pwnie szybko to naprawią
 
mam nadzieje ze jednak uda sie zawiesic ten bilboardzic w jakims fajnym miejscu bo jak na razie nik nie chce się tego podjąc jak stwierdzili na JoeMonsterze "Jest to przerazajace" strach przed czyms niewidzialnym [rawie jak w panstwie totalitarnym ale mniejsza z tym gratulacje za pomysł (i szkoda ze mnie tam nie było )
 
"Komunikaty Wojenne" Meldunek o przeprowadzeniu akcji w "Dolinie Miłości". Na rozkaz Marszałka Mózgu,gen. Członek przeprowadził ofensywę na twierdzę "Międzynogi" znajdującą się w rejonie uda przy wsi Podbrzusze . Gen. Członek w porozumieniu z maj. Ręką, wysłał na zwiady kpt.Paluszka, który teren ocenił jako: mokry, lekko górzysty, silnie zalesiony.. Wobec takiej sytuacji terenowej gen. Członek wydał rozkaz ataku i nagłym ruchem przesuwał się pod twierdzę . W między czasie major Zaatakował wieś Piersiowice , gdzie, po zaciętej walce zdobyto dwa wzgórza o wyjątkowym znaczeniu strategicznym.Po chwilowym odpoczynku miał się rozpocząć atak na punkt mający największe znaczenie strategiczne czyli - Twięrdzę w Dolinie Miłości. tutaj sowództwo zostało powierzone gen. Gołogłowemu, który był wspierany działem przeciw lotniczym (zdecydowanie)dużego kalibru ogniomistrza Jajka. Już przed świtem gen. Gołogłowy opuścił pozycje wyjściową pod wsią Pipkowice, skąd poparty przez ogniomistrza Jajka ruszył do ataku . Rozpoczęła się zacięta walka . Polała się krew. W ogniu walki zginął broniący dzielnie swojego odcinka por.Błonka, pseudonim "cnota" , który przez pewien czas bohatersko bronił przydzielonej pozycji i przeciwstawił się gen. Gołogłowemu. Generał wykazał się niesamowitą umiejętnością manewrowania atakując krótkimi posuwami w przód zajmując najważniejsze punkty w Dolinie Miłości. Walczył tam również dzielny Szeregowiec Śmietanko pseudonim "Sperma" ze swoim oddziałem "plemników", którzy po heroicznej bitwie dostali się jednak do niewoli złowrogiego gen. Macicy na okres 9-u miesięcy jak wykazał nasz wywiad. Ponieważ sytuacja stawała się kryzysowa z powodu braku amunicji, gen. Gołogłowy wraz z maj. Flakiem wycofali się do pozycji wyjściowej we wsi Pipkowice, celem wypoczęcia, przegrupowania oraz zmobilizowania dalszył sił. R.Z. Podpisał: Marszałek Prezerwatywa pseud. "Kondom" szef sztabu gen. Sztywny pseud. "Kutas" Dzisiaj robiłem porządek w biurku i znalazłem ten tekst na jakiejś kartce .... uśmiałem się i stwierdziłem że "wkleje" to tu ... powinni to w szkołach kazać czytać ;) ;) ;) ;)
 
Niezłe... A nawet więcej - świetne.
Avallac`h said:
Swoją drogą ciekawe czy na coś podobnego możemy liczyć w wiedźminie?
Prawdę mówiąc nie chciałbym, żeby w walce z wilkołakiem czy innym "potworasem" okazało się, że ktoś podmienił mój srebrny miecz na kurczaka... chyba że byłby to srebrny kurczak , bo gumowy zdecydowanie odpada.
 
Ta scena z kurczakiem (podobna, bo nie ta sama) byla juz w Warrior Within w materialach bonusowych. Oczywiscie sytaucji tego typu nie ma w grze. EDIT: To krazylo w sieci jeszcze przed wstapieniem Polski do UE.[operator]: Dziękujemy, że wybrał pan nasza pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL ? [klient]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie. [o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL ? [k]: Mój EUROPESEL, tak.... już ...chwileczkę...to jest 2165052031412341123221854332223. [o]: Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302. Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326 a numer pańskiej komórki to 88234924 Z którego numeru pan dzwoni? [k]: Co? Dzwonię z domu. Skad pan ma te wszystkie informacje? [o]: Jestesmy podłączeni do Systemu, proszę pana. [k]: (wzdychajac) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy wasza Pizzę Samo Mięcho. [o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana. [k]: Co pan ma na mysli? [o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie cisnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie. [k]: Cholera. To co pan proponuje? [o]: Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnoscia panu zasmakuje [k]: Czemu pan sadzi, że mi to zasmakuje? [o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu " Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego własnie to panu zasugerowałem. [k]: Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej. [o]: Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówka, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej. [k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę. [o]: Pańskie konto czekowe, również jest już wyczerpane. [k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotowa. Jak długo to zajmie? [o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jesli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne. [k]: Skad u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze?! [o]: Pisze tutaj, że oczekuje się na pana z pierwsza wpłate na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony. [k]: !!#@#^&_@!! [o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach. [k]: (Milczenie) [o]: Czy chce pan cos jeszcze ? [k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli. [o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom..........
 
TO jest dobre .... tymbardziej po tm co ostatni czytałem w Przekroju (albo wprost... albo Newsweek'u ... kurcze nie pamietam)
 
Chałek said:
Niezłe... A nawet więcej - świetne.
Avallac`h said:
Swoją drogą ciekawe czy na coś podobnego możemy liczyć w wiedźminie?
Prawdę mówiąc nie chciałbym, żeby w walce z wilkołakiem czy innym "potworasem" okazało się, że ktoś podmienił mój srebrny miecz na kurczaka... chyba że byłby to srebrny kurczak , bo gumowy zdecydowanie odpada.
Ależ gumowe kurczaki są szalenie wręcz skuteczne. Kto wie, czy nie bardziej zabójcze od srebrnych mieczy Psinka moich dziadków posługuje się tą śmiercionośną bronią i sieje w ich mieszkaniu spustoszenie za pomocą wszechpotężnego gumowego kura
 
Zza kulis Prince of Persia: The Two Thrones Swoją drogą ciekawe czy na coś podobnego możemy liczyć w wiedźminie?
He he, już mamy kilka "nietypowych" screen'ów i render'ów. Na pewno w przyszłości niektóre znajdą się na stronie.
 
Weird Al Yankovic jesli jeszcze go nie znacie to musicie poznac jego tworczosc jak dla mnie bomba na youtubie jest tego sporo linkpolecam Smells Like Nirvana i Amish Paradise Christmas At Ground Zero tez jest niekiepskie
 
Top Bottom