Wyszperane w sieci

+
Wiem ze to dziwne i powinno sie zamieszczac linki ale powiem tak: google płod Arlekina. Tak strasznej choroby jescze nie widzialem matka natura potafi byc strasznie okrutna. I jesli ktos chce sie posmiac niepolecam, pamietaj ze to mogles byc ty.
 
Ał, widziałem to :p. Z filmiku się nie śmiałem, bo faktycznie nie ma z czego. Ponadto, nie podobało mi się to, że na tego dzieciaka ludzie gapili się, jak na małpę, albo jakieś zwierzątko. Cóż... Natomiast, pośmiałem się z komentarzy na youtube. Jeden czlowiek ( wydaje mi się, że nie na żarty, chociaż czart go tam wie ;D ) usiłował udowodnić wszystkim, że to dziecko kosmity i takie rzeczy "często mają miejsce".
 
Aran said:
ciekawe rysunki powiazane z Wieśkiem, raczej 18+http://www.digart.pl/praca/1108642/Wiedzmin_inaczej__01.html
Niezłe. Aż przychodzą mi pewne 'nieprzyzwoite' avatarki na skojarzenia :D
 
Chciałem zadedykować naszym kochanym Moderatorom i Moderatorce ;) "Gothic 3 Spam Jest Zly" ale po obejrzeniu doszedłem do wniosku, że jednak tego nie zrobię ;)
 
Wallace said:
Chciałem zadedykować naszym kochanym Moderatorom i Moderatorce ;) "Gothic 3 Spam Jest Zly" ale po obejrzeniu doszedłem do wniosku, że jednak tego nie zrobię ;)
Jak chcesz warna, to wystarczy poprosić xPOgólnie jak ktoś chce stracić wiarę w ludzką inteligencję, o polecam całą serię "Gothic - Prawdziwa Historia", a w szczególności to:cenzura, były obawy o zatracenie dobrego smaku forumowiczów
 
Elwer said:
Skoro Cię takie filmy śmieszą...
Nie powiedziałem, że mnie śmieszą. Myślałem, że będzie tam coś zabawnego, ale poza bluzgami nie znalazłem tam nic, dlatego podarowałem sobie wklejanie tego filmu.
 
Nie ma to, jak warny za byle co :p, po prostu boska sprawa. A filmik... e... no czego sie spodziewać po filmiku z podłożoną "IVONĄ"??Poza tym, napisał że chciał wam dedykować, ale nie detykuje, wiec nie ma sprawy.
 
Top Bottom