Wyszperane w sieci

+
dEviss said:
Jeszcze za nim wyszła gra przeczytałem 4 pierwsze tomy trylogi. Po tym jak kupiłem , zagrałem i skończyłem grę zakupiłem natychmiast ostatnie 3 tomy.
:D To razem ponad dwie trylogie...
 
Clancys said:
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83452,4891494.htmlthe best of Radio Maryja, pewnie było z 10 razy, ale może akurat :). I to są katolicy, to już ja jako ateista jestem świętszy :angel:.
Ej, nie no to musi być fake. Ja wiem, że z tymi ludźmi jest źle, ale żeby aż tak? ???
 
Elwer said:
Elwer said:
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83452,4891494.htmlthe best of Radio Maryja, pewnie było z 10 razy, ale może akurat :). I to są katolicy, to już ja jako ateista jestem świętszy :angel:.
Ej, nie no to musi być fake. Ja wiem, że z tymi ludźmi jest źle, ale żeby aż tak? ???
O tym z rentą słyszałem na własne uszy jak kiedyś u babci siedziałem ^^
 
To radio jest tak chore, ale z kościołem się nie wygra... Palikot jak mieszał Rydzyka z gównem, to Cymański mógłby się bić za niego bo "matka płaci od kilku lat i co to pieniądze w błoto?"
 
Sabotażyści z TP S.A. blokują TV TRWAM!http://www.joemonster.org/filmy/9243/Sabotazysci-z-TP-S.A.-blokuja-TV-TRWAMkozacki konsultant z TP i te śmiechy w tle :D
 
Adam said:
To radio jest tak chore, ale z kościołem się nie wygra...
Radio Maryja = Kościół?No nieeee :pChyba, ze tak jak napisales - z malej litery, w sensie budynku to moze w niektorych miastach maja na wiezach nadajniki :p
 
A kim są prowadzący ? Księżmi, którzy należą do Kościoła. Reprezentują Kościół, wykorzystują Kościół i wiarę.
 
Adam said:
A kim są prowadzący ? Księżmi, którzy należą do Kościoła. Reprezentują Kościół, wykorzystują Kościół i wiarę.
Kościół wstydzi się TAKICH reprezentantów. W RM pracują same ofiary patologii. Nie znam księdza, który by popierał radio z ryjem... Jego ideę, owszem, ale nie formę.
 
A ja znam. Kilku. Oraz katechetkę.Kończmy ten OT. Niech ktoś założy wątek - "Radio Maryja - opinie".
 
Temat - "sens życia, filozofia,..." byłby chyba idealny na rozmyślenia odnośnie religii i różnych wyznawców ;)
 
I po co szukac w sieci jak na wlasnym podworku mamy takie "biale kruki" :D
wojak55 said:
(...) ale go się nie da usunąć bo normalnie sie usuwa i jak się usunie to ten plik nadal zostaje i nic się nie usuwa
 
Wooczykij said:
Wooczykij said:
A kim są prowadzący ? Księżmi, którzy należą do Kościoła. Reprezentują Kościół, wykorzystują Kościół i wiarę.
Kościół wstydzi się TAKICH reprezentantów. W RM pracują same ofiary patologii. Nie znam księdza, który by popierał radio z ryjem... Jego ideę, owszem, ale nie formę.
Wiadomo, że niszczą tradycję Kościoła w Polsce, który nie raz nas ratował (Częstochowa, komunizm), nadszarpują mienie... ale cóż odprawiają msze, udzielają rozgrzeszeń, mają fajne samochody i pociągają za sobą społeczeństwo zasłaniając się wiarą... dał im ktoś święcenia i reprezentują tą instytucję. Inni mogą się ich wstydzić i próbować wyprzeć z Kościoła ale jakoś im się to nie udaje :dead: bo to :evil: :evil: :evil: :evil: (rydzyk i jego armia słuchaczy ;-])
 
Nie mozna twierdzic, ze jak w Twoim miescie sa pseudokibice to znaczy, ze cale miasto jest dresiarskie i chodzi z kieszonkowymi bejsbolami :D
 
SLI said:
Nie mozna twierdzic, ze jak w Twoim miescie sa pseudokibice to znaczy, ze cale miasto jest dresiarskie i chodzi z kieszonkowymi bejsbolami :D
Stop, na prawdę się nie rozumiemy. Mówię o pewnej grupie ludzi, których z kościoła wywalić się nie da, bo mają tłum wiernych za sobą, a nie o wszystkich członkach Kościoła.
 
Adam said:
Stop, na prawdę się nie rozumiemy. Mówię o pewnej grupie ludzi, których z kościoła wywalić się nie da, bo mają tłum wiernych za sobą, a nie o wszystkich członkach Kościoła.
Aaaa, to faktycznie sie zgadzam...Walka z rakiem jest trudna... :p
 
Adam said:
To radio jest tak chore, ale z kościołem się nie wygra...
Adam said:
A kim są prowadzący ? Księżmi, którzy należą do Kościoła. Reprezentują Kościół, wykorzystują Kościół i wiarę.
Adam said:
Adam said:
Nie mozna twierdzic, ze jak w Twoim miescie sa pseudokibice to znaczy, ze cale miasto jest dresiarskie i chodzi z kieszonkowymi bejsbolami :D
Stop, na prawdę się nie rozumiemy. Mówię o pewnej grupie ludzi, których z kościoła wywalić się nie da, bo mają tłum wiernych za sobą, a nie o wszystkich członkach Kościoła.
lol
 
Top Bottom