Wyszperane w sieci

+
 
Rosjanie to wspaniali ludzie rządzeni przez drani. I to nie prawda, że przeciętny Rosjanin ma nas za wrogów. Powiedzcie mi jedno, co oni mają z tymi mostkami ze złota? Kiedyś kilka lat temu, gdy jeszcze studiowałem jadąc autobusem na uczelnie zderzyłem się z bagażem pewnej Rosjanki uśmiechnęła się do mnie przepraszająco lśniąc mi przed oczyma szczerozłotą górną szczęką. Wyglądała jak ten koleś z Bonda, co to inwestycja na przyszłość czy jak?
 
Nie użyłem brzydkiego słowa na "P" Rosjanie fascynują mnie społecznie. A to powyżej było tylko ciekawostką.
 
Spokojnie.
Do nas też dotrze...



A tak na poważnie. Ciekawe jak epidemia będzie rzutować na światową gospodarkę? Przecież większość dóbr produkuje się w Chinach.
 
A tak na poważnie. Ciekawe jak epidemia będzie rzutować na światową gospodarkę? Przecież większość dóbr produkuje się w Chinach.
Może w końcu sprzedawcy zaczną wspierać lokalnych producentów zamiast sprzedawać jakościowe dno z Chin.
 
Może w końcu sprzedawcy zaczną wspierać lokalnych producentów zamiast sprzedawać jakościowe dno z Chin.

No, ale zdajesz sobie sprawę jak to będzie rzutować na końcowego konsumenta?

Poza tym lokalne nie zawsze oznacza lepsze, a Chińczycy już dawno nie produkują TYLKO tandety. Fakt, że ich technologia i siła robocza wciąż pozostają tanie napędza światową gospodarkę. W ubiegłym roku ich wkład w światowe PKB wynosił niemal 20%. Czyli jak to wszystko się załamie, to miło nie będzie. I to nie tylko dla Chińczyków...

 
Top Bottom