Wyszperane w sieci

+
 
Mam pytanie do użytkowniczek forum - czy wy też spotykacie się czasem z takimi sytuacjami w toku życia towarzyskiego?

 
"Wszyscy dostali ciepłe napoje i poczęstunek - powiedziała w rozmowie z Radiem Szczecin Zuzanna Szopowska z PKP Intercity. "
Już to widzę. Pewnie taki poczęstunek dostali jak ja, kiedy musiałam siedzieć w pociągu ponad 4h w jakimś szczerym polu, bo na torach leżała gałąź.
Była do wyboru albo jedna kawa, albo jedna herbata. A jak chciało się kawę z mlekiem to na pasażera przypadała tylko 1 śmietanka, bo wszystko było odliczone i by zabrakło (ofc jak się dopłaciło to można było sobie i z 10 wziąć :p). Kochane PKP.

I muszę zacząć uważać, bo często jeżdżę pociągiem tej relacji :p
 
"Wszyscy dostali ciepłe napoje i poczęstunek - powiedziała w rozmowie z Radiem Szczecin Zuzanna Szopowska z PKP Intercity. "
Już to widzę. Pewnie taki poczęstunek dostali jak ja, kiedy musiałam siedzieć w pociągu ponad 4h w jakimś szczerym polu, bo na torach leżała gałąź.
Była do wyboru albo jedna kawa, albo jedna herbata. A jak chciało się kawę z mlekiem to na pasażera przypadała tylko 1 śmietanka, bo wszystko było odliczone i by zabrakło (ofc jak się dopłaciło to można było sobie i z 10 wziąć :p). Kochane PKP.

I muszę zacząć uważać, bo często jeżdżę pociągiem tej relacji :p

JEDNA KAWA i JEDNA HERBATA? JEDNA śmietanka?!

no kuwa skandal, co za trzeci świat! powinien być bufet!

przystopujcie z narzekaniem, serio. w pkp jest źle, ale równocześnie od kilku lat widać symptomy poprawy.
narzekanie na jedną kawę z jedną śmietanką jest politowania godne, gdyż osiągnęłaś tym samym nowy poziom absurdu: narzekanie na to, że coś jest ok, a nie na 5 gwiazdek.
polacy ewoluują.
 
Last edited:
JEDNA KAWA i JEDNA HERBATA? JEDNA śmietanka?!

no kuwa skandal, co za trzeci świat! powinien być bufet!

przystopujcie z narzekaniem, serio. w pkp jest źle, ale równocześnie od kilku lat widać symptomy poprawy.
narzekanie na jedną kawę z jedną śmietanką jest politowania godne, gdyż osiągnęłaś tym samym nowy poziom absurdu: narzekanie na to, że coś jest ok, a nie na 5 gwiazdek.
polacy ewoluują.

Aha, to miałam być uradowana, że siedzę zimą w pociągu, bez ogrzewania, na jakimś cholernym odludziu, bez żadnych wyjaśnień. Ta jedna herbata lub kawa z JEDNĄ śmietanką miała mi zrekompensować to, że płacisz człowieku za śmieszną pierwszą klasę, bo innych miejsc nie ma (logiczne przecież jest, na trasie Szczecin-Lublin wystarczą 4 wagony 2giej klasy, 1 wagon 1 kl. + wars i to w weekend, gdzie jest największe obłożenie). Obsługa pociągu ma cię w głębokim poważaniu i o niczym nie informuje, a jak ktoś poprosił do tej nieszczęsnej kawy 2gą, tak, DRUGĄ śmietankę, to dostaje informację, że sorry ale nie, bo nie ma. Ale jak się dopłaci to nagle, w magiczny sposób się znajdzie. Zaraz pewnie powiesz, że jak kogoś stać na pierwszą klasę, to nie powinien mieć pretensji, że musi dopłacać do takiej pierdoły. Jasne, są to jakieś śmieszne pieniądze, ale liczy się to w jaki sposób zostali potraktowani pasażerowie. Na koniec podróży pan z głośnika podziękował za wspólną podróż i zapraszał ponownie.
 
Top Bottom