Wyszperane w sieci

+
Aha, to miałam być uradowana, że siedzę zimą w pociągu, bez ogrzewania, na jakimś cholernym odludziu, bez żadnych wyjaśnień. Ta jedna herbata lub kawa z JEDNĄ śmietanką miała mi zrekompensować to, że płacisz człowieku za śmieszną pierwszą klasę, bo innych miejsc nie ma (logiczne przecież jest, na trasie Szczecin-Lublin wystarczą 4 wagony 2giej klasy, 1 wagon 1 kl. + wars i to w weekend, gdzie jest największe obłożenie). Obsługa pociągu ma cię w głębokim poważaniu i o niczym nie informuje, a jak ktoś poprosił do tej nieszczęsnej kawy 2gą, tak, DRUGĄ śmietankę, to dostaje informację, że sorry ale nie, bo nie ma. Ale jak się dopłaci to nagle, w magiczny sposób się znajdzie. Zaraz pewnie powiesz, że jak kogoś stać na pierwszą klasę, to nie powinien mieć pretensji, że musi dopłacać do takiej pierdoły. Jasne, są to jakieś śmieszne pieniądze, ale liczy się to w jaki sposób zostali potraktowani pasażerowie. Na koniec podróży pan z głośnika podziękował za wspólną podróż i zapraszał ponownie.

Za duże oczekiwania.
Oczekuj mniej po najgorszej kolei w Europie, a się nie rozczarujesz.
W stosunku do Niemców jesteśmy jakieś 40 lat w tyle. Nie chciałabyś wiedzieć jaki złom po jakim złomie pomyka ;)
 
Kreacjoniści o Dinozaurach - wyborne.

Asteroida zabiła DINOZAURY, ale nie motylki i żabki? HAHA, paradne!
Naukowcy znajdują kości dinozaurów i ludzi razem więc datowanie węglem jest błędne!
Piszemy książki o smokach więc żyliśmy z dinozaurami!
Ziom widziałeś dinozaura? Haha, nie! <wut>
Dinozaury jeszcze żyją!!@2232


PS: No nie mogę :D :D :D argument że dinozaury nie wymarły: "jakaś babka z Walii rozmawiała ze staruszkami w 1903 roku i oni opowiadali o skrzydlatych wężach" leżę :D
PS2: W sumie to im zazdroszczę, chciałbym żyć w świecie gdzie kiedyś ludzie żyli z dinozaurami i jaszczury by nie wymarły całkowicie :(
 
Znalazłem prawdziwego Kościeja, ludziska.


I @Wallace'a:
 

Z komciów:
" Po pierwsze nie Serb, a Polak. Po drugie, nie bosą stopą tylko w skarpetach i sandałach. "

" ja obudziłem sie w wali pd. po pijaku nad oceanem na plaży z ruskiem,szwajcarem czeszka,węgierka,wracałem 2 dni stopem,jakos znalezlismy sie tam razem nikt nie pamietał jak,a ty mi tu ze rekina sie po pijanemu nie da zabić?życia nie znasz "
 
Top Bottom