Wyszperane w sieci

+
Osobiście jestem mniej wymagający i zadowoliłbym się doczekaniem dnia odkrycia jakiegokolwiek życia pozaziemskiego, nawet bardzo prymitywnego ;D.
A ja wręcz przeciwnie. Jeśli już spotkać obce życie, to najlepiej jak najinteligentniejsze. Tutaj trochę na temat "dlaczego":
http://waitbutwhy.com/2014/05/fermi-paradox.html

Dokładnie chodzi o punkt 3. pierwszego wariantu ("We're fucked"). W skrócie chodzi o to, że jeśli nie jesteśmy faktycznie obserwowani przez obcą cywilizację, a odkryjemy oznaki życia nieinteligentnego, oznacza to, że wcale nie jesteśmy wyjątkowi i czeka nas zagłada.

e: W ogóle to polecam całego bloga, gdyż jest niezwykle ciekawy, pisany luźno i z polotem (coś jak cracked.com, tylko lepszy).
 
Last edited:
Podejrzewam, że sam wyskoczyłbym z butów, gdybym zobaczył coś takiego ;P
 
E, za bardzo zaawansowany ten gif jest, i nie da się uzyskać 19.5kB bez znacznej straty jakości (redukcja z 60 do 10 klatek + zmiana ilości kolorów z 256 na 23^^)...

 
Ale na zdjęcie powinno się dać ustawić bez problemu (jakiś czas temu, ale całkiem nie dawno ustawiałem tam gifa bez problemu), ale z drugiej strony to nie to samo co taki gifek na avku :/
 
Top Bottom