Wyszperane w sieci

+
Karesh - trzeba przyznać , że wiedźmin po angielsku od cd projekt brzmi nieźle , sama petycja nie wystarczy . Zwykle jest tak , że twórca wysyła do stacji scenariusz do odcinka pilotażowego . Tak było z wieloma serialami , ale jednak były też dwa przypadki , że serial powstał od inicjatywy petycji . A Bagiński milczy jak grób od ponad roku..
 
Jak donosi naekranie.pl 5k już mają, teraz kolejny próg - 7.5k. :)
A wokół tych pozostałych projektów - fakt - podejrzanie cicho...
 
Hm... tak sobie myślę, że w sumie zamerykanizowany Wiedźmin to ostatnia rzecz jakiej bym chciał.
Jeśli projekt miałby nawet powstawać w zagranicznych mediach (i niejako za ich pieniądze) na pewno musieliby być tam zaangażowani również Polacy. Nie tyle po stronie aktorów (tych bym jeszcze zniósł) ale już na pewno od scenariusza oraz (opcjonalnie) reżyserii.

Poza tym, nie oszukujmy się, tego typu petycja nic nie znaczy chociażby podpisałoby ją i ze 100 tysięcy ludzi.
 
Tu chodzi chyba raczej o pewien głos w tej sprawie. Najpewniej tak będzie, że absolutnie nic nie zmieni w polityce stacji filmowych, ale - nigdy nic nie wiadomo. ;)

---------- Zaktualizowano 13:43 ----------

A tu coś z zupełnie innej beczki:

 
Tu chodzi chyba raczej o pewien głos w tej sprawie. Najpewniej tak będzie, że absolutnie nic nie zmieni w polityce stacji filmowych, ale - nigdy nic nie wiadomo. ;)

---------- Zaktualizowano 13:43 ----------

A tu coś z zupełnie innej beczki:

Cztłeaym już o tym bżadoje w "Angorze". Nagłówek był napisany w ten sposób. Nie zorientowałem się nawet jak go czytałem, że litery są poprzestawiane.
 
Powiem Ci, że widziałem to już jakiś czas temu, chciałem wstawić, ale coś nie chciało mi się wstawić, czy coś... A potem o tym zapomniałem. Aż do dziś. :)
 
Może nieco niepoprawne politycznie (zwłaszcza w wizerunku jaki kreują dzisiejsze mainstreamowe media) ale...

 
Top Bottom