Wyszukiwanie meczu

+
Witam, czy tylko ja mam problem ze znalezieniem przeciwnika? Czasem po 10 minut szuka, a potem wyskakuje nieznany błąd. Z internetem jest wszystko ok, więc nie wiem co może być przyczyną. Mam tak od 2 dni. Wcześniej w 20 sekund wyszukiwało. Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną?
 

Lexor

Forum veteran
Nie napisałeś o jak tryb pojedynków chodzi. Osobiście zauważyłem, że w trybie nierankingowym teraz szukam przeciwnika znacznie dłużej niż wcześniej, bo zmienił położenie i chyba ludziom nie chce się na niego przełączać / mniej osób w niego gra.
 
Mecze treningowe z przeciwnikiem, długi czas wyszukiwania to raz, dwa za każdym razem trzeba się przelanczac bo z automatu gra wybiera SI. Jest to negatywna zmiana aczkolwiek wprowadzona ze względu wprowadzeniakampani dla pojedynczego gracza która będzie sąsiadowała z rozgrywkami rankingowymi.
 
O NAT? Nie bardzo wiem co masz na myśli
Hmmm najprościej rzecz ujmując można chyba napisać tak: NAT to technologia wykorzystująca jeden adres IP pod którym może być wiele adresów IP. Do gier multiplayer najlepszy jest NAT otwarty, umiarkowany też jest ok. Problemy zaczynają się przy pozostałych typach. Najlepiej będzie jeśli sam o tym poczytasz. Pytanie czy inne gry multi u ciebie działają normalnie ?
Kolejna kwestia (aczkolwiek też ręki nie dam sobie uciąć) może twój dostawca internetu zaczął blokować porty z których korzysta gwint.
Tak czy tak rozwiązywanie problemu rozpoczął bym od opcji "napraw" na GoGu
 
Hmmm najprościej rzecz ujmując można chyba napisać tak: NAT to technologia wykorzystująca jeden adres IP pod którym może być wiele adresów IP. Do gier multiplayer najlepszy jest NAT otwarty, umiarkowany też jest ok. Problemy zaczynają się przy pozostałych typach. Najlepiej będzie jeśli sam o tym poczytasz. Pytanie czy inne gry multi u ciebie działają normalnie ?
Kolejna kwestia (aczkolwiek też ręki nie dam sobie uciąć) może twój dostawca internetu zaczął blokować porty z których korzysta gwint.
Tak czy tak rozwiązywanie problemu rozpoczął bym od opcji "napraw" na GoGu
Inne gry multi chodzą bez zarzutu, Vectra nie blokuje portów raczej, brat korzysta z tego samego neta co ja, a jemu wyszukuje przeciwników na rankedach w kilkanaście sekund. Ja czekam od 3 do nawet 5 minut teraz...
 
Top Bottom