Wytwory Sylvina

+
Ciśnie mi się na usta jedno słowo. Ale faktycznie nieświetne. W przeciwieństwie do laptopa ;)
 
Już jakiś czas temu myślałem żeby stworzyć coś w stylu "show real" w tematyce gier komputerowych i w końcu się za to wziąłem

[media]http://www.youtube.com/watch?v=3tEy6YbWd48&feature=youtu.be[/media]


Jest to jeden z dwóch projektów tego typu nad którymi pracowałem (jeden miał być spokojny, drugi nieco bardziej ostry i agresywny). Mieszczą się w nim urywki z 32 gier. Całość jest wkomponowana w remix kawałka Blue Foundation - Eyes On Fire. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.




--------
Łyżka dziegciu w beczce miodu...
Filmik ten wyrenderowałem kilka dni temu, kiedy był w końcowej fazie tworzenia. Jest jednak na tyle zrobiony, że postanowiłem zamieścić go na swoim kanale yt. Stety, niestety - nie mogę w tym projekcie już nic więcej zmienić, czy dodać. Mój drugi projekt, nad którym również dzióbałem, prawdopodobnie się nie pojawi (przynajmniej nie szybko).
Coś dopadło mój komputer i w tej chwili mam kompletny bałagan z plikami systemowymi. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, to będę musiał przeinstalować system. Problemy z Sony Vegasem sięgają dalej, po za Twaina i generalnie - zrobił się burdel w plikach systemowych. Thantor, Ser-ek - dzięki za pomoc i dobre chęci wyrażane w temacie o antywirusie.

Nie ma nic gorszego niż tego typu sytuacja. Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie się Wam podobać to co udało mi się uratować i Wam pokazać.


Na sam koniec tytuły gier, jakie znajdują się w filmiku:
Alice Madness Returns, Assassin's Creed Revelations, Batman Arkham City, Battlefield 3, BioShock Infinite, Crysis 2, Dead Island, Devil May Cry 5, Deus Ex Human Revolution, Diablo 3, DiRT 3, Dragon Age 2, Duke Nukem Forever, FIFA 12, FINAL FANTASY XIII, Forza Motorsport 4, inFAMOUS 2, Killzone 3, Need for Speed The Run, Mass Effect 3, Might & Magic_ Heroes VI, Modern Warfare 3, PES 2012, Saints Row 3, The Elder Scrolls V – Skyrim, Portal 2, Star Wars - The Old Republic, Test Drive Unlimited 2, The Sims 3, The Witcher 2, RAGE, Starcraft 2
 
Niom, bardzo fajnie zrobione. Płynne przejścia z jednej gry do drugiej, a do tego logicznie posklejane ;)
 
@~(R)~
Wysłałeś mi wiadomość w tej sprawie, nadal więc próbuję Ci pomóc; niestety nie wiem jakie operacje wykonujesz ingerujące w problem, problemy i czy działasz zgodnie z moimi zaleceniami. Najlepiej będzie gdy zdasz raport z całej sytuacji - napisz czy system jest niestabilny (bsod, zaleganie pamięci), czy problem występuje z konkretnymi aplikacjami. Jeżeli chodzi o usługę twain - jeśli sposób który podałem nie zadziałał (czy zrobiłeś wszystko dokładnie?), przeinstaluj bibliotekę .net z której korzysta twój program i sprawdź czy na innym komputerze wszystko otwiera się poprawnie. Pamiętaj też że, niektóre skanery online z których korzystałeś, w celach bezpieczeństwa mogły wyłączać usługi, a także zabijać procesy. Każdy skrypt który pozwolisz wykonać i nie zablokuje go twój program antywirusowy będzie mógł modyfikować wysokopoziomową zawartość systemu.
 
Wallace said:
Ta ładna pani z 0:38 to z jakiej gry? Bo chyba się zakochałem :p
NFS Run :)

@ Thantor
Kolejną przeszkodą jest Windows Image Acquisition. Jest zblokowany i nie daje się ręcznie uruchomić. Przez WIA wychodzi błąd w Vegasie. Prawdopodobnie skaner i jego sterowniki nie mają z tym nic wspólnego.
 
thantor said:
Sprawdź od czego zależne jest jego uruchomienie.
Uruchomienie Wia znaczy się, czy chodzi ci o to na jakiej zasadzie SV jest powiązany z WIA? Nie bardzo rozumiem.
W tej chwili wiem, że mogę mieć wielki burdel i jeśli nie wiem w tej chwili jakie pliki systemowe zostały naruszone, to lepiej będzie przeinstalować system.
Mogę jeszcze wysłać zapytanie do działu technicznego Sony. Jeśli chodzi o to z czym wiąże się WIA i faktycznie będzie siatka powiązań, to dojście do sedna wymagało by więcej czasu niż przeinstalowanie systemu.
 
Nie zrozumiałeś.
Chodzi o zależność usługi od usługi.
start>uruchom>wpisz "services.msc">szukasz usługi WIA>właściwości>zależności, uruchamiasz zależności - usługa WIA powinna wtedy ruszyć.
 
Już wcześniej napisałem:
R said:
...nie daje się ręcznie uruchomić.

Jeśli pomoże tobie konkretniejsza treść błędu przy uruchomianiu WIA, to jest to:
Code:
1068: Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się
 
Tak więc jak pisałem wcześniej. Zobacz od jakiej grupy usług jest zależna usługa WIA, a potem ją włącz, gdy ją włączysz (grupę usług lub usługę), usługa WIA powinna być możliwa do uruchomienia.
 
Nie bardzo wiem jak Ty to sobie wyobrażasz :p
Szukałem rozwiązań w różnych miejscach i lepszego rozwiązania, o którym wspominałem, nie znalazłem ;]


OK, nie do końca Ciebie rozumiałem ale w końcu coś się udało, po części...
Uruchomienie wykrywania sprzętu powłoki pozwoliło mi uruchomić WIA i Sony działa, ale zauważyłem, że zdalne wywoływanie procedur jest nieaktywne. Nie wiem czy tak ma być, czy postępować dalej według wcześniejszej zasady.
 
RPC (wywoływanie procedur) to w dużym skrócie, protokół pozwalający na komunikację sprzętu np. fotograficznego (kamery itp.) z komputerem.
To bardzo dziwne, że ta usługa jest wyłączona, z tego co wiem, powinna być aktywna na wszystkich Windowsach (o ile czegoś nie wyłączałeś).
 
Kwiecień - to wiosna, czas, w którym wszystko się budzi, czas w którym stare trza zostawić za sobą.
Tak więc jedna szybka refleksja dla tych co mają jeszcze zeznania podatkowe przed sobą.


Oraz kilka fotek z restaurowania sprzętu w muzeum.
Pierwsze fotki do odgadnięcia. W nagrodę oren ;)
Cóż to, tu bliżej:


I tu nieco dalej:

Kosmos ;)

A tu kolejne fotki :)




 
Top Bottom