Wzywamy wszystkich fanów sceny moddingowej!

+
Wzywamy wszystkich fanów sceny moddingowej!



Nadszedł czas na dziesiąty już plebiscyt na najlepszego moda wydanego w tym roku, organizowany przez serwis MODDB.com. Pierwszy Wiedźmin to wciąż bardzo popularna gra wśród entuzjastów tworzenia wszelkiego rodzaju modyfikacji, nie dziwią więc aż cztery pozycje, na które można oddawać swoje głosy.
Oto nominowani:
FCR
Rozdroża (wkrótce)
I klątwa, i miłość, i zdrada
Medical Problems

Głosować można jeszcze przez nieco ponad cztery dni, więc do dzieła! Nie zapomnijcie trzymać kciuków.:) Jeżeli z jakichś powodów nie mieliście jeszcze okazji bliżej przyjrzeć się wyżej wymienionym modyfikacjom, to właśnie nadeszła odpowiednia pora.
 
Flubbcio said:
Jak można głosować na Rozdroża, które jeszcze nie wyszły?

Też zadałem sobie to pytanie, ale skoro przygoda została wzięta pod uwagę, to możemy ją wesprzeć naszymi głosami:)
 
Oczywiście głos powędrował na FCR.
Z całym szacunkiem REDanio, ale dopiero poziom trudności zaaplikowany w tym rebalansie pozwolił cieszyć się grą w stu procentach :)

Z tego co widzę, można także głosować na parę innych modów. Czemu nie zostały uwzględnione w pierwszym poście? :D
 
Głos oczywiście na I klątwa, i miłość, i zdrada. To moim zdaniem najlepsza przygoda do wiedźmina 1. Na Rozdroża nie głosuje bo jeszcze nie ma możliwość je poznać ;).
 
Ja z FCR-em nie grałem za długo, jakoś mi jednak nie bardzo pasował zagłosowałem więc na "I klątwa, i miłość, i zdrada". Bardzo fajna przygoda.
 
Top Bottom