[XBO] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

+
Status
Not open for further replies.
[XBO] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

W tym temacie proszę o zgłaszanie wszelkich błędów i problemów zauważonych w grze. Mile widziane są również stricte techniczne uwagi i sugestie.

DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE GRY W WERSJI 1.12
 
Witam, Wiedźmin nadal cierpi na słabą wydajność w Novigradzie i na mikro zacięcia podczas spożywania czegokolwiek. Liczyłem, jak i pewnie nie tylko ja, że 1.12 to zmieni. Jest w ogóle jakaś szansa że to zostanie naprawione?
 
Last edited:
naprawcie blur, bo włączenie nic nie daje oraz doczytywanie roślinności (głównie traw i zboża, tego drugiego w szczególności) idąc sobie dosłownie widzę, jak się doczytuje.
 
Last edited:
Nie można zebrać elementów podstawowego rynsztunku szkoły wilka. W wieży w Kaer Moren nie działa skrzynia z lokalizacją schematów, nie działa tam też kryształ i portal. Obok w Bastionie powinien być miecz stalowy szkoły wilka, i nawet leży coś między balami drewna, ale też jest nieaktywne.
 
Brak postaci potrzebnych do wykonania zadania, głównie w zleceniach wiedźmińskich, nie ma znaczników na mapie.. nawet gdy pójdziemy w miejsce gdzie dana postać powinna być nie ma tam nikogo. Między innymi zlecenie na Leśnice, problemy grabarza, śmiertelne rozkoszę, biała dama..
 
Nie wiem czy ten temat był już poruszany ale chciałbym zgłosić propozycję do następnego patch'a która ułatwiła by odróżnianie napotkanych postaci z którymi grałem w karty od tych z którymi nie grałem, wraz z oznaczeniem czy wygrałem i np. jaką kartę wygrałem. Nie chodzi mi o oznaczenia przy postaciach bardziej związanych z fabuła lecz o przypadkowych kupców, kowali itp. Podczas eksploracji rozległego świata jest to trochę problematyczne.
 
Mam pytanie jak naprawić błąd związany z bestiariuszem? W zbiorze potworów występuje problem polegający na tym, po przeczytaniu ksiązki wyskakuje mi komunikat iż mam nowy wpis w bestiariuszu lecz w bestiariuszu nie się nie pojawia. :( pomóżcie pls to samo z nie pojawiającymi się postaciami powiązanymi z zadaniami pobocznymi :/
 
Dlaczego gra tak często się teraz wysypuje? Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się - że wywaliła mnie do dashboardu konsoli.
 
1. rynsztunek szkoły wilka podstawowy - jak już ktoś pisał - elementy nie są aktywne i nie można zebrać schematów, wskazówek...
2. błędne daty zapisów, np. 1.09.2014 - ale to się zdarza sporadycznie, mogę z tym żyć ;) natomiast brak możliwości wykonania tego rynsztunku denerwuje mnie :p
Czy jest szansa, że na forum Moderator poinformuje graczy kiedy zgłoszone tu błędy będą naprawione?
Ps. U mnie gra z nośnika fizycznego, jeśli to ma jakis wpływ...
 
nie tylko podstawowym, u mnie mogłem go zrobić a nie mogłem za to ulepszonego - bo skrzynia w jaskiniach mi się nie otwiera.
 
Redzi zwiększcie w następnym patchu ilość save'ów dla Xbox One i reszty, błagam.. to jedyne czego mi brakuje. PC ma ich mega dużą ilość to zwiększcie na konsolach do tych 20.
 
W Wiedżmina gram ja i mąż też gra, jedna konsola, jedna instalacja... on właśnie zebrał wszystkie schematy rynsztunku szkoły wilka, a ja podstawowego nadal nie mogę. Nie rozumiem tego, na jednym koncie działa, na drugim nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom