[XBO] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

+
Status
Not open for further replies.
[XBO] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

W tym temacie proszę o zgłaszanie wszelkich błędów i problemów zauważonych w grze. Mile widziane są również stricte techniczne uwagi i sugestie.

DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE GRY W WERSJI 1.22 NA PLATFORMIE XBOX ONE

Proszę nie zgłaszać niepotwierdzonych błędów - pytania / prośby o pomoc itd. należy zadawać w osobnych wątkach.
 
Po zainstalowaniu patcha 1.22 Ogon Płotki zniknął w Velen i Novigradzie. Do tej pory Wszystko było w porządku. Ogon znika tylko w Velen i Novigradzie. W Białym Sadzie i na Skellige jest ok i płotka ma normalnie Ogon.
 
Płotka stała się bardziej irytująca. Często w miejscach, w których cwał powinien być dostępny, po prostu nie jest dostępny, a sama płotka blokuje się wszędzie (na mostach, obok Oxenfurtu, Novigradu lub w Białym sadzie).

Drugi błąd to taki, że czasami nie da się namierzyć postaci "teraz nie możesz tego zrobić" lub podczas walki z ludźmi Mengego miałem parę razy tak, ze nie dało się atakować znakami "teraz nie możesz tego zrobić", a byłem w trakcie walki.
 
Zainstalowana gra oraz dodatki ("Serca z Kamienia" i "Krew i Wino"):
- bug w misji "poszukiwania rynsztunku szkoły Wilka" - dostępne są wszystkie schematy prócz podstawowych, brak mapy u kowala w Kaer Muire, poszukiwania w wieży sygnałowej w Kaer Mohren bezskuteczne - brak kryształu do aktywowania portalu. Doszło nawet do tego że po kilku godzinach prób udało mi się dostać do jaskini pod wieżą sygnałową metodą "na piechotę od dołu" - ale była ona pusta.
- brak dodatkowych zadań zainstalowanych z DLC: "Zlecenie: Zaginieni górnicy", Nowe zadanie - 'Jak kot z wilkiem' oraz 'Zlecenie: Najgroźniejszy potwór na Skellige". Z kolei zadanie "Złoto Głupców" działa bez problemu. Od znajomej która posiada tylko podstawkę gry mam info, że u niej te trzy zadania działają.
- podobnie jak u kolegi powyżej - czasem brak opcji cwałowania u Płotki, ale w moim przypadku pomaga restart gry/konsoli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom