Xbox series X; Play Station 5 - opinie, wrażenia, oczekiwania, spekulacje.

+

Na czym będziesz grał po debiucie nowej generacji?


  • Total voters
    77
Podobno realna dostępność ma być gdzieś w okolicach kwietnia, także jest jeszcze trochę czekania :LOL: Mi osobiście się nie spieszy, mam jeszcze sporo do ogrania na PS4.
Samych gier na PS5 też nie ma, jedyny prawdziwy ex to Demon's Souls w którego chętnie bym zagrał ale nie ucieknie a Spidera to można ograć też na PS4 więc po co płacić haracz januszom jak nie ma gier :p Chyba, że ktoś koniecznie musi mieć konsolę dla samego faktu jej posiadania...
 
Last edited:
Jeśli ktoś nie ma sensownego komputera do gier to na nowych konsolach dochodzą jeszcze tytuły multiplatformowe takie jak Valhalla, Cold War czy Cyberpunk. Nie każdy kupuje konsolę tylko dla exów ;)
 
W tym przypadku to imo Xbox ma lepszą ofertę ;)Chyba, że komuś zależy na haptycznych wibracjach i adaptacyjnych triggerach, które wyglądają ciekawie ale co z tego jak konsol nie ma... W ogóle ciekawi mnie czy na pc też będzie to dostępne, w końcu DualSense dostał oficjalne wsparcie na Steam.
 
Last edited:
Nadal ktoś może kupować konsolę zarówno z myślą o multiplatformach jak i exach, a jeśli te od Sony bardziej do niego trafiają niż te od Microsoftu to wtedy będzie celował w PS5.
 
Dokładnie. Sam jestem przykładem osoby, której totalnie nie interesują exy z PlayStation. Nie jest to żaden bojkot, po prostu gry typu TLOU, Uncharted i inne nie trafiają w moje zainteresowania. Z tego względu kupiłem XSX i gram w te same gry, w które grałbym na PC (gdyby był wystarczająco mocny).
 
Pierwsze spekulacje dotyczące wielkości sprzedaży na jakie trafiłem:


Interesujące. PS5 2,1-2,5 miliona w dwa dni. To by był faktycznie ładny wynik.
 
Ten początek generacji to jakiś żart, chyba najlepiej by wszystkim wyszło gdyby zostały one przesunięte na 2021, chociaż pewnie inwestorzy nie byliby zadowoleni.
 
To będą jaja, jak jeszcze ludzie zaczną masowo reklamować konsole, przy takich niedoborach wszelkiego sprzętu na rynku.
 
To będą jaja, jak jeszcze ludzie zaczną masowo reklamować konsole, przy takich niedoborach wszelkiego sprzętu na rynku.
Jeżeli te odbarwienia są od temperatury, a testy na gamersnexus potwierdziły że pewne elementy się mocno grzeją w PS5 (pamięci i 94 stopnie) to ciekawe jak z żywotnością sprzętu w dłuższej perspektywie, czy nagle po takich 12 miesiącach nie zaczną zalewać Sony uszkodzone PS5.
 
Top Bottom