Yen romans Skelige

+
Yen romans Skelige

Witajcie, pisze odnoścnie czegoś co mnie zniesmaczyło - pisząc krótko z triss mamy okazję poromansować w latarni i jest to sekwencja po zadaniu wykonanym dla niej gdy jest spokojnie i nie ma okazji tego pominąć nieumyślnie. Jednak dla Yen gdy uciekamy teleportem od laboratorium Myszowora i mamy wybór 1. uczta - czy 2. chce cie przytulić czy coś takiego - jeśli wybierzemy uczte to po uczcie znika jednorożec i nie można nawet z Yen pogadać żeby coś zabanglać. tylko rozmowa o dzikim gonie. Szedłem w romans z Yen odepchnąłem Triss a z obowiązkowości pominąłem mały romansik na jednorożcu z Yen. Podsumowywując całkowicie mi brakuje opcji żeby nie zrobić tego w czasie uczty a po.

To tyle. Nie jest to bug ale może być to bardziej dopracowane, nie rozpisując się to w wielu misjach brakuje opcji dialogowych których zdolny byłby wypowiedzieć Geralt, albo szerszych perspektyw rozwiązań np. Kowal w białym sadzie i misja dla niego brakuje rozwiązania dać się przekupić i potem zaczarować go axii - skurczybyk mode on i zaprowadzić go do kowala. Takiego typu rzeczy - wiele jest takich zadań.
 
Ja szczerze mówiąc miałam nadzieję, że jednorożec pojawi się później gdyż wybrałam wtedy ucztę. W moim odczuciu scenka z Yen w Kaer Morhen powinna odbyć się "tradycyjnie", ale cóż nie można mieć wszystkiego. W każdym razie tak jak piszesz wiele jest takich zawiłości - nie zawsze dobrych.
 
Top Bottom