Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Rozpoczęła się kolejna Podróż! Tym razem dotyczy potężnej Yennefer z Vengerbergu — poczuj jej moc i pokonuj swoich przeciwników w dobrym stylu!


Szczegóły znajdziesz na playgwent.com/journey
 
Co sądzicie o "kosmetyce" w nowej podróży ?
Moja opinia jest tak że jest trochę gorzej niż było, widać że robili to szybciej niż zwykle. Owszem mamy ładne rewersy kilka fajnych ramek, w większości przyzwoite skórki dla Yen i stonowane dodatki. No ale te powtarzające się animowane ramki i awatar gdzie tak właściwie tylko blask jest inny pozostawiają wiele do życzenia. Mi osobiście wystarczył by jeden taki komplet za pozostałe wolał bym nawet klucze. Monetki oprócz tej z fiolką i czaszką także wypadają dość blado. Karty premium rozumiem że każda jest z założenia jakoś powiązana z Yenefer ale trol ? albo ja nie znam jakiejś historii albo wylosował system, za Neneke także wolał bym zobaczyć coś innego. Mogła by to być chociażby 3 karta Yen, Tris, Geralt itd. Jelenie rogi czy jak to nazwać także raczej nie było takiej potrzeby no ale jak już jest to niech będzie. Na koniec wisienka na torcie skórka nekromanta kopiuj wklej aset z Alzura dla mnie lepiej jakby jej nie było lub było cokolwiek innego raz że nie pasuje dwa szanujmy ;)
 
Co do kosmetyki, parę rzeczy się nie potrzebnie powtarza, ale cóż przeboleje, tak po za tym to jest ok.
Jeden jedyny szkopuł... dlaczego Yen na tle skórek dowódców jak i na planszy podczas gry jest taka mała? Porównywałem wiele skórek i wygląda na pomniejszoną a w zasadzie tak jak by jest w oddali. No nie podoba mi się się to. Przy Crachu wygląda jak Calineczka.
 
@piotr4440
z trolem obstawiam ze to jest smaczek i puszczenie oczka do jej kolekcji w Vengerbergu i zawartości słoja. Neneke jako prezent jak najbardziej pasuje wiele razy się pojawia sadze i ma interakcje z Yen. Z tych kart wywaliłbym Menge jeśli się nie mylę nie miał nic wspólnego z Yen, a na jego miejsce jakaś kartę Triss lub Geralta. Wracając do Mengego on by pasował do podroży Triss
 
Sam wygląd jest w porządku (może z wyłączeniem nekromanckiej kreacji), brakuje jednak stroju Yennefer z Kaer Morhen :beer:lub innego takiego który sprawiłby reakcję "o kurczę, muszę to mieć".

Nie pasują mi jednak dwie sprawy - ustawienie modelu podczas gry (gdy przeciwnik ją ma praktycznie nie widać twarzy, nie potrzeba kaptura by zachowała incognito) oraz animacja "zniechęcenia" (która pojawia się nie tylko podczas przegrania rzutu monetą, poza tym kontekstem wygląda niezrozumiale).
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Historia Podróży Yennefer nie zostanie jutro zaktualizowana. Nowe zadania będą dostępne według planu. Przepraszamy za opóźnienia — damy Wam znać kiedy wszystko wróci do normy.
 
1613463937010.png

Widzę, że za język polski w grze w dalszym ciągu odpowiada GOOGLE Translate :)
1613464036355.png


Potrzebujecie wolontariuszy, żeby wyeliminować takie smaczki przy KAŻDEJ aktualizacji? Przy KAŻDYM drzewku sezonowym? Przy KAŻDEJ kolejnej serii zadań? Dajcie znać, pomogę :) Za darmo :)
 
Historia Podróży Yennefer nie zostanie jutro zaktualizowana. Nowe zadania będą dostępne według planu. Przepraszamy za opóźnienia — damy Wam znać kiedy wszystko wróci do normy.
A macie może zamiar opublikować pełną historię podróży Alzura na stronie internetowej?
 
Czy ktoś może ma podobny błąd z brakiem fabuły podróży Yennefer? Już 4 tydzień, a ja widzę ciągle start.. Czy może tak ma być? Wątpię... Może gdzieś jest wątek jak to naprawić?
1614432286415.png
 
Czy ktoś może ma podobny błąd z brakiem fabuły podróży Yennefer? Już 4 tydzień, a ja widzę ciągle start.. Czy może tak ma być? Wątpię... Może gdzieś jest wątek jak to naprawić?

W tym samym wątku, parę postów wyżej, jest wiadomość od Alicji z wyjaśnieniem tej sytuacji:

Historia Podróży Yennefer nie zostanie jutro zaktualizowana. Nowe zadania będą dostępne według planu. Przepraszamy za opóźnienia — damy Wam znać kiedy wszystko wróci do normy.

Co prawda trochę to już trwa, ale zostaliśmy poinformowani w opóźnieniu aktualizacji historii podróży Yennefer :)
 
Czemu cena podróży to ponad 38 zł, a nie jak we wcześniejszych podróżach 34?
 
Pewnie dlatego, że złotówka straciła na wartości + może rekompensują sobie straty firmowe związane z CP.
To pierwsze może i tak ,ale wątpię aby rekompensowali straty materialne po CP. Gra sprzedała się świetnie i wygenerowała dobry zysk.
 
To pierwsze może i tak ,ale wątpię aby rekompensowali straty materialne po CP. Gra sprzedała się świetnie i wygenerowała dobry zysk.
Wszystko zależy od tego co rozumiemy przez "świetny zysk" - bo może i on był "świetny" ale szacowane przez firmę oczekiwania finansowe mogły być jeszcze większe (dużo osób składało zamówienia przedpremierowe, a potem zwracało grę po zakupie ze wględu na jej nieprawidłowe działanie).
 
Wszystko zależy od tego co rozumiemy przez "świetny zysk" - bo może i on był "świetny" ale szacowane przez firmę oczekiwania finansowe mogły być jeszcze większe (dużo osób składało zamówienia przedpremierowe, a potem zwracało grę po zakupie ze wględu na jej nieprawidłowe działanie).
Zgadzam się (sam jestem w kategorii tych ,którzy się zawiedli i zwrócili) lecz wątpię ,aby byli na tyle chciwi by "dociągać" przychody tymi metodami. Aczkolwiek nie można tego wykluczać bo to też możliwe. Z podanych wyników sprzedażowych wynika ,że mogą spokojnie kontynuować plany odnośnie produkcji i dystrybucji swoich marek ,a jeśli naprawią swoje błędy to zapewne wielu graczy zakupi tytuł ponownie. Może na podróże jest dobry popyt i stwierdzili ,że 4 złocisze przeciętnemu klientowi różnicy nie zrobi?
 
Top Bottom