Yennefer

+
Koledze geraltowi chyba się w ogóle pokićkała loża z kapitułą, albo mnie skleroza już bierze... Yenn zabierała Ciri na spotkanie z lożą z którego uciekła? Sagę czytałem jakieś 15 lat temu więc może coś mi się pomyliło :p
 
Dobra Panowie.,ale Eredin potrzebował Ciri żeby otworzyć, portal między światami żeby,lud Olch zdobył resztę świata wiedźmina a nie o jej moce równie dobrze mógł porwać .Alvina i dzięki jego mocą otworzyć przejście. @Nars mi się podobał,wątek z Alvinem i według mnie Redzi mogli by kontynuować ten Wątek.,według mnie był lepszy niż Ciri;) @bitles co do tej Postaci (Emanacji)i to o niczym nie świadczy ważne że król Gonu był nie ważne w jakiej postaći.podam przykład mojej ulubionej gry Gothic1 ;d. :)ważne że był ;) mogę też powiedzieć że pokonanie Śniąćego przez Bezimienego ,Bohater nie było potrzebnie bo ten przybrał postać Wielkiego Pełzacza i był uśpiony i nie zniszczyłby pół świata.:d a potrafił.robić wiele Szkód pranie Mózgu Bractwa itp.;d
 
Last edited:
Moim zdaniem charakter oddano wspaniale, bo posiłkując się pierwszym wrażeniem można ją skonkludować jako zimną, wyrachowaną zołzę. Jednak jeśli tylko ja bliżej poznamy, to widzimy jej dobre strony, to że dla najbliższych jest w stanie poświęcić wszystko, że nie ucieka przed odpowiedzialnością, że jest obrotna, silna, odważna oraz wie czego chce, że jest zmęczona polityką, że pragnie spokoju, że jest wyrozumiała (komentarz po "ucieczce" Geralta i Ciri) i że choć jej nie wypada potrafi robić głupstwa (potraktowanie obrazu w trakcie demolki laboratorium Avallac'ha). Zupełnie jak w książkach.

+1 post - zgadzam się z Tobą Nars - i dodatkowo Yen wygląda bardzo dobrze w grze :animier:
 
Jakby były troszkę dłuższe wyglądałyby idealnie, teraz też jest super w porównaniu z tymi z gry ;P Tamte są jakieś ulizane, tłuste i właściwie nie pasują do jej mordy, wyglądają jakby spała w garnku, a reszcie pozwalała swobodnie opaść i lekko się skręcić XD
 
Jak już o wyglądzie mowa - dobrze, że wygląd od czasu tego trailera diametralnie się zmienił, finalna wersja o niebo lepsza :p
 

Attachments

  • The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_Triss_and_Yennefer.jpg
    The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_Triss_and_Yennefer.jpg
    339.8 KB · Views: 47
Alvin był kiepskim i stojącym w konflikcie ze źródłem substytutem Ciri.

Czyli obalamy fanowskie teorie mówiące o Alvinie jako potomku (bliższym czy też raczej dalszym) Ciri?

Szczerze to nigdy powyższa myśl o spokrewnieniu Alvina mi nie pasowała, ale wypada ją wspomnieć z "kronikarskiego "obowiązku".
 
@Gysior
Nie mów o jej twarzy. Trzeci raz przechodzę grę i obiecywałam sobie, że tym razem to już na pewno zwiążę się z Triss. Ale te smutne oczy Yennefer! Nie mogę jej tego zrobić. Nawet jej nie zdradzam, na dziwki nie chodzę.
 
@eley Chyba mnie nie zrozumiałeś :D W grze wygląda świetnie, lepiej jej zrobić nie mogli. Na tym screenie, którego wrzuciłem wygląda jednak ''nieco'' gorzej.
 
Top Bottom