Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

Wiemy, czekałeś na to cały rok... i nie chodzi Nam bynajmniej o gwiazdkowe prezenty czy twoje urodziny. Mowa o Rozszerzonej Edycji gry Wiedźmin – finalnej wersji najlepszego RPG ostatnich lat. Wreszcie jest gotowa i już niedługo trafi do waszych rąk! Mówimy serio – nie będzie już żadnego przesuwania terminów, czy opóźnień - gra jest naprawdę skończona! W sklepach na terenie ameryki północnej pojawi się już 16 Września, a trzy dni później, czyli19 będzie miała premierę na reszcie kontynentów.Gra jest już dostępna w Ameryce Północnej!Gra jest już dostępna w Rosji!Na krótko po premierze Wiedźmina, najwybitniejsze umysły na ziemi (oczywiście chodzi Nam o nas samych – developerów CD Projekt RED!) połączyły swe siły i zebrały tysiące opinii dotyczących gry - od fanów i mediów z całego świata. Stworzono pokaźną listę rzeczy, które warto by było usprawnić czyniąc z Wiedźmina produkt doskonały. Tym sposobem do gry trafił nowy panel inwentarza, nowe modele postaci, poprawione dialogi, dodatkowe przygody, ponad 200 nowych animacji, wszystkie wersje językowe gry, nowe sex karty, lepszy system alchemii. Poprawiono także stabilność oraz skrócono czasy ładowania samej gry. Nie wspomniałem tutaj o wszystkich nowych elementach, których szczerze mówiąc jest tak dużo, iż… nie jesteśmy ich w stanie zapamiętać. Może to wina polskiej wódki, a może długich godzin pracy?
Co więcej, przygotowaliśmy chyba najbardziej wypasione “podstawowe” wydanie w historii elektronicznej rozrywki! Razem z płytą z nowym ulepszonym Wiedźminem, dostaniecie bonusowe DVD ze zremasterowanym filmem „Making Of”, oficjalny soundtrack, album z muzyką inspirowaną Wiedźminem, instrukcję, poradnik, mapę Wiedźmińskiego świata, dwie naklejki oraz opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. Lepiej więc znajdźcie wolne miejsce na półce… bo wszystko to dostaniecie za cenę zwykłej gry!Aha i jeszcze jedno. Mamy nadzieję, że wiecie, że… hmm - wszystko to dajemy całkowicie za darmo każdemu, kto już kupił Wiedźmina! Tak, tak – ZA DARMO! Wystarczy zalogować się na naszej stronie i ściągnąć ER na dysk twardy. Jeśli nie grałeś jeszcze w Wiedźmina, to nawet się do tego nie przyznawaj! Leć do najbliższego sklepu i kup go! W ten sposób dalej zachowasz swój status społeczny oraz znajomych :] Najlepiej kup Wiedźmina mamie, bratu, dziadkowi, cioci, kochance czy nawet tej starszej pani, która mieszka naprzeciwko ciebie! Pokochają Cię za to!Gdybyś jednak nie chciał zamęczyć swojego łącza internetowego, to pamiętaj, że specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy też Wiedźmin UPDATE!Tak więc zapamiętaj tą datę - 16 września dla ameryki północnej i 19 dla reszty świata. Właściwie w ogóle nie musisz starać się jej zapamiętać – to po prostu jest już wydarzenie niezapomniane.
 
Wstyd, że będziemy mieli grę później niż Amerykanie : :-\ Chociaż z drugiej strony pewnie i tak bym dopiero w piątek zagrał.
 
Jak wygląda sprawa z dostawą ? Kurier zapuka do mnie dokładnie 19 września ? Czy będę musiał doliczyć kilka dni, bo wysyłka jest dopiero w dniu premiery ?
 
Wallace said:
Jak wygląda sprawa z dostawą ? Kurier zapuka do mnie dokładnie 19 września ? Czy będę musiał doliczyć kilka dni, bo wysyłka jest dopiero w dniu premiery ?
Raczej na poniedziałek :), czyli 21Soją drogą ciekawe ,kiedy uaktualnienie będzie w internecie ? Jak 16-tego to może nie opłaca się kupować.
 

Eriash

Forum veteran
[size=12pt]Zwyczajowo premiery gier w USA odbywają się we wtorki - mieliśmy do wyboru wtorek przed i po 19. Wybraliśmy ten przed ze względów strategicznych. Dodam jeszcze ze dopiero od 19 będzie uruchomiona dystrybucja ER do ściągnięcia dla całego świata.[/size]
 

Eriash

Forum veteran
Wallace said:
Jak wygląda sprawa z dostawą ? Kurier zapuka do mnie dokładnie 19 września ? Czy będę musiał doliczyć kilka dni, bo wysyłka jest dopiero w dniu premiery ?
To pytanie do dystrybutorów :)
 
BlizarizRivii said:
Wstyd, że będziemy mieli grę później niż Amerykanie : :-\ Chociaż z drugiej strony pewnie i tak bym dopiero w piątek zagrał.
Nie można mieć wszystkiego...Poza tym i tak słupek podpisany "sprzedane kopie" będzie w Ameryce niższy niż np. w Europie a to z powodu nie przyzwyczajenia do gier bez Zbroi Płytowej+8 i Różdżki Cienia Szybkości.
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
Wstyd, że będziemy mieli grę później niż Amerykanie : :-\ Chociaż z drugiej strony pewnie i tak bym dopiero w piątek zagrał.
Nie można mieć wszystkiego...Poza tym i tak słupek podpisany "sprzedane kopie" będzie w Ameryce niższy niż np. w Europie a to z powodu nie przyzwyczajenia do gier bez Zbroi Płytowej+8 i Różdżki Cienia Szybkości.
A ja myślę że już niedługo wiedźmin będzie nas atakował reklamą z serwisów takich jak Gamespot i IGN. Atari naprawi swoje błędy, a słupki w Ameryce pójdą w górę.
 
Brysiu said:
Wiedźmin będzie też dostępny na wszystkich twoich ulubionych serwisach – Atari.com, Steam, Impulse, Direct2Drive, GamersGate itp.
no wiesz, a o torrentach, warezach i p2p zapomniałeś?wstyd ;/Jak się domyślam, oprócz tego, ze "gry w ameryce zazwyczaj", jest to ukłodn w stronę naszych braci jankesów zza wielkiej wody. Niestety, ukłon ma to do siebie, że podczas gdy jedna strona widzi pochyloną głową, druga widzi wypięte dupsko. Czy muszę pisać, po której stronie stoimy? Farsa, imho, ale cóż, I can live with that, a jak coś mi się nie podoba, to rozumiem, nie muszę tu wchodzić.Fajny PR robicie, mam nadzieję, że jakość reklamy idzie w parze z jakością produktu, który nam proponujecie - było już bowiem wystarczająco dużo obaw, by to, żeby nazwać ER patchem tworzącym "Doskonałego wiedźmina", między bajki włożyć. No ale nie pozostało już dużo czasu i na dniach się przekonamy.
 
Agloval said:
A to dlaczego właściwie?
Żeby serwery były bardziej zapchane i żeby podbić liczbę założonych kont na forum i w Versusie.No dobra głupi żart...Może dlatego żeby wszyscy ściągneli ER "na równych prawach"?
 
Czy ktoś mi powie czy w razie spóźnienia pre-orderu będę mógł 19 pójść do empiku i tam kupić egzemplarz ER za 19.90 ?
 
Top Bottom