Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
mBartek said:
Nie jestem pewien ale ktoś chyba pisał/a że zapisy pasują.
Byłoby to szalenie miłe, ale jak pomyślę ile zmian wprowadza łatka 1.4 (by mieć wersje full wypas) to zaczynam w to wątpić.Dzięki za info.Mimo wszytko jeszcze czekam na jednoznaczną odpowiedź.PS .Patrząc na temat , w którym piszę stwierdzam iż brakuje mi do pełnej sielanki postaci Yennefer. Triss - niezła jako zmienniczka dla Geralta, ale brak jej temperamentu Yen, co by nie mówił.
 
Karaboo said:
Karaboo said:
Nie jestem pewien ale ktoś chyba pisał/a że zapisy pasują.
Byłoby to szalenie miłe, ale jak pomyślę ile zmian wprowadza łatka 1.4 (by mieć wersje full wypas) to zaczynam w to wątpić.Dzięki za info.Mimo wszytko jeszcze czekam na jednoznaczną odpowiedź.PS .Patrząc na temat , w którym piszę stwierdzam iż brakuje mi do pełnej sielanki postaci Yennefer. Triss - niezła jako zmienniczka dla Geralta, ale brak jej temperamentu Yen, co by nie mówił.
Niestety moga wystapic problemy z sejwami ze starszych wersji.
 
To ja odświeżę moje pytanieJa mam pytanie czy wersję update będzie można zarejestrować i otrzymać tą czerwoną błyskawice "wersusa"?
 
MarcusFenix said:
Ja mam pytanie czy wersję update będzie można zarejestrować i otrzymać tą czerwoną błyskawice "wersusa"?
Czerwoną błyskawicę powinieneś już mieć :) Zaloguj się do VS i sprawdź :pTak to wygląda >
 
Wallace said:
Wallace said:
Ja mam pytanie czy wersję update będzie można zarejestrować i otrzymać tą czerwoną błyskawice "wersusa"?
Czerwoną błyskawicę powinieneś już mieć :) Zaloguj się do VS i sprawdź :pTak to wygląda >
:-\ to jest błyskawica... łeeeeMi to bardziej przypomina rozbryzganą krew na ścianie. Ale cóż ważne że jest ;D
 
Własnie zainstalowałem patcha (1.4) do gry. Gdzie jest przygoda "Efekt uboczny"? Mam tylko "cene neutralności". Co robić?
 
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.htmla kuku
 
Wracając do tematuPatch do gry wczoraj cudnie się ściągał po 22 - to tak dla informacji malkontentów.(przygody i dodatek językowy - leciały z prędkością 200-280-kb/s - MOCARNY SERWER)Dziś w wolnej chwili zainstaluję i mam nadzieję się ciszyć lepszą i pełniejszą wersją gry, zanim kupię ją w sklepie gram.plDziękuję tym, co mi to umożliwili. Rzeczywiście dowalili oni kawał dobrej roboty.
 
Socchi said:
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.htmla kuku
Czyli musze ściągnąć jeszcze "The Witcher (Wiedźmin) Bonus Pack Polski", by mieć "Efekt uboczny"?
 
RosomakZakon said:
RosomakZakon said:
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.htmla kuku
Czyli musze ściągnąć jeszcze "The Witcher (Wiedźmin) Bonus Pack Polski", by mieć "Efekt uboczny"?
Nie. Przygody instalujesz oddzielnie. Bonus Pack to mapy i filmy "Making-Of".
 
Witam, Odnoszę wrażenie iż szybciej mi poszła instalacja gry ( od zera) , niż teraz zamiana jej teraz w wersję rozszerzoną.Pliki aktualizacyjne, dodatkowe przygody mimo wczorajszego natłoku na serwerze do pobierania ładnie się zaciągnęły po 22, a teraz komputer zmaga się z podmianą plików piszą c iż może mu to zająć 2 godz. Toż za zaraz jajo kwadratowe zniosę,po minęło już 90minut jak mi wyskoczyło to powiadomienie.Chyba daleko mi do bycia osobą cierpliwą :(
 
Karaboo said:
Toż za zaraz jajo kwadratowe zniosę,po minęło już 90minut jak mi wyskoczyło to powiadomienie.
Już bliżej niż dalej :) Wytrzymaj jeszcze pół godziny, a powinno skończyć się patchować ;)
 
Wallace said:
Wallace said:
Toż za zaraz jajo kwadratowe zniosę,po minęło już 90minut jak mi wyskoczyło to powiadomienie.
Już bliżej niż dalej :) Wytrzymaj jeszcze pół godziny, a powinno skończyć się patchować ;)
Masz racje, moje życie od 19 września stanie się pełniejsze, piękniejsze i (...) zdobędę cnotę CIERPLIWOŚĆ. :DA chciałam sobie 2 godz przed snem pograć i sprawdzić czy save's z gry 1.3 będą widziane przez zaktualizowaną grę a tak kicha. Może jutro , bo w pon do pracy i nie będę miała czasu pograć.23:06 już ponad 2 godziny i dalej się nie skończyła podmiana plików.Zaczynam wątpić ... ???
 
Co prawda ściągnęłam już aktualizację za darmo z netu, ale że byłam dzisiaj w Empiku to sobie z ciekawości poszłam szukać owej paczuszki za 19 złotych. Czy to prawda, że wszystkie dostarczone do sklepów płytki z uzupełnieniem do wiedźmina zawierały błąd i dlatego zostały na razie wycofane ze sprzedaży (tak mi powiedział sprzedawca...)? Tak tylko pytam, z ciekawości...
 
Vegs said:
Co prawda ściągnęłam już aktualizację za darmo z netu, ale że byłam dzisiaj w Empiku to sobie z ciekawości poszłam szukać owej paczuszki za 19 złotych. Czy to prawda, że wszystkie dostarczone do sklepów płytki z uzupełnieniem do wiedźmina zawierały błąd i dlatego zostały na razie wycofane ze sprzedaży (tak mi powiedział sprzedawca...)? Tak tylko pytam, z ciekawości...
Tak to prawda
 
Top Bottom