Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
mam nadzieje ze 19.09 oznacza caly dzien i z momentem zmiany daty o polnocy bedzie mozna zasysac :whistle:
 
Pryka said:
Toć to jedno i to samo, sklepowa wersja nie rożni się niczym od tej z gram.pl zresztą to też sklep tyle, że i wysyłkowy
Sklep fizyczny też istnieje. :pBTW to opóźnianie to już tradycja. :/
 
Na szczęście jeśli ktoś nie chce czekać to może ściągnąć Update-a ze strony, a gdy będzie wersja sklepowa to można ją kupić. Widać musiał być jakiś poważny problem skoro cały nakład musi być tłoczony jeszcze raz. Całe szczęście, że zostało to wyłapane w porę.
 
Echhhhhh i kolejna obsuwa w terminie. Już widzę jak wszyscy teraz się rzucą w piątek za ściąganie.Serwery chyba padną...
 
Largos said:
Echhhhhh i kolejna obsuwa w terminie. Już widzę jak wszyscy teraz się rzucą w piątek za ściąganie.Serwery chyba padną...
Ja jednak poczekam... nie chce mi się ściągać.A;e założę się ze dużo osób zrezygnuje z kupienia update.
 
Ja też nie zamierzam ściągać , kupię sobie jakiś tydzień od premiery.A i tak nie sądze , aby ktoś coś ściągnął , bo serwery szybko siądą znając życie.
 
Locust said:
A;e założę się ze dużo osób zrezygnuje z kupienia update.
Przyjmje zaklad.Jak ktos zamowil w pre-orderze to musial zaplacic jakies 2-3 dni temu.Jak ma teraz zrezygnowac?(Vide ja).
 
SLI said:
SLI said:
A;e założę się ze dużo osób zrezygnuje z kupienia update.
Przyjmje zaklad.Jak ktos zamowil w pre-orderze to musial zaplacic jakies 2-3 dni temu.Jak ma teraz zrezygnowac?(Vide ja).
Ale oni to już kupili a Ci co nie zamówili pre... mają wybór. PS. czytaj ze zrozumieniem.
 
Wiele ludzi zamawia pre-order i płaci przy odbiorze więc może zrezygnować.Po za tym ludzie na gram.pl już piszą, że anulowali przesyłkę
 
Locust said:
PS. czytaj ze zrozumieniem.
Czytam ze zrozumieniem mimo, ze zdawalem mature 6 lat temu i niemialem na niej tego zabawnego testu.Nie zaznaczyles w wypowiedzi, ze chodzi o "sklepowe" egzemplarze...
 
No to jak, co teraz przekładamy, CDPR? Ściąganie z neta również? Bosz, całe szczęście, całe szczęście, że nie byłem głupi i nie zamówiłem pre-ordera. Błogosławię tę chwilę i jednocześnie siebie samego, taplając się we własnej dumie z podjętej decyzji.Swoją drogą, jeśli miałbym wybrać developera Końca Świata, bez wahania wybrałbym CDPR. Zawsze można liczyć na jakiś obsuw ;]
 
A ja zamowilem preordera, i tez sie ciesze, i bede sobie czekal spokojnie. 19-go sobie sciagne z neta i bede sobie gral. A jak update przyjdzie, to spokojnie postawie na polce i bede sie puszyl z dumy, ze mam :) I nie sadze zeby serwery padly. Patch1.3 tez niby mial zapchac serwery, a nie zapchal. Djinni mial zapchac a nie zapchal. Mi w godzinach szczytu sciagal sie 250KB/s, i teraz pewnie tez tak bedzie. A wiem, ze jest sporo graczy w wiedzmina, ktorzy nawet nie wiedza, ze ER ma wyjsc :) Sa nawet tacy, ktorzy do dzis graja na v 1.0, i nie wiedza, ze byly jakeis patche :)
 
Sugestia dla RED Teamu - postawcie ER na bittorrencie, to ci, którzy mają z tym doświadczenie, nie będą Wam zapychać łącza i roześlą sobie pliczki sami, co? Unikniecie (spodziewalnego wszak) ryzyka zapchania serwerów.
 
Genesis said:
RED robi to co potrafi najlepiej - robić z niczego coś i przekładać to parę razy żeby każdy pomyślał że to jednak coś ;]
Genesis said:
No to jak, co teraz przekładamy, CDPR? Ściąganie z neta również? Bosz, całe szczęście, całe szczęście, że nie byłem głupi i nie zamówiłem pre-ordera. Błogosławię tę chwilę i jednocześnie siebie samego, taplając się we własnej dumie z podjętej decyzji.Swoją drogą, jeśli miałbym wybrać developera Końca Świata, bez wahania wybrałbym CDPR. Zawsze można liczyć na jakiś obsuw ;]
Nie czepiajcie się aż tak mocno. Jakbym zanabył update z jakimś poważnym bykiem tobym się dopiero zapienił. Poza tym: pewien mądry specjalista od marketingu kiedyś powiedział, że jeden niezadowolony klient robi lepszą reklamę niż dziesięciu zadowolonych. Znaczy Redzi uczą się od najlepszych ;D
 
Oj nie ma co tak narzekać. Nie tylko my, Polacy jesteśmy "poszkodowani". Na takim dajmy na to, dla przykładu, amazonie, od samego rana nie ma już edycji rozszerzonej (być może też mieli jakąś obsuwę, albo - co dla mnie bardziej prawdopodobne - całą pierwszą partię sprzedali w pre-orderze). Tak więc luz :).
 
To nie fair.Nie dość, że Dabju Busha kadencja kończy się wcześniej niż Kaczyńskiego to ER też mają wcześniej. Cholerni Jankesi
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Echhhhhh i kolejna obsuwa w terminie. Już widzę jak wszyscy teraz się rzucą w piątek za ściąganie.Serwery chyba padną...
Ja jednak poczekam... nie chce mi się ściągać.A;e założę się ze dużo osób zrezygnuje z kupienia update.
Np. Ja Brawo CDPR! Żenada i śmiech na sali! Ciekawe, że w stanach nie było takiego problemu? Jak mamy to rozumieć? Macie nas w dupie z założenia, że Polacy tak czy owak kupią? Czy może nie potraficie zrobić czegoś choć raz na czas? Idę szukać ER w necie , skoro amerykanie mają to pewnie już jest w sieci. Cya
konieczne jest ponowne wytłoczenie płyt z tym uaktualnieniem.
I co to niby ma znaczyć? Przecież płyty w edycji za 19.90 nie mają w sobie nic więcej jak tylko ten ubdate , więc jakie "ponowne wytłoczenie" ?
 
I co to niby ma znaczyć? Przecież płyty w edycji za 19.90 nie mają w sobie nic więcej jak tylko ten ubdate , więc jakie "ponowne wytłoczenie" ?
Taki rzeczy się zdarzają często mógł to spowodować jeden z wielu czynników jak np:Wadliwa matryca, płyty nie przeszły testu Prometeus, płyty nie przeszły testu Datarius, czy chociażby źle "posklejane połówki płyt DVD" w procesie wirowania
 
Pryka said:
I co to niby ma znaczyć? Przecież płyty w edycji za 19.90 nie mają w sobie nic więcej jak tylko ten ubdate , więc jakie "ponowne wytłoczenie" ?
Taki rzeczy się zdarzają często mógł to spowodować jeden z wielu czynników jak np:Wadliwa matryca, płyty nie przeszły testu Prometeus, płyty nie przeszły testu Datarius, czy chociażby źle "posklejane połówki płyt DVD" w procesie wirowania
Dzięki za wyjaśnienie.To nie zmienia jednak faktu, że w stanach nikt nie dopuścił do takiego niedopatrzenia , ale oczywiście u nas.Unieważniłem zamówienie - jak CDP ma mnie gdzieś to ja ich też.Dziękuję za współpracę.
 
Top Bottom