Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
CDPR to raczej mało miał do tego, płyty były tłoczone na pewno przez jakąś niezależną tłocznię i to ich wina, nie jestem jakimś fan boyem i nie bronie ich na siłę, rozumiem również twoją frustrację wiesz mi moja nie była mniejsza... Update ściągnę sobie 19 z redowego serwera, a przesyłki nie anulowałem i tak czekam już na to tyle czasu przeżyję te kilka dni, a i będę miał fajne płytki :)
 
Powinni brać przykład z Kujawskiego "Z pierwszego tłoczenia".Z 24 godziny serwery zaczną iskrzyć, a każdy Polak będzie z zniecierpliwieniem patrzył na pasek ściągania. Ktoś wie, jakiej wiekości będzie update? Jak tam będzie i update(wszystkie języki) i cena neutralności i efekt uboczny i Djinni, pewno jakieś wywiady, czy inne takie to może sporo ważyć. A im więcej będzie ważyć, tym dłużej każdy będzie ściągał, a im dłużej każdy będzie ściągał, tym więcej osób będzie ściągać naraz. Jaki z tego wniosek?
 
miszczujan said:
Jak tam będzie i update(wszystkie języki) i cena neutralności i efekt uboczny i Djinni, pewno jakieś wywiady, czy inne takie to może sporo ważyć. A im więcej będzie ważyć, tym dłużej każdy będzie ściągał, a im dłużej każdy będzie ściągał, tym więcej osób będzie ściągać naraz. Jaki z tego wniosek?
Przecież to będzie podzielone na części o_O
 
miszczujan said:
Powinni brać przykład z Kujawskiego "Z pierwszego tłoczenia".Z 24 godziny serwery zaczną iskrzyć, a każdy Polak będzie z zniecierpliwieniem patrzył na pasek ściągania. Ktoś wie, jakiej wiekości będzie update? Jak tam będzie i update(wszystkie języki) i cena neutralności i efekt uboczny i Djinni, pewno jakieś wywiady, czy inne takie to może sporo ważyć. A im więcej będzie ważyć, tym dłużej każdy będzie ściągał, a im dłużej każdy będzie ściągał, tym więcej osób będzie ściągać naraz. Jaki z tego wniosek?
Wniosek: Pod moim prawym okiem będzie iskrzył pasjans, pod lewym pasek ściągania. Albo na odwrót. ;D
 
;( niestety to ja mam lewy kalendarz ;( idę do informatyka że kalendarz nie działa ( niech też popracuje ja w tym czasie pójdę na kawę ) a potem wracam do roboty ... smutno mi ;(
 
Juz niemoge wytrzymac do angielskiej premery (19 wrzesnia), Dobrze ze bedzie morzna posluchac wiedzmina po polsku za granica ;DMam podstawowa wersje gry ale bezprecedensowo MUSZE miec ta rozszerzona ^^ ;] W kancu tylko dla niej kupilem GForce 9800 GTX 1GB ;] i Core Quad zeby miec pewnosc ze pojdzie jak splatka ^^POZDRO RED ^^
 
[quoteGra jest już dostępna w Rosji![/QUOTE]Gra była wcześniej dostępna w USA, bo wtorek jest tam zwyczajowym dniem premier gier itp. ale czemu wcześniej w Rosji? Mają "zwyczajowe" premiery w czwartki?
 
matyska87 said:
Gra była wcześniej dostępna w USA, bo wtorek jest tam zwyczajowym dniem premier gier itp. ale czemu wcześniej w Rosji? Mają "zwyczajowe" premiery w czwartki?
Częściowym wytłumaczeniem może być fakt, że tam jest inny wydawca gry - Novy Disk.
 
Jestem ciekawy kiedy dojdą Patche.Jutro z rana chyba zacznę ściągać i grać z ściągniętej instalki, a płytki... kiedyś przyjdą.
 
qunik93 said:
Jestem ciekawy kiedy dojdą Patche.Jutro z rana chyba zacznę ściągać i grać z ściągniętej instalki, a płytki... kiedyś przyjdą.
Zapewne nie rano, a w godzinach popołudniowych zaczniesz ściągać :p Chyba, że REDzi nas czymś zaskoczą i faktycznie będzie można UPDATE pobrać już rano :p Mam tylko nadzieję, żę serwery nie padną :p
 
Wallace said:
Wallace said:
Jestem ciekawy kiedy dojdą Patche.Jutro z rana chyba zacznę ściągać i grać z ściągniętej instalki, a płytki... kiedyś przyjdą.
Zapewne nie rano, a w godzinach popołudniowych zaczniesz ściągać :p Chyba, że REDzi nas czymś zaskoczą i faktycznie będzie można UPDATE pobrać już rano :p Mam tylko nadzieję, żę serwery nie padną :p
To ja Cię pociesze i powiem że....PADNĄ :DJA bym chciał już ściągać od 0:00 i zostawić na noc... ale chyba będzie tak samo jak z VS że będzie gdzieś o 17:00
 
Jak znam życie to dziś po godzinie 24:00 na pewno nie będzie wersji ER do ściągnięcia...choć to już będzie 19. Będzie pewnie w piątek późnym wieczorem, jak nie później. Do niedzieli nikt nie zassie całości z powodu zapchania serwerów, wiec zagrać będziemy mogli w poniedziałek również wieczorem jak nie w nocy...Polska n/c.
 
MarcusFenix said:
JA bym chciał już ściągać od 0:00 i zostawić na noc... ale chyba będzie tak samo jak z VS że będzie gdzieś o 17:00
Serwery gram.pl padły przy zamawianiu Wiedźmina :p Za to moim zdaniem przy pobieraniu patcha 1.3 serwery RED`ów dały sobie radę :) Jeśli chodzi o godzinę wypuszczenia UPDATE`a to tradycją już jest wypuszczanie wszystkiego rodzaju "ważnych newsów" między godziną 16- 18 :)
 
Pffff jak zwykle Polska, wszyscy mają a my nie choć gra ''meda in polend'' serwery?,jakie serwery wszystko się zesra, Nawet z grami to tak jak z urzędami no wstyd... tej Polskości.
 
ZAjEX said:
Pffff jak zwykle Polska, wszyscy mają a my nie choć gra ''meda in polend'' serwery?,jakie serwery wszystko się zesra, Nawet z grami to tak jak z urzędami no wstyd... tej Polskości.
Człowieku bądź łaskaw nie pisać bzdur. Ja wiem, że czujesz się dowartościowany jak ojedziesz serwery, Polskę, polskość i co tam jeszcze ale hamuj się proszę.P.S angielski ci kuleje.
 
Top Bottom