Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
Jak serwery wytrzymają tak duży napór ludzi, którzy wcale nie mają takich słabych łącz, to będę bardzo zaskoczony. Zobaczymy zobaczymy :D
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Pffff jak zwykle Polska, wszyscy mają a my nie choć gra ''meda in polend'' serwery?,jakie serwery wszystko się zesra, Nawet z grami to tak jak z urzędami no wstyd... tej Polskości.
Człowieku bądź łaskaw nie pisać bzdur. Ja wiem, że czujesz się dowartościowany jak ojedziesz serwery, Polskę, polskość i co tam jeszcze ale hamuj się proszę.P.S angielski ci kuleje.
Nie pisać bzdur, hmm tu większość pisze bzdury, tu nie tylko chodzi o serwery ale jak zawsze polska ostatnia ze wszystkim.
 
Wallace said:
Wallace said:
Jestem ciekawy kiedy dojdą Patche.Jutro z rana chyba zacznę ściągać i grać z ściągniętej instalki, a płytki... kiedyś przyjdą.
Zapewne nie rano, a w godzinach popołudniowych zaczniesz ściągać :p Chyba, że REDzi nas czymś zaskoczą i faktycznie będzie można UPDATE pobrać już rano :p Mam tylko nadzieję, żę serwery nie padną :p
czy żaden z moderatorów/względnie osób z RED nie może się wypowiedzieć na temat konkretnego godziny,od której będzie możliwe ściąganie???nie chcę krakać ale patrząc na to wszystko to pewnie będzie tak,że serwery nie wytrzymają albo dl będzie b.niski,update'y w tłoczni,więc Szanowni Państwo proszę się udać nabyć pełne wydanie ER jeśli będzie chciało sie pograć przez najbliższe dni(mam nadzieję,że się mylę)a propos pełnego wydania-tłoczone były gdzie indziej-wydawca nie miał problemu z dostarczeniem ich na czas-tylko update'y padły?
 
ZAjEX said:
Nie pisać bzdur, hmm tu większość pisze bzdury, tu nie tylko chodzi o serwery ale jak zawsze polska ostatnia ze wszystkim.
Człowieku kupie Ci bilet do Korei Północnej czy Somali w jedną stronę... Żyjesz w jednym z 30 (40?) najbogatszych państw świata, wydajesz hajs na drogie, zbędne do przetrwania produkty (komputer) i jeszcze ciągle narzekasz. W dupach się poprzewracało, O!Ps. Taka już mentalność ludzka, znajomi Niemcy też narzekają jak to czy to jest nie w porządku... Pozdro
 
machiavellimind said:
czy żaden z moderatorów/względnie osób z RED nie może się wypowiedzieć na temat konkretnego godziny,od której będzie możliwe ściąganie???nie chcę krakać ale patrząc na to wszystko to pewnie będzie tak,że serwery nie wytrzymają albo dl będzie b.niski
Nie mogą. Zauważ, że jeśli ktoś podałby konkretną godzinę, to chmara ludzi rzuciłaby się na nie dodatkowo, a tak, to powinno być lepiej. Na temat serwerów, to będzie można się wypowiadać jutro - czy wytrzymały, czy padły :)Ponadto zauważ, że jeżeli korzystają z usług jednej tłoczni, to dla niej zdecydowanym priorytetem było tłoczenie ER, by z nimi zdążyć na czas. A Update, to w tym wypadku jest chyba nieco mniej ważny, nie uważasz?
 
ki[/QUOTE]Nie mogą. Zauważ, że jeśli ktoś podałby konkretną godzinę, to chmara ludzi rzuciłaby się na nie dodatkowo, a tak, to powinno być lepiej. Na temat serwerów, to będzie można się wypowiadać jutro - czy wytrzymały, czy padły :)Zauważ, że jeżeli korzystają z usług jednej tłoczni, to dla niej zdecydowanym priorytetem było tłoczenie ER, by z nimi zdążyć na czas. A Update, to w tym wypadku jest chyba nieco mniej ważny, nie uważasz?[/QUOTE]punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...dla mnie ważniejszy jest update a tak sobie myślę,że większość co miała kupić już kupiła więc większa rzesza będzie tych co chcieliby nabyć update niż pełne ER
 
''Żyjesz w jednym z 30 (40?) najbogatszych państw świata, wydajesz hajs na drogie, zbędne do przetrwania produkty (komputer) i jeszcze ciągle narzekasz''Kpisz sobie chyba że jesteśmy w 40 najbogatszych państw, hmm może za ten bilet to zrób lepiej drogi skoro ''tacy wypas jesteśmy we wszystkim'' a euro 2012 nie zapomnij.
 
ZAjEX said:
Kpisz sobie chyba że jesteśmy w 40 najbogatszych państw, hmm może za ten bilet to zrób lepiej drogi skoro ''tacy wypas jesteśmy we wszystkim'' a euro 2012 nie zapomnij.
A dlaczego mielibyśmy nie być? Jeżeli ci się nudzi to zagraj sobie kilka razy w pasjansa ale nie pisz głupot, proszę.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Kpisz sobie chyba że jesteśmy w 40 najbogatszych państw, hmm może za ten bilet to zrób lepiej drogi skoro ''tacy wypas jesteśmy we wszystkim'' a euro 2012 nie zapomnij.
A dlaczego mielibyśmy nie być? Jeżeli ci się nudzi to zagraj sobie kilka razy w pasjansa ale nie pisz głupot, proszę.
Zobaczymy pogadamy,
 
Wybaczcie, że się tak wcinam, ale mam dość (chyba) proste pytanie. Jestem nowy, w gruncie rzeczy chodziło mi tylko o jedno zapytanie - mógłby ktoś (jako, że jesteście nieco bardziej zorientowani) podać jakiś link, który dokładnie prowadziłby do strony, skąd można ściągnąć darmowy (o ile takiż istnieje, na oficjalnej, polskiej stronie widnieje, że można gdzieś pobrać, tyle że nie mam zielonego pojęcia gdzie, podobnie jak google ;P ) Update do starego wieśka? Szczerze mówiąc nie potrzebuję tych wszystkich dodatków, które są w całym pakiecie (mapę, soundtrack etc. miałem już z edycji kolekcjonerskiej starego Wiedźmina, to po co mi drugie? A i bez muzyki inspirowanej i making-of DVD też się bez problemów obejdę), a chodzi mi tylko o główną część update'a, która poprawia te nienawistne ładowania, animacje, bugi etc. PS: Takie pytanie bonusowe: Jeżeli jest takowa darmowa wersja, czy zawarte w niej są także wspominane na oficjalnej stronie dodatkowe przygody, czy też dodatkowa fabuła jest osobno, tylko w pełnej wersji?Za odpowiedź z góry thx ;)
 
Eriash said:
[size=12pt]Zwyczajowo premiery gier w USA odbywają się we wtorki - mieliśmy do wyboru wtorek przed i po 19. Wybraliśmy ten przed ze względów strategicznych. Dodam jeszcze ze dopiero od 19 będzie uruchomiona dystrybucja ER do ściągnięcia dla całego świata.[/size]
To miłe , acz ja się zapaliłam na 18 września nie wiem czemu.Pogram na ściągniętym patch'u 1.4 ale i tak go kupię, bo za 15 zł warto ( mam zarejestrowaną grę)
 
cóż a mi i tak przyjdzie pograć w ER duuużo później niż innym graczom. a wszystko to z powodu rozsypującej się karty graficznej... cóż ale co ma wisieć nie utonie, a ER i tak z pewnością zaspokoi moje oczekiwania pod względem poprawek i mam nadzieję że gra będzie już niemal idealna :)
 
Largos said:
Właśnie wszedłem na gram pl i tam gdzie się zamawia update pisze że planowana wysyłka jest 24 września
Ja zamawiałem tydzień temu jak było napisane o 18 września. Więc jak jutro nie dostane to lekko się wkur.... zdenerwuje :mad:
 
siewca said:
Ja zamawiałem tydzień temu jak było napisane o 18 września. Więc jak jutro nie dostane to lekko się wkur.... zdenerwuje :mad:
Najlepiej już zaparz herbatkę, policz do 10, usiądź i się nie denerwuj. Nie dostaniesz jutro swojego UPDATE`a, bo data premiery została przesunięta na przyszyły tydzień. Jutro pozostanie Ci jedynie ściągnięcia całego packa z serwerów CDP ;)
 
Wallace said:
Wallace said:
Ja zamawiałem tydzień temu jak było napisane o 18 września. Więc jak jutro nie dostane to lekko się wkur.... zdenerwuje :mad:
Najlepiej już zaparz herbatkę, policz do 10, usiądź i się nie denerwuj. Nie dostaniesz jutro swojego UPDATE`a, bo data premiery została przesunięta na przyszyły tydzień.
Ekstra sposób ;D, na pewno niektórym się przyda...Ja nie płaczę z tego powodu, że przesunęli wydanie UPDATE'a. Przynajmniej jestem jeszcze bardziej zdeterminowany do pobrania patch'a.
 
Wallace said:
Wallace said:
Ja zamawiałem tydzień temu jak było napisane o 18 września. Więc jak jutro nie dostane to lekko się wkur.... zdenerwuje :mad:
Najlepiej już zaparz herbatkę, policz do 10, usiądź i się nie denerwuj. Nie dostaniesz jutro swojego UPDATE`a, bo data premiery została przesunięta na przyszyły tydzień. Jutro pozostanie Ci jedynie ściągnięcia całego packa z serwerów CDP ;)
No trudno, będę ostro zasysał patcha. Morze mi się uda zanim serwy padną ;D
 
Wallace said:
Wallace said:
Ja zamawiałem tydzień temu jak było napisane o 18 września. Więc jak jutro nie dostane to lekko się wkur.... zdenerwuje :mad:
Najlepiej już zaparz herbatkę, policz do 10, usiądź i się nie denerwuj. Nie dostaniesz jutro swojego UPDATE`a, bo data premiery została przesunięta na przyszyły tydzień. Jutro pozostanie Ci jedynie ściągnięcia całego packa z serwerów CDP ;)
Ja właśnie policzyłam nawet do 15 i ochłonęłam. Poczekam, co ma wisieć nie utonie, zresztą łatwiej sprawdzić czy save's będą zgodnie po dodaniu łatki i czy się da grać dalej ( kolejna moją rozgrywka na HARD, ale inna opcja, tym razem bohater nie będzie neutralny wobec biegu wydarzeń).A uaktualnienie za 15 zł, po wydanych 200zl (EK) nie robi na mnie wrażenia, acz nie powiem, dla gry kupowałam lepszy komputer.takie życie ...a 19 września już za klika godzin ...na szczęście na 2 Mb/s łącze a po 22 wskoczy na 4 Mb/s to biedzie pięknie z ftp pobierało .Noc dłuuuga . A weekend już tuz tuż ...PS Fangorn - skąd masz taki cudny awatar - ruchomy i związany z grą?
 
Karaboo said:
a 19 września już za klika godzin ...na szczęście na 2 Mb/s łącze a po 22 wskoczy na 4 Mb/s to biedzie pięknie z ftp pobierało .Noc dłuuuga . A weekend już tuz tuż ...PS Fangorn - skąd masz taki cudny awatar - ruchomy i związany z grą?
Nie nastawiałbym się na wypuszczenie UPDATE`a o 24 :p Najprawdopodobniej pojawi się między godziną 16 - 18 (to tylko moje przypuszczenia, więc jakby jednak wyszedł wcześniej to na mnie nie krzyczcie :p) :)A avatary możesz znaleźć tam > http://www.witcher.phx.pl/index.php?action=avatary
 
Top Bottom