Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
mapet said:
Genialne posuniecie ..... CDprojekt.. dzieki temu że robią obsuwę z Update juto o 10 rano wyciągną ode mnie 100 a nie 20.... podejrzewam że conajmniej kilkaset osób tak zrobi.... GENIALNE POSUNIECIE!!!! Mam nadzieję że kasa pójdzie chociaż na kolejne części Wieśka.... albo chociaż na browary dla redów.
Nie będziesz musiał wcale kupować wersji za 100 (ale możesz) wersja za 20 zł nadal ma być śliczna i wypasiona. Zwracam uwagę na słowo MÓGŁBY! Ech, no i przepraszam za zamieszanie, nie sądziłem, że ironię tak ciężko się pojmuje, ale mea culpa...EDIT: A to przepraszam teraz Ciebie... Myślałem, że komentujesz mój post... ::)
 
no to ja powiem, że właśnie ten news do którego komentarz teraz piszę, został zdjęty z newsa tygodnia... Co to oznacza? ... :p
 
ZAjEX said:
''Żyjesz w jednym z 30 (40?) najbogatszych państw świata, wydajesz hajs na drogie, zbędne do przetrwania produkty (komputer) i jeszcze ciągle narzekasz''Kpisz sobie chyba że jesteśmy w 40 najbogatszych państw, hmm może za ten bilet to zrób lepiej drogi skoro ''tacy wypas jesteśmy we wszystkim'' a euro 2012 nie zapomnij.
Można czegoś nie wiedzieć ale trzeba być czegoś pewnym zarzucając niewiedze innym. Polska Jest 21. na światowej liście PKB nominalnego, według Banku Światowego (źródło: http://siteresources.worldbank.org/DATASTATISTICS/Resources/GDP.pdf). Naprawdę nie widzisz że są miliardy ludzi którzy mają gorzej (o wiele). Czy ja piszę, że jesteśmy "wypas"? Piszę, że jesteśmy krajem dość bogatym na tle świata. Co do tego ma EURO 2012?Pozdro
 
Wierzcie mi. Grałem już w Edycję Rozszerzoną Wiedźmina. W Czwartek ok. godziny 10 rano została mi ona dostarczona. Zamawiałem przez pre-order w sklepie Gram.pl.Oczywiście napisałem już na Forum pierwsze zaobserwowane przeze mnie błędy w grze (która ponoć miała być bliska ideałowi i rzeczywiście tylko bliska), z czego błąd z włączaniem efektów EAX jest najpoważniejszy.
 
z8k said:
Można czegoś nie wiedzieć ale trzeba być czegoś pewnym zarzucając niewiedze innym. Polska Jest 21. na światowej liście PKB nominalnego, według Banku Światowego (źródło: http://siteresources.worldbank.org/DATASTATISTICS/Resources/GDP.pdf). Naprawdę nie widzisz że są miliardy ludzi którzy mają gorzej (o wiele). Czy ja piszę, że jesteśmy "wypas"? Piszę, że jesteśmy krajem dość bogatym na tle świata. Co do tego ma EURO 2012?Pozdro
Nie mozna przeliczac w ten sposob PKB na dobrobyt mieszkancow.Zauwaz, ze przed nami na liscie znajduja sie np. Indie i Indonezja, a za nami miedzy innymi Austria, Irlandia i my personal favorite's: Arabia Saudyjska i Emiraty...Mowi Ci to cos o tej liscie? ;DAle wracajac do tematu to... Sa w rozgrywce zauwazalne roznice?I nie mowie tu to czym w stylu - "w koncu Jaskier sie ladnie usmiecha"...Mowie o samym gameplayu.
 
http://www.sciagnij.pl/programy/1,90718,5710169,Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona___czesto_zadawane_pytania.htmlmożna ściągać
 
Czy Wiedzmina Update można normalnie kupić w sklepie czy trzeba przez internet zamawiać? Dziś byłem w Epiku (Gdynia) i mówili że tylko przez neta mozna dostać.
 
RosomakZakon said:
Czy Wiedzmina Update można normalnie kupić w sklepie czy trzeba przez internet zamawiać? Dziś byłem w Epiku (Gdynia) i mówili że tylko przez neta mozna dostać.
bzdur Ci nagadali.W Empikach bedzie mozna Update kupic.
 
SLI said:
SLI said:
Czy Wiedzmina Update można normalnie kupić w sklepie czy trzeba przez internet zamawiać? Dziś byłem w Epiku (Gdynia) i mówili że tylko przez neta mozna dostać.
bzdur Ci nagadali.W Empikach bedzie mozna Update kupic.
Z podkreśleniem na "będzie" bo update dostało obsówe. Z powodu złego wytłoczenia płyt.
 
Top Bottom