Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

+
SLI said:
SLI said:
Można czegoś nie wiedzieć ale trzeba być czegoś pewnym zarzucając niewiedze innym. Polska Jest 21. na światowej liście PKB nominalnego, według Banku Światowego (źródło: http://siteresources.worldbank.org/DATASTATISTICS/Resources/GDP.pdf). Naprawdę nie widzisz że są miliardy ludzi którzy mają gorzej (o wiele). Czy ja piszę, że jesteśmy "wypas"? Piszę, że jesteśmy krajem dość bogatym na tle świata. Co do tego ma EURO 2012?Pozdro
Nie mozna przeliczac w ten sposob PKB na dobrobyt mieszkancow.Zauwaz, ze przed nami na liscie znajduja sie np. Indie i Indonezja, a za nami miedzy innymi Austria, Irlandia i my personal favorite's: Arabia Saudyjska i Emiraty...Mowi Ci to cos o tej liscie?
Dlatego napisałem (w pierwszym poście), że jesteśmy w pierwszej 30, a nie dwudzieści pierwsi. W PKB per capita będziemy niżej, jeszcze gdzieś indziej znów wyżej, lecz ta pierwsza 30 raczej wyjdzie zawsze- i o to chodziło. Ta lista jest tylko jednym ze wskaźników, najlepiej pokazuje silę gospodarkiPozdro
 
pozdrawiam i dziękuję za "Doskonałego Wiedźmina"Good Job
 
A u mnie jest problem z zainstalowaniem aktualizacji, gdyz mimo iz zarejestrowalem gre to jeszcze instalator dodatku chce abym sie zalogowal podaje nick i haslo (napewno dobre bo na nim rejestrowalem gre i logowalem sie na forum) i oczywiscie wpisuje dane do logowania ale on caly czas wola o podanie hasla mimo iz jest ono poprawinie wpisane :|
 
Code:
[pikczer] pozdrawiam i dziękuję za "Doskonałego Wiedźmina"Good Job
Antywirusy (w moim przypadku KIS 2009) są przyczynkiem do tego blędu.Uruchom system operacyjny w trybie Awaryjnym z obsługą sieci, prawdopodobnie wtedy nie będziesz miał już tego wyskakującego okienka i życzę Ci aby dalsza instalacja przebiegła bez problemów jakie ja mam :)(Oczywiście mógłbym rzec gromkim arialem "przejrzyj człowieku ten topic i mu podobne" ale po co stresować kolegę skoro i tak tym całym ambaransem musi być zbulwersowany :))
 
Czy ja nie podawałam linka do działu o problemach z ER? o_OSocchi... i Ty tutaj?Rozumiem, że masz problem i że Cię trafia jasny szlag, ale jest od tego inny wątek.
 
MarcusFenix said:
Pobierz od początku
wiesz, najchętniej odpowiedziałbym ci polskim odpowiednikiem zwrotu F*ck you, ale byłby to raczej niegrzeczne, więc poprzestanę na kulturalnym "w rzyć sobie to wsadź"Mellygion, dzięki wielkie, popróbuję. A że też mam KISa, to mam chociaż nadzieje. Zbulwersowany? Nieee, daleko mi do zbulwersowania. Ja byłem na to przygotowany.Oj wybacz Und, ale, jak sama powiedziałaś szlag mnie jasny trafia. Mea culpa, biję się w piersi i obiecuję, ze będę grzeczny.o kurde jest cały nowe dział o ER, a ja tu taki brzydki spam. :Oaż mi się głupio zrobiło
 
Socchi troche kultury. Niedosć ze ktos ci próbuje pomóc to jeszcze problemy i słowa "f*ck you" . Inny by podziekował. Rozumiem ze ER ma wady ale wszystkie da sie naprawić. Macie jakieś programy, antywiurysy niewiadomo jakiego pochodzenia i takie są potem problemy. A co oczywiście najłatwiej zrobić wydrzeć sie na innych oraz oczernić twórców. Brawo Soocchi brawo, nawet klaskać ci nie trzeba
 
Thorthegod said:
Macie jakieś programy, antywiurysy niewiadomo jakiego pochodzenia i takie są potem problemy.
Przepraszam, czy ty sugerujesz, czy tobie przez myśl przeszło, że jestem piratem? Halo moderacja, co tu się dzieje?Gdy słyszę speców, którzy na byle usterkę reagują "pobierz od początku"/"masz pirata"/"masz zasyfiony rejestr", rzygać mi się chce i najchętniej wyciągnąłbym im middle finger i pięknie podziękował za takie fachowe rady i poglądy, które, całe szczęście, mijają bezpowrotnie wraz z procesem dojrzewania.ja również gratuluję redom, tego samego co god_bless_fiji, wierząc mu na słowo, bo niestety ze wzgląd na mój zasyfiony rejestr, pirackiego windowsa, KISa i wiedźmina, nie mogłem tego sam poczuć.
 
@Socchi:Dane mi było kiedyś analizować ankietę na temat usług komputerowej firmy serwisowej.Jedno stwierdzenie użytkownika zapadło mi w pamięć:Jako rozwiązanie większości problemów z komputerem polecają wykonać restart....inna sprawa, że to z reguły pomaga. :wall:
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Co prawda ściągnęłam już aktualizację za darmo z netu, ale że byłam dzisiaj w Empiku to sobie z ciekawości poszłam szukać owej paczuszki za 19 złotych. Czy to prawda, że wszystkie dostarczone do sklepów płytki z uzupełnieniem do wiedźmina zawierały błąd i dlatego zostały na razie wycofane ze sprzedaży (tak mi powiedział sprzedawca...)? Tak tylko pytam, z ciekawości...
Tak to prawda
Jesli mozna wiedziec jaki?
 
Dzisiaj o 10.00 przyszedł do mnie kurier z Wiedźmin UPDATE wypasik :DTeraz jeszcze czekam na zwrot monitora z gwarancji, bo na 15 calach szkoda gry...ps. Naklejki są bombowe :p
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Po prostu błąd w tłoczeniu
Nieoficjalnie takze?
Już nie ma sprawy jutro pójdziesz z rana do empiku i kupisz.Wszystkie egzemplarze były wycofane.
Jutro pójdziesz i kupisz, hehehehe :> Jutro to minie pięć dni od ostatnio podanej (i przekładanej) daty premiery Update'u, a w EMPIKach nadal go nie ma.
 
VriheddIdaho said:
VriheddIdaho said:
VriheddIdaho said:
VriheddIdaho said:
Po prostu błąd w tłoczeniu
Nieoficjalnie takze?
Już nie ma sprawy jutro pójdziesz z rana do empiku i kupisz.Wszystkie egzemplarze były wycofane.
Jutro pójdziesz i kupisz, hehehehe :> Jutro to minie pięć dni od ostatnio podanej (i przekładanej) daty premiery Update'u, a w EMPIKach nadal go nie ma.
Ale zauważ kiedy pisałem tego posta.
 
Top Bottom