z drżącym sercem

+
z drżącym sercem

Witam. Szukałem na internecie rozwiązania do tego problemu, ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Otóż, gdzie do cholery jest Iorweth jeśli chcemy oskarżyć elfa? Mapka szaleje, pokazuje mi jego położenie w miejscach, do których nie można się dostać. Przeszukałem wszystkie chałupy i nigdzie go nie ma, o różnych porach dnia.
 
Musisz wejść po murach do dzielnicy nieludzi w mieście(brzydkie chaty, pełno wody i wszystko połączone kładkami) w jednym domu( na mapie pokarze, że jest tam ktoś z "niebieską kropką") i tam jest Iorveth
 
Jak widać na załączonym obrazku:
jedyna niebieska kropka znajduje się w miejscu, na które ustawiona jest kamera. Często się przemieszcza. Wcześniej o podobnej porze kropka była na miejscu tej feministki elfki, co stoi przy tej grupce elfów co jeden podśpiewuje. Problem jest często spotykany, ale jeszcze na tym forum nikt go nie poruszył.
 
Ja tego problemu nie miałem, skąd wiesz że błąd często spotykany skoro na razie tylko ty o tym piszesz?
Możliwe że wziąłeś się za tego questa po tym jak Iorweth wyruszył po komando...
 
On siedzi w jakimś budynku, chyba jedyny do jakiego możemy wejść w tej dzielnicy z której masz screena. Czasami podpiera też jakiś murek w tej dzielnicy.
 
Po tym wątku wnioskuje, że nie tylko ja mam z tym problem: http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=146&t=1772 . I znalazłem na google wiele innych tematów z tym związane, niestety bez rozwiązania. Wczytałem wcześniejsze savy, kiedy jeszcze nie udałem się badać zwłoki i Iorweth był na swoim miejscu. Spróbuje później (czyli za jakieś 7 dni jak wrócę z wakacji) wykonać jeszcze raz tego questa, może już nie zniknie.
 
Albo Iorveth wyszedł już z komandem, albo jest właśnie w tym pomieszczeniu gdzie jest niebieska kropka(czyli elfa, tra będzie się żalić o dyskryminacje) i tam też będzie Iorveth
 
Tak jak pisałem wcześniej - wczytałem save'a gdzie jeszcze Iorweth był na swoim miejscu. Porozmawiałem z nim (gdzie wcześniej tego nie robiłem idąc robić tego questa), następnie ruszyłem do katakumb. Tym razem wszystko przebiegło bezproblemowo. Czy w dzień przy murku, czy też w budynku w nocy, był na swoim miejscu. Nawet wskaźnik na mapie pokazywał prawidłowe położenie. Quest już wykonany. Możliwe, że ten bug się pojawia jak wcześniej nie pogada się z Iorwethem.
 
A ja mam inne pytanie do tego zadania. Gdzie mogę znaleźć narzędzia chirurgiczne żeby wyciągnąć kawałek metalu z ciała młodego mężczyzny w katakumbach? Bo bez tego żeby ukończyć to zadanie będę musiał zabić sukkuba, a tego nie chcę.
 
Idziesz do straganów przed główną bramą, znajdziesz tam kobiete uczącą się magi, po krótkiej pogawędce będziesz mógł z nią pohandlować, ma owe narzędzia.
 
Podepnę się pod temat, otóż przeszukuję katakumby i w miejscu gdzie są ostatnie drzwi(na samym końcu), okazuje się, że potrzebuję klucza, przeszukałem całe katakumby zabijając wszystko i badając ciała krasnolódów nic nie mogę znaleźć(bug?).
/ Jest to wersja na xbox.
// EDIT: problem rozwiazany, mapa blednie mnie naprowadzila do podziemi w vergen zamiast do latakumb w lesie.
 
Witajcie forumowicze. Od pewnego czasu próbuję przejść zadanie poboczne - Z drżącym sercem. Jednak problemem jest pokonanie upiorów w katakumbach, czy macie jakieś rozwiązanie? Pokonanie upiorów jest dla mnie praktycznie nie możliwe
 
Kojotoperz said:
ahahahahahhaha
Jeżeli nie masz nic konstuktywnego do powiedzenia i nie uważasz za stosowne zamiaru zaraportować tematu, najlepiej nie pisz nic. Potraktuj to jako ostrzeżenie.
 
Merigold2205 said:
Witajcie forumowicze. Od pewnego czasu próbuję przejść zadanie poboczne - Z drżącym sercem. Jednak problemem jest pokonanie upiorów w katakumbach, czy macie jakieś rozwiązanie? Pokonanie upiorów jest dla mnie praktycznie nie możliwe
Przed założeniem nowego tematu, proszę zapoznać się ze strukturą forum i używać wyszukiwarki.
Przeniosłam do właściwego działu i tematu.
 
Merigold2205 said:
Witajcie forumowicze. Od pewnego czasu próbuję przejść zadanie poboczne - Z drżącym sercem. Jednak problemem jest pokonanie upiorów w katakumbach, czy macie jakieś rozwiązanie? Pokonanie upiorów jest dla mnie praktycznie nie możliwe
To podeślij save i się zobaczy ;)
 
zi3lona said:
Przed założeniem nowego tematu, proszę zapoznać się ze strukturą forum i używać wyszukiwarki.
Przeniosłam do właściwego działu i tematu.
Nie masz się już o co czepiać? gdybym miał więcej czasu na bzdury to mógłbym tu siedzieć większość dnia i co chwile raportować off-topy itp. Ale po co robić syf?
 
Przypominam, że na forum obowiązuje Regulamin, w którym znajdują się, m.in. punkty dotyczące pisania na temat i zachowania kultury wypowiedzi.
Szeroko pojęte zasady społeczności internetowych:

• Każdy użytkownik zobowiązany jest do:
- zachowania kultury wypowiedzi,
- pisania na dany temat
Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie przed oficjalnym warnem. Dalsze uwagi proszę via PW.
 
Top Bottom