Z jakim levelem opuscic Podgrodzie?

+
Z jakim levelem opuscic Podgrodzie?

Czesc,Mam pytanie dotyczace poziomu na ktorym "wypada" skonczyc Akt I aby wyjsc z twarza w reszcie gry... Skonczylem ja juz raz ale wyladowalem na miernym 34 levelu nie majac wiekszosci zlotych (i nawet paru srebrnych) talentow. Teraz, grajac w "rozszerzona" chce przejsc gre "do oporu". Bedzie ciezko (i nudno, np. klepiac respownujace Echinopsy dla EXP-ekow w jaskini pod murami), ale jestem zawzietuch i dam rade! :> Pytanie brzmi, na ktorym levelu moge skonczyc Akt I aby "dac rade" w pozniejszych aktach dobic np. do takiego Lvl 50... ;PPozdrawiam!
 
Myslę, że na ok. 13-14. Jeśli chcesz mieć 50, to w sumie nie musisz expić od samego początku, ale za to w V akcie duzo czasu spędzić w krypcie Kruka.
 
Witamy na forum!I Akt można spokojnie kończyć między 10-13 poziomem. Z oszczędności czasu nie opłaca się expić w I Akcie bo dostaje się tam mało doświadczenia za przeciwników. Jeśli chcesz dobić do 50 levelu będziesz musiał spędzić bardzo dużo czasu na expieniu. Najwięcej doświadczenia w stosunku do poświęconego czasu uzyskasz w IV Akcie na wampirach w krypcie na polach. Nie polecam za dużo nabijać wcześniej chyba, że masz nadmiar czasu i kilka godzin wte czy wewte nie robi Ci różnicy.
 
Dobrze sie expi na kuroliszkach w 3 akcie. W I expiska są dwa - krypta z ghulami i jaskinia z roślinkami. Ale przyznaję, ciężko wbić w I, zwłaszcza na hardzie, cokolwiek ponad 10. Sam chyba na 10 właśnie skończyłem.
 
mangaroca said:
Dziekuje bardzo ze pomoc! Lece szlachtowac potwory! :D
Jak będziesz w V rozdziale to w Starej Wyzimie w czasie trwania walk, można zdobyć sporo doświadczenia. Wystarczy troszkę zwlekać z wizytą do Szpitala.
 
mangaroca said:
Dziekuje bardzo ze pomoc! Lece szlachtowac potwory! :D
Nie ma sprawy i witaj na forum.
mangaroca said:
Jak będziesz w V rozdziale to w Starej Wyzimie w czasie trwania walk, można zdobyć sporo doświadczenia. Wystarczy troszkę zwlekać z wizytą do Szpitala.
mangaroca said:
Dobrze sie expi na kuroliszkach w 3 akcie. W I expiska są dwa - krypta z ghulami i jaskinia z roślinkami. Ale przyznaję, ciężko wbić w I, zwłaszcza na hardzie, cokolwiek ponad 10. Sam chyba na 10 właśnie skończyłem.
Expcie, gdzie chcecie, ale krypta Kruka rządzi! Po jednej wizycie i skoszeniu wszystkich potworów można z 15000 expa zdobyć. Więc-polecam tę kryptę do expienia.
 
Witam ponownie,Coz, na 2 dni musialem odpuscic granie wiec nie poprawilem Expow, ale dzis mam zamiar to zmienic!Piszecie, ze warto skonczyc pomiedzy 10 a 13 lvl... hmm... W tej chwili mam 9 i pol, na zdanie czeka quest Leuvaardena z Echinopsami, a przede mna przeprawa z Wielebnym, Salamandrami i Wiedzma (jestem tuz przed daniem jej skladnikow na eliksir dla wieszczacego Alvina...). Jak sadzicie, z tyloma questami przede mna dobije do LvL 13 jesli odpuszcze teraz (Lvl 9,5) Echinopsy???Dzieki!
 
Kurcze, mam kolejne pytanie... ;)Nie wiem jak ale znalazlem 3 rudy czerwone w Akcie I i moge sobie z nich wykuc miecz +40% do obrazen ale nie calkiem rozumiem ten system. Otoz, jesli sprzedam kowalowi 3x czerwony meteoryt to miecz mam za 1000 orenow... Jesli nie sprzedam tylko kupie go najpierw za 1000 orenow to z 3 meteorytow zostaje mi jeszcze 1... WTF???A moze warto trzymac te kamyczki na lepsze czasy (i miecze) lub zrobic mieszanke kiedy znajde inne meteoryty?
 
Z mieczy meterotyowych najlepszy jest 3x żółty, ale to 5 akt chyba dopiero. 3 czerwone są bardzo dobre i faktycznie musisz zapłacić 1000 orenów za przekucie miecza. Co do Twojego problemu - nie rozumiem go, niestety. A w sprawie 13 vlv - możliwe, grasz pewnie na łatwym, ja grąłem na hardzie więc za bardzo nie pomogę :)
 
DarkPhantomofLeonidas said:
Z mieczy meterotyowych najlepszy jest 3x żółty, ale to 5 akt chyba dopiero. 3 czerwone są bardzo dobre i faktycznie musisz zapłacić 1000 orenów za przekucie miecza. Co do Twojego problemu - nie rozumiem go, niestety. A w sprawie 13 vlv - możliwe, grasz pewnie na łatwym, ja grąłem na hardzie więc za bardzo nie pomogę :)
W zasadzie nie mam zadnego problemu 8) BTW, tez gram na najtrudniejszym... :beer:
 
Za pierwszym razem miałem chyba 10 albo 11 lvl. Pytanie po tym jak sie ubije bestie komu mozna sprzedać głowy psów upiorów? Odkryłem jedynie że mozna je sprzedać dopiero dentyście który zamieszka w domu detektywa
 
(Po pierwsze to nie psy tylko Barghesty - upiory , po drugie nie głowy lecz czaszki) Abigail płaci po 10 za sztukę Dentysta chce tylko 1 do questa.
 
Ja omijając wszystkie questy oprócz tego w krypcie potrzebnego do zdobycia Igni, nabijałem expa do 10 levelu na echinopsach w jaskini. O ile pamiętam musiałem ubić ok 150 echinopsów. Potem kontynuując grę z 10 poziomem i wykonując wszystkie questy kończyłem I Akt z 13 poziomem. Mimo wszystko nie polecam tego gimnastykowania się z echinopsami, to strata czasu. Lepiej nabijać w późniejszych aktach na potworach, które dają znacznie więcej doświadczenia.
 
Flash said:
Ja omijając wszystkie questy oprócz tego w krypcie potrzebnego do zdobycia Igni, nabijałem expa do 10 levelu na echinopsach w jaskini. O ile pamiętam musiałem ubić ok 150 echinopsów. Potem kontynuując grę z 10 poziomem i wykonując wszystkie questy kończyłem I Akt z 13 poziomem. Mimo wszystko nie polecam tego gimnastykowania się z echinopsami, to strata czasu. Lepiej nabijać w późniejszych aktach na potworach, które dają znacznie więcej doświadczenia.
Zaraz, zaraz... W jaskini jest około 6 echinopsów, zatem jeżeli ubiłeś 150 tych potworów to wchodziłeś do jaskini jakieś.....25 razy? Gratuluję cierpliwości i chęci! Ja bym nie wytrzymał i poszedł dalej :p.
 
Jedno pytanie co do lvl'ow. Czy pod koniec gry wszystkie talenty sa na full czy nie? Nie mam niestety podreczniki a niechce nikomu na GG sie napraszać ale chciałbym wiedzieć.
 
Top Bottom