Z kopyta Wiedźmin rwie…

+
Z kopyta Wiedźmin rwie…



I rozdaje prezenty. Organizujemy losowanie wraz z firmą Razer. Wystarczy wejść na stronę: http://www.razerzone.com/partner-raffle/witcher2, zapisać się i wygrać profesjonalny sprzęt do grania.
Ah, ta aura Świąt!
 
Widzę święta z wiedźminem na grubo. Życzę wszystkim powodzenia w losowaniu a tak przy okazji, Wesołych świąt :p
 
Czy możemy liczyć na to, że w ramach współpracy z firmą Razer pojawi się wkrótce jakiś dodatek do podkładki, np. wiedźmińska myszka albo klawiatura? ;)
W sumie poza wypasioną kolekcjonerką, koszulką i podkładką gadżetów wiedźmińskich w tym roku jak na lekarstwo. :(
 
uzielone said:
Czy możemy liczyć na to, że w ramach współpracy z firmą Razer pojawi się wkrótce jakiś dodatek do podkładki, np. wiedźmińska myszka albo klawiatura? ;)
W sumie poza wypasioną kolekcjonerką, koszulką i podkładką gadżetów wiedźmińskich w tym roku jak na lekarstwo. :(
Jest podkładka Goliathus Razera z Geraltem. Polecam.
 
Mam takie pytanie.Gdzie można kupić wiedźmińską koszulkę?Długo szukałam i nie mogę znaleźć a bardzo mi zależy na posiadaniu takowej.Z góry dzięki za opdowiedź.Życzę Wesołych Świąt!!!
 
Yennefer1812 said:
Mam takie pytanie.Gdzie można kupić wiedźmińską koszulkę?Długo szukałam i nie mogę znaleźć a bardzo mi zależy na posiadaniu takowej.Z góry dzięki za opdowiedź.Życzę Wesołych Świąt!!!

Koszulki "Wiedźmin 2" były dosyłane do nabywców Edycji Kolekcjonerskiej w ramach przeprosin za falstart pre-ordera. Ja taką dostałem :D. Do normalnej sprzedaży chyba nie trafiły, a szkoda.
 
Yennefer1812 said:
Mam takie pytanie.Gdzie można kupić wiedźmińską koszulkę?Długo szukałam i nie mogę znaleźć a bardzo mi zależy na posiadaniu takowej.Z góry dzięki za opdowiedź.Życzę Wesołych Świąt!!!

kiedyś w empiku w trakcie premiery sprzedawali ale to stare czasy już ;p proponuję allegro bądź ebaya
 
Top Bottom