Z pamiętnika studiującego Xięgi...

+

Z pamiętnika studiującego Xięgi...

  • książka papierowa

    Votes: 134 80.2%
  • audiobook

    Votes: 12 7.2%
  • ebook

    Votes: 21 12.6%

  • Total voters
    167
Cholera Mass az sie prosisz o kilka spoilerów;)...Ale sie powstrzymam i ci tylko powiem ze wk**wisz sie nielekko gdy zobaczysz jak skonczy Randall Flag(podobnie jak ja bo tez lubie dziada)
 
chodziło mi o lizusostwo w stosunku do moda co bedzie jak będzie miał za to jakieś przywileje, ze napisał ze lubi moda?? wtedy sie zrobi harmider, ze "ja tez tak chce" albo jeszcze lepiej... zacznie sie posądzanie o przynaleznosc do pewnych grup społecznych (do których osobiście nic nie mam), które zazwyczaj nie są postrzegane pozytywnie... w końcu skad mamy wiedzieć, ze na "lubieniu" sie kończy PS: jeśli ktoś nie wie o co mi chodzi nic nie szkodzi... to sie czesto zdarza
 
Nie no panowie zadnych plusów za lizusostwo sie tu nie przewiduje BTW:Dziadu coś nie doszła jeszcze do mnie ta obiecana beta,z autografem
 
Wie ktos co sie stalo z czwartym tomem opowiadan o licencjonowanym inkwizytorze Jego ekscelencji biskupa Hez-Hezronu - Mordimerze Maderdinie?Bo w 'Mieczu aniolow' jest fragment opowiadania, ktore mialo sie w kolejnym tomie pojawic, jednak w zadnej ksiegarni nie moge zastac owego tomu.
 
Czwarty tom? Nie słyszałem aby miała być jakaś w pełni znaczenia tego słowa kontynuacja losów Mordimera z tego trzy księgu. Wiem, w każdy razie, że Piekara poza tym wydawł "Necrosis. Przebudzenie", a na jesień wychodzi Przenajświętsza Rzeczpospolita i Łowcy Dusz.
 
krakers said:
Wie ktos co sie stalo z czwartym tomem opowiadan o licencjonowanym inkwizytorze Jego ekscelencji biskupa Hez-Hezronu - Mordimerze Maderdinie?Bo w 'Mieczu aniolow' jest fragment opowiadania, ktore mialo sie w kolejnym tomie pojawic, jednak w zadnej ksiegarni nie moge zastac owego tomu.
Z tego co ostatnio slyszalem ma sie ukazac na wiosne 2006
 
Słyszeliście już o książce Piotra Patykiewicza: "Zły Brzeg"? Jak myślicie ma to jakieś szanse na odniesienie sukcesu? Dla tych, dla których tytuł ten nic nie mówi, polecam ten adres, znajdziecie tam garść informacji o tej pozycji.
 
Czytałem tą recenzje jakiś czas temu i co powiem? Pachnie mi to takim czytadłem, ale jak mi kumpel opowiadał czym jest "Wiedźmin" myślałem dokładnie to samo, tylko w nieco mniejszym stopniu. Nie dowiemy się puki nie skoczymy do Empiku oblukać co to takiego.
 
Nowy, zapomniałeś dodać innego wariantu pozyskania książki "lub wygramy w konkursie na Elkander", bo trzeba Wam wiedzieć, Ci którzy jeszcze nie zajarzyli tego faktu , że Elkander ma nad tą książką patronat medialny
 
Napisałem cos takiego w "Filmy fantasy"
woj:| said:
Tak sobie pomyslałem, mozna by zmienic tytul tego wątku na "Filmy i ksiązki fantasy". Co myslicie? Nie to zebym tam był jakos zaczytany, ale mozna by se pogadac tez o dobrych ksiązkach. Chociaz nie sprawdzilem czy nie ma juz czegos takiego , ale jak jest to i tak bylbym za tym zeby tu sie znalazł ten motyw.
No i chyba nalezą mi sie kolejne punkty za spostrzegawczosc przyznawane przez Geno .Sorry za OT. Zeby nie byl to, az taki OT to korzystając z okazji polecam gorąco ksiązki genialnego pana Ryszarda Kapuscinskiego i pozdrawiam kolezanki, kolegow i wogle towarzyszy towarzyskiego towarzystwa.
 
Heh, ostatnio na wystawie w jakiejs ksiegarni widzialem ksiazke "Geralt, czarownice i wampiry" ale nie mialem czasu zeby na to looknac. Ktos wie cos o tym ?
 
Nie wiedziałem gdzie to wcisnąc ale muszę siępodzielic wrazeniamiByłem dzisaj w teatrze na Paragrafie 22 i jestem zachwycony tak fajnej sztuki dawno nie widziałem (Teatr im.Stefana Jaracza w Olsztynie) znakomita gra aktorow doskonały scenariusz no poprostu perełka jesli jescze nie widzieliscie tego spektaklu a akurat grają go u was to biegiem lecice Geno to teraz wiem z kąd wytrzasnołes tekst Obardziej precyzyjnym bombardowaniu fakt swietny tekst ale spektakl obfituje w rownie dobre sceny i teksty Gorąco polecam (zwłasza grany w składzie z Olsztyna )w mojej osobistej ocenie daje 13/10
 
Michalun said:
Nie wiedziałem gdzie to wcisnąc ale muszę siępodzielic wrazeniamiByłem dzisaj w teatrze na Paragrafie 22 i jestem zachwycony tak fajnej sztuki dawno nie widziałem (Teatr im.Stefana Jaracza w Olsztynie) znakomita gra aktorow doskonały scenariusz no poprostu perełka jesli jescze nie widzieliscie tego spektaklu a akurat grają go u was to biegiem lecice Geno to teraz wiem z kąd wytrzasnołes tekst Obardziej precyzyjnym bombardowaniu fakt swietny tekst ale spektakl obfituje w rownie dobre sceny i teksty Gorąco polecam (zwłasza grany w składzie z Olsztyna )w mojej osobistej ocenie daje 13/10
Tak ksiązka jest rewelacyjna mogę powiedzieć,że Ci z lekka zazdroszecze teatru - bo z chęcią obejrzałbym paragraf - trzeba zacząć śledzić afisze - film podobno zas beznajdziejny
 
Top Bottom