Z pamiętnika studiującego Xięgi...

+

Z pamiętnika studiującego Xięgi...

  • książka papierowa

    Votes: 134 80.2%
  • audiobook

    Votes: 12 7.2%
  • ebook

    Votes: 21 12.6%

  • Total voters
    167
Nie sądziłam, że będę kiedyś pisać w tym wątku na temat Humble Bundle...
W tym tygodniu, zamiast gier wrzucili audiobooki. Miał ktoś do czynienia z którąś z tych pozycji?
https://www.humblebundle.com/
 
Krwawy Południk - ponoć mocny, w sensie brutalny, i świetny. Ja czytałem jego Drogę, bo tak wszyscy chwalili, ale mnie nie porwała.
 
Rushdie i Szatańskie wersety to wiadomo, Meg Cabot kojarzy mi się z czymś dla młodzieży w romansowym sosie, Krwawy południk McCarthy'ego to naprawdę mocna rzecz (poziom opisywanej przemocy gigantyczny, ale czytałam z fascynacją, bo język ma rewelacyjny, a poza tym kocham go za Drogę), Burroughs to narkotykowy trip i Nagi lunch :p a Anthony cykl Xanth. Reszty nie kojarzę w ogóle.
 
Orientuje się ktoś czy są jakieś powieści skupiające się na Mrocznych Eldarach z Warhammera 40000, a jeśli tak to czy któreś z nich wyszły w naszym kraju?

I druga sprawa, które w ogóle (spośród wydanych u nas) powieści z WH40k są warte przeczytania?
 
zi3lona, "Krwawy południk" jest brutalniejszy od "Drogi"? Nawet od tej sceny z piwnicy?
Ludzie przetrzymywani tam jako mięso.
 
Moim zdaniem, tak. Droga ma zupełnie inaczej rozłożone akcenty, przemoc tam była tłem dla relacji ojciec-syn, imo. Krwawy południk jest głównie o przemocy. W uproszczeniu mówiąc, oczywiście.
 
Smutłem trochę jak to przeczytałem. Ale dobrze, że Robert pisze :p

Kochani! Trzeba wziąć byka za rogi i jasno powiedzieć, że czwarty tom Meekhanu Roberta M. Wegnera nie będzie miał premiery na Pyrkonie. Robert pisze książkę, będziemy Was na bieżąco informować o terminach. Na razie nie możemy nic bliższego powiedzieć.
 
Nowy Mordimer oczywiście się spóźni... książka miała wyjść 28 lutego, wyjdzie 5 marca. Nie jest to co prawda duża obsuwa, ale już wcześniej się zdarzało, że premiery kolejnych tomów były przesuwane kilkukrotnie więc może się jeszcze okazać, że na początku marca znowu przesuną :/

Powinienem się martwić, że nie dostałem maila od Matrasa o przesunięciu premiery (zamówiłem jakiś czas temu i już opłaciłem przelewem)?
 
Też mam zamówienie na Matrasie i nie dostałem żadnego maila, ale bym się nie przejmował :)
Na pocieszenie wrzucę Ci kobietę inkwizytora :D
 
Last edited:
na Meekhan jeszcze trochę trzeba poczekać :( a ktoś wie może coś nt. nowego tomu cyklu demonicznego Bretta? też miał być jakoś teraz
btw: Przedksiężycowi - Anny Kańtoch - polecam!
 
Top Bottom