Za kulisami - Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+

Attachments

  • v1aa.jpg
    v1aa.jpg
    101.8 KB · Views: 181
Przeglądnąłem to wszystko i jestem pod wrażenie, że aż tyle pracy jest nad takim dwuminutowym filmikiem, ale opłaciło się, bo jest IMO świetny ;) Co do zeskanowanej Pani, to nie ma co mówić - piękna kobieta :) Mam nadzieję, że jak ostatnio jest lekki wysyp filmików/materiałów, to tak będzie częściej ;)
 
Szkoda, że projekty nie są troszeczkę większe, ale to dlatego, że uwielbiam czytać wszelakie uwagi i komentarze (i to nawet bardziej, niż patrzeć na sam szkic). ^^
(Projekt augów dla pana z Psycho Squadu jest taki przepiękny).

Jeszcze jedno słowo o garbatym nosie, a będę bił
:D
Tak, wybór modelki był naprawdę świetny.
 

Yngh

Forum veteran
Ta, świetną modelkę sobie wybraliście do pokazania, że przecież prawdziwi ludzie nie są idealni. Nie ma co :p. Chociaż niektóre obrazki są przerażające:


W każdym razie fajny materiał :).
 
Dlaczego tak sądzisz? Myślisz, że ona by się za to obraziła?
PS - Podobała mi się jej sesja w Playboyu.


PS2 - pisanie "Ty" z małej litery też nie pachnie wysokim poziomem, ale to taki OT, apropos uczenia kogoś kultury.

Pozdrawiam



edit - do postu niżej.

Zawsze mogłaś mi to napisać na privie, korona by Ci z głowy nie spadła, a i OT by nie było. :) Chętnie bym podyskutował nad różnicą pomiędzy określeniami 'foczka' i 'dupa'. Bo jak wnioskuję, Ty takowej nie zauważasz. Argumenty związane z wiekiem w ogóle do mnie nie trafiają, bo poziom inteligencji - z moich obserwacji - nie jest zbyt tożsamy z ilością przeżytych wiosenek.
Ale jak byś się poczuł, gdybym ja, czy inna "wojująca feministka" krzyczała za Tobą na ulicy, że "te, piesku, masz wolny wieczór?"?
Odwróciłbym się przez ramię i zobaczył, jak się prezentujesz - potem przemyślałbym tą bardzo bezpośrednią propozycję :)

No nic, trudno się mówi i żyje dalej.


No i mówiłem, że wojująca feministka. Z tematu "making of" trailera zeszła do nierównych płac ze względu na płeć :D

Cholera - oby chociaż pani Kasi Danysz coś zapłacili :D


Przepraszam za OT, ale zostałem przyparty do muru, oskarżeniami o niski poziom, co potraktowałem dość osobiście.
 
Nie jestem feministką, chyba, że mowa o feminizmie pierwszej fali. Bo tak, uważam, że wykonując te same obowiązki z takim samym zaangażowaniem powinnam dostawać tyle samo pieniędzy (uproszczenie) i że mam prawo do głosowania.

Po prostu nie lubię określeń "foczka", "suczka", "dupa", czy innych, degradujących kobietę do obiektu stricte seksualnego. Do dziury w płocie, tylko ładniejszej. I umiejącej ugotować obiad.

Nie wiem, ile masz lat, zakładam, że mniej ode mnie. Nie wiem też, jak wyglądasz. Ale jak byś się poczuł, gdybym ja, czy inna "wojująca feministka" krzyczała za Tobą na ulicy, że "te, piesku, masz wolny wieczór?"? Pewnie zaraz powiesz, że spoko, odwróciłbyś się i dał swój numer? Jasne. Chcę to zobaczyć. :>

EOT z mojej strony.
Moderatornię przepraszam za OT i wracam na stare śmieci.
 
Ludzie, opamiętajcie się!
Zachowajcie ogólnie przyjęte normy kultury, bo wystawiacie złe świadectwo nie tylko sobie ale również innym.
Nie wspomnę już o tym, że schodzimy z tematu.
 
Nie da się ukryć, że modelka jest imponująca. Zwłaszcza w trailerowym stroju.:)

Mam nadzieję, że CDPR będzie podrzucał podobne materiały co jakiś czas. Zawsze fajnie poczytać, jak to wszystko wygląda od strony kuźni.
 
Top Bottom