Zablokowana księga nagród, działa jedynie ostatnia zakładka

+
Witam.
Mam problem z księgą nagród. Tak jak napisałem w temacie posta, nie mam możliwości otworzenia żadnej zakładki w księdze nagród, działa tylko zakładka
z drzewkami frakcji. Widziałem na forum bodajże w dwóch miejscach pytanie odnośnie tego problemu, ale bez konkretne odpowiedzi.
Dodam, że na telefonie udało mi się mieć dostęp do innych drzewek przy pierwszym logowaniu, za drugim razem i na telefonie wystąpił ten sam problem.
Ponadto mój kolega, który założył sobie nowe konto jest w tej samej sytuacji (pozostali kumple, z którymi gram, mają sprawną księgę nagród).
Logując się na inne konto (problem występuje na starszym koncie z większa ilością kart, nwm czy to istotne ale wolałem o tym wspomnieć) księga nagród działa.
Poniżej screeny, proszę uprzejmie o pomoc w rozwiązaniu problemu.
PS. Ikona księgi nagród miga w menu głównym.
1638486520071.png

1638486627795.png
 

Attachments

  • 1638486610175.png
    1638486610175.png
    1.7 MB · Views: 62

Lexor

Forum veteran
Czy wypełniałeś wcześniej drzewka z innych stron? Ta strona, którą masz odblokowaną jako jedyną pojawiła się dość niedawno i jest przeznaczona dla początkujących graczy. Może ten fakt w jakiś sposób blokuje przed używaniem innych stron, może nowi (niedoświadczeni) gracze muszą ją najpierw wypełnić aby uzyskać dostęp do pozostałych stron.
 
Mnie bardziej zastanawia, dlaczego na tej ostatniej stronie pominięto drzewko Syndykatu. Bo postać w tle ewidentnie sugeruje że powinien on mieć również tam swe drzewko, tak jak inne frakcje.
 

Lexor

Forum veteran
@Reunion33: O ile się nie mylę, to chyba wciąż nie ma talii podstawowej dla SY?
Te drzewka na nowej stronie są po to, aby pomóc początkującym graczom szybciej rozwinąć talie podstawowe.
 
@Lexor, Ok, ma to jakiś sens zatem. Ewidentnie reprezentant Syndykatu tam jednak widnieje, więc może to jakieś plany Redów na przyszłość.
 
Problem się rozwiązał sam, trzeba odblokować z drzewek frakcji. Dziwne, nie dociekam się dlaczego tak.
1638519232524.png
 

Lexor

Forum veteran
@Don_Wojak: Czyli jednak miałem rację? Nie "problem się rozwiązał sam" tylko teraz trzeba "po kolei".

@Reunion33: Nie nazwałbym tego "planami na przyszłość", a raczej "w razie czego", żeby nie trzeba było nowej grafiki tworzyć.
 
Top Bottom