Zablokowane kieszenie 1 i 2 mimo 4 zbadanych mutacji

+
Witam,

Z tego co znalazlem to już Patch 1.22 miał rozwiązać ten problem, a ja gram na wersji 1.32. Czemu kieszenie są ciągle zablokowane mimo zbadania 4 mutacji?
Będę wdzięczny za pomoc.
 

Attachments

  • zablokowane.png
    zablokowane.png
    1.3 MB · Views: 62
  • wersja.png
    wersja.png
    512.7 KB · Views: 140
  • mutacje.png
    mutacje.png
    1.5 MB · Views: 70
Żeby odblokować dodatkowe sloty musisz aktywować jakąś mutację, a z tego co widzę na screenach to tego nie zrobiłeś. Natomiast jeśli to robiłeś, a sloty wciąż były zablokowane to nie wiem jak Ci pomóc. Może weryfikacja plików lub reinstall pomoże.
 
Żeby odblokować dodatkowe sloty musisz aktywować jakąś mutację, a z tego co widzę na screenach to tego nie zrobiłeś. Natomiast jeśli to robiłeś, a sloty wciąż były zablokowane to nie wiem jak Ci pomóc. Może weryfikacja plików lub reinstall pomoże.
Dzięki za odpowiedź.
4 mutacje są aktywne na trzecim zdjęciu - dwie "niebieskie" i dwie "czerwone".
Ale racja z tym reinstalem, cprzypomniałęm sobie, że niedawno miałem historię z omyłkową instalacją GOTY na zainstalowanego już W3 i potem usuwaniem go. Coś się wtedy mogło pomieszać w plikach.
 
4 mutacje są aktywne na trzecim zdjęciu - dwie "niebieskie" i dwie "czerwone".
Są odblokowane, ale nie są aktywne - "kulka" pomiędzy slotami jest biała. W danym momencie można aktywować tylko jedną z nich, a kiedy to zrobisz "kulka" zmieni kolor na odpowiedni dla wybranej mutacji. Mutację aktywujesz spacją, enterem lub LPM.
 
o
Są odblokowane, ale nie są aktywne - "kulka" pomiędzy slotami jest biała. W danym momencie można aktywować tylko jedną z nich, a kiedy to zrobisz "kulka" zmieni kolor na odpowiedni dla wybranej mutacji. Mutację aktywujesz spacją, enterem lub LPM.
Osz w mordę... Gapa ciężkiego kalibru ze mnie. Wszystko działa, dzięki!
 
Top Bottom