zacina sie ;/

+
Status
Not open for further replies.
zacina sie ;/

Nie wiem dlaczego ale pogram sobie okolo 20 min gra sie zacina a po chwili komputer sam się resetuje Pomozcie
 
Pokaż temperatury z AIDA 64 EE oraz nazwy podzespołów. Nie włączaj w tym czasie żadnych wymagających programów. Klatkowanie gier jest spowodowane obniżaniem wartości napięcia przez komendy z rejestru by zapobiec uszkodzeniem sprzętu.
 
Podaj konfigurację, to może coś da się ustalić. Może to wina słabego kompa (pewnie tak).
 
Resetowanie systemu by zapobiec przegrzaniu i uszkodzeniu podzespołów to wina słabego sprzętu?
 
To nie jest możliwe, równie dobrze słabe komputery mogą się resetować "bo im wolno". Wykonaj instrukcje które podałem.
 
thantor said:
Resetowanie systemu by zapobiec przegrzaniu i uszkodzeniu podzespołów to wina słabego sprzętu?

Raczej logiczne to jest. Grasz w grę na której podzespoły dają swoje maksimum ale dla gry to nie wystarczające i dochodzi do błędu .
 
Bardziej prawdopodobne jest to, że któryś z podzespołów się przegrzewa i następuje reset. Druga ewentualność kiepski zasilacz. Miałem częste resety kompa gdy pracował pod niesławnym Procompem.
 
Crew900 said:
Raczej logiczne to jest. Grasz w grę na której podzespoły dają swoje maksimum ale dla gry to nie wystarczające i dochodzi do błędu .
Przestań pisać o czym masz zerowe pojęcie i w czym masz zerowe doświadczenie bo tylko śmiecisz ten wątek.

Crew900 said:
zmniejsz detale
Ty również.
 
thantor said:
Przestań pisać o czym masz zerowe pojęcie i w czym masz zerowe doświadczenie bo tylko śmiecisz ten wątek.


Ty również.


Ty raczej nie masz zielonego pojęcia. Dławisz się a nawet nie wiesz jaki kolega ms sprzęt i pomimo tego gryziesz się z innymi.
Tak samo jak z moim wątkiem, tylko u mnie usunięto sceny ? Pewny jesteś? Wejdź i przekonaj się cwaniaczku. O dziwo Redzi też wiedzą o tym problemie.

i sobie przeczytaj, wszędzie znajdziesz informacji o tym, że jak komputer się restartuje podczas gry to znaczy, że jakiś podzespół nie wyrabia, reset zapobiega poważniejszej awarii fachowcu.

A co do problemu zrób takie coś :

Powinien wtedy ci wyskoczyć Blue Screen z numerem błędu.
 
Pomimo wielu zapytań, dalej nie dowiedziałem się jaki autor ma sprzęt, spróbuj ty jeżeli jesteś lepszy. A twoje wycieczki osobiste są zupełnie bez uzasadnienia. Twoje sceny nie interesują mnie także. Jeżeli chcesz coś jeszcze wiedzieć - twoje podejście do dyskusji jest po prostu nieetyczne.

To o czym piszesz w sprawie rozwiązania problemu jest nielogiczne i niemożliwe. Najlepiej zalinkuj mi gdzie piszą o tym że gdy podzespoły nie będą w stanie z siebie dać więcej to się system zresetuje. Mam nadzieję że nie będzie to poradnik działkowca.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom