Zaczynamy świętowanie Walentynek!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczęło się nowe Wyzwanie! Triss czy Yennefer? A może Shani? Pomóż rozwiązać jeden z największych sporów wiedźmińskiego świata na polu bitwy! Podczas Wyzwania zdobędziesz Punkty Nagród oraz wyjątkowy tytuł. Masz czas do południa 21 lutego!

Do sklepu trafiły nowe produkty! U Sklepa znajdziecie 3 nowe rewersy inspirowane bohaterkami świata Wiedźmina oraz nową skórkę dowódcy dla Dany Meadbh!

Zestaw Uroku:
Nie możesz się zdecydować, który urokliwy nowy rewers GWINTA inspirowany bohaterką wiedźmińskiego świata wybrać? Dzięki Zestawowi Uroku dostaniesz wszystkie trzy za cenę dwóch! Ta oferta będzie dostępna do południa 21 lutego.



Skórka Dany Meadbh: Bogini Miłości
Przewódź w aurze miłości i boskości dzięki tej nowej skórce dowódcy dla Dany Meadbh! Znajdziesz ją w sklepie Sklepa za 1600 j. pyłu meteorytowego. Oferta obowiązuje do południa 3 marca.


 

Lexor

Forum veteran
Podczas Wyzwania zdobędziesz Punkty Nagród oraz wyjątkowy tytuł.
Jak brzmi ten "wyjątkowy tytuł"?

Jak chcę zobaczyć nazwę tytułu przed wyborem strony wyzwania to nie widać nazwy, a jedynie ikonkę.
 

Lexor

Forum veteran
"Drużyna [imię bohaterki którą wybrałeś w wyzwaniu]"
Aha, czyli są trzy różne tytuły? To teraz ciekawe jaki będzie sposób na zdobycie dwóch pozostałych (i czy będzie).
 
Last edited:
Aha, czyli są trzy różne tytuły? To teraz ciekawe jaki będzie sposób na zdobycie dwóch pozostałych (i czy będzie).

Oczywiście, że będzie. Sklep przyjacielem Twym... ;)

PS. Ciekawe, czy się mylę.
 
Kurde, wybrałem Shani, bo miała najłatwiejsze zadania dla mojej aktualnej talii.
Gdybym wiedział jaki tytuł dostanę, to bym się przemęczył z tymi spcjalami, wybacz Dżenifer. ;)
 
Last edited:
Oczywiście, że będzie. Sklep przyjacielem Twym... ;)

PS. Ciekawe, czy się mylę.
Są różne opcje - na pewno ta ze Sklepem jest wielce prawdopodobna.

Aczkolwiek może być też tak, że "powrotu nie będzie" (z takim trochę "podtekstem fabularnym") albo będzie za rok.
 
Trochę żal mi Triss, dostała takie zadania że nic dziwnego, że wylądowała na szarym końcu... :-/
(Ja tam fabularnie wybrałem Yen, ale jednak ;) )
 
Ze względu na problemy techniczne, których doświadczyliśmy w tym tygodniu, postanowiliśmy przedłużyć Wyzwanie Walentynkowe do południa w poniedziałek 24 lutego. Dostępność Zestawu Uroku również zostaje przedłużona do tego dnia.
 
Top Bottom