Zadaj pytanie Andrzejowi Sapkowskiemu.

+
Zadaj pytanie Andrzejowi Sapkowskiemu.

Przy okazji dzisiejszej wizyty Andrzeja Sapkowskiego w REDzie postanowiliśmy dać forumowiczom okazję dowiedzenia się czegoś od pisarza. Najciekawsze pytania jakie znajdą się w tym temacie do godziny 15:30, zostaną zadane w Waszym imieniu autorowi. Zapraszamy wszystkich dociekliwych :).
 
Czy świat przedstawiony przez studio CDPR pokrywa się z Pańskimi wyobrażeniami ... chodzi mi o walory wzrokowe, bo jak widać grafika jest bardzoi ładna i klimatyczna, ale Pan mógł mieć zupełnie inne wyobrażenie świata ... i czy sama postać Geralta wykreowana przez REDowców pokrywa się z Pańską wizją stworzonego przez siebie bohatera?? I czy fabuła przedstawiona przez twórców gry podoba się Panu ?? Jeżeli tak, to o fabułę nie musimy się nic martwić :))
 
1.Czy planuje pan pisanie w najbliższym czasie nowych książek a jeśli tak to jaka będzie ich tematyka ? 2. Dlaczego zgodził się pan na to by powstał tak słaby film o Wiedźminie ? 3. Czy pomaga pan w jakiś sposób ekipie Cdproject Red w tworzeniu gry opartej na sadze ?4. Czy kiedykolwiek powróci pan do postaci Wiedźmina ?? ( nie mogłem się powstrzymać) 5. Jakiego aktora widziałby pan w roli wiedźmina w grze ?
 
- Jak podobał się Panu teaser wiedźmina, przedstawiający walkę ze Strzygą? Odpowiadał Pana wyobrażeniu o tych wydarzeniach?- Fabuła, fabuła, fabuła... czy fabuła - niejednoznaczne wybory, realizm sytuacji i reakcje bohaterów na różne zdarzenia odpowiadają Pana stylowi? - Czy Postaci w grze satysfakcjonują, Pana(mowa o postaciach wykreowanych w książkach, które wystąpią w grze)?- Czy wygląd fizyczny Geralta odpowiada Pana wyobrażeniom?(oczywiście w miare możliwości odniesienia komputerowej grafiki do wyobrażen)- Ogólne wrażenia ze spotkania z Ekipą CDPR? :p
 
Spytam się czy pan Andrzej lubi podróże i czy pokochał kulturowy tygiel - Dolny Śląsk umieszczając go w swojej trylogii.
 
Jak pan myśli, czy pańska proza trafi w gusta czytelników posługujących się językiem angielskim? Czy pańskim zdaniem jest możliwe w miarę wierne oddanie klimatu świata wiedźmina w angielskim wydaniu Ostatniego życzenia?
 
Jakie jest pana zdanie dotyczące wystepujących w grze bohaterów z pana książek? Czy graficzne przedstawienie postaci pokrywa się z pańskimi wyobrażeniami?
 
Czy jest pan zadowolony z wyników prac ekipy z CDP-RED? Jeśli widział pan tą grę w akcji, to w jaki sposób mógłby pan zachęcić polskich graczy do sięgnięcia po ten produkt w najbliższej przyszłości? Czy świat przedstawiony przez twórców gry przypomina pańskie wyobrażania o wykreowanym przez pana środowisku? Jak duży wpływ ma pan na grę, czy dał pan CDP-RED wolną rękę co do scenariusza czy narzucił pewne ograniczenia? A jeszcze do scenariusza... Czy ten napisany na potrzeby gry, nadawałby się na materiał do powstania kolejnej książki z Geraltem w roli głównej? Czy jest jakakolwiek szansa powstania kolejnej książki ze świata wiedźmina, jako ukłon dla fanów? Korzystając z okazji pozdrawiam pana Andrzeja!
 
Chyba zadacie mu wszystkie pytania bo jakos malo ich zostalo zadanych ;D. Kurde...A dopiero co wlazlem ze szkoly do domu ;/. Spoznilem sie...Edit --> A tak BTW...To po co Andrzej Sapkowski Was dzisiaj odwiedzil?;>
 
No cóż, nie wszystkim było dane :) Pan Andrzej chciał zobaczyć jak wyglądają obecnie prace nad grą, trochę podyskutować, spotkać się z zespołem. Dodatkowo podpisał kilka nagród na przyszłe konkursy :) Niedługo pokażemy materiały z przebiegu spotkania.
 
Ojej nie mogę się doczekać tych materiałów Jestem ciekaw wrażeń zespołu ze spotkania z panem Andrzejem (i na odwrót też).
 
Przyszle konkursy?;> A podpisal moze te nagordy z konkursu Halloween'owego? :)Czekamy na materialy niecierpliwie (hehe, pewnie cala ekipa CDPR bedzie usmiechnieta od ucha do ucha :D)
 
Szkoda, że "NIEDŁUGO POKARZEMY" jest takie ogólne... Ale może jutro już coś zobaczymy o spotkaniu. Może jakieś fotki ekipy z ASem?
 
A zebysmy sie nie zdziwili jak zdjecia pokaze sie "WKROTCE po WKROTCE" :D.Newsletter tez juz dawno mial byc i co? ;D
 
Gwyn -> NIEDŁUGO ukarzą się jakieś materiały - pisał o tym wyżej Funky, więc jest szansa, że odpowiedzi CDP przedstawi nam jutro. Chociaż...
 
Raczej w czwartek, lub w poniedziałek jeśli już.A swoją drogą, to ja mam pecha, bo zamiast wleźć na forum w dzień, to odsypiałem nadrabianie wiadomości z forum, bo prawie do 8 rano siedziałem by te posty z całego tygodnia przeczytać.
 
Marcin Skowrońs said:
Raczej w czwartek, lub w poniedziałek jeśli już.A swoją drogą, to ja mam pecha, bo zamiast wleźć na forum w dzień, to odsypiałem nadrabianie wiadomości z forum, bo prawie do 8 rano siedziałem by te posty z całego tygodnia przeczytać.
Marcin , widząc godziny Twoich postów mam małe pytanko. Śpisz może głową w dół?Wracając do tematu, trochę za bardzo był zaskoczeniem, ciężko tak " z czapy" coś rozsądnego wymyślić. Moje pytanie było durne ale widzę,że są jeszcze durniejsze
 
Top Bottom