Zadania dzienne nie dają nagród :/

+
Czy wy też nie otrzymujecie nagród za wbicie zadania dziennego? Jeszcze wczoraj (zadanie zagrania 60 kart) myślałem, że może się pomyliłem w liczbie posiadanego złota przed wykonaniem zadania, ale dziś już jestem na 100% pewny, że te nagrody nie są przyznawane :/
 
Tak w ogóle nie zalicza mi dziennych zadań, wczoraj wygrałem kilka meczy Skelige i nic mi nie zaliczył :/ To samo z osiągnięciami :/
 
co z tym będzie ? czy tutaj może odpisać admin ? :( nic nie vieemy...czy ma my czekac czy sie niepokoić ? ;/
 

Wikli

Forum regular
Potwierdzam problem z nieprzyznawaniem nagród dziennych - u mnie również występuje.
 
Kolejny dzień w którym wykonałem zadanie dzienne i kolejny bez nagrody. To jest kpina jak dla mnie, że ten bud wyszedł w wersji finalnej gry. Ja rozumiem, że coś co ciężko przetestować może być zabugowane, ale do ciężkiej kiły z powikłaniami czy w CDPR nie pracuje nikt kto przed wrzuceniem gry na rynek nie sprawdza poprawności działania podstawowych mechanik? Przecież zadania dzienne to nie jest coś co można przeoczyć podczas testów. Tych testów po prostu musiało nie być. Wybaczałem CDPR masę błędów w każdej aktualizacji do CB i OB bo rozumiałem, że to gracze są testerami, ale teraz to już jest po prostu kpina. 5 dzień gra działa, a błędów które nie powinny wyjść poza studio masa.
 
No mi wczoraj coś się ruszyło, wygrałem mecz i zaliczyło mi do dziennego zadania więc może coś naprawiają. Niestety pewnie to nie będzie działało wstecz że zaliczą mi tez poprzednie mecze:/
 
@Majron Mi zlicza cały czas. Po każdym meczu mam też monit w prawym górnym rogu jeśli wykonałem postępy w zadaniu. Jedynie na koniec jak wbiję ostatnie np. zwycięstwo nie ma żadnego monitu, a zadanie znika z listy zadań bez przyznania nagrody. Ciekawe czy dziś CDPR wypuści w końcu jakiegoś patcha na te wszystkie bugi.
 
Zadania dzienne w końcu zaczęły dawać nagrody za wykonanie. Cieszę, że jednak nie musimy czekać do grudnia na usunięcie tak oczywistych i denerwujących bugów.
 
Top Bottom