Zadania z wykrzykników

+
Z tym wykrzyknikiem to jest bardzo ciekawa i dziwna sprawa, otóż trafiłem w te okolice dopiero przy okazji robienia zadania dla Keiry (Przyjacielska przysługa) i jedyne co zastałem to ciało owego Niflgardczyka z listem od żony. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego to zadanie było już niedostępne?
 
Last edited:
Witam,czy ktoś spotkał się z tym zadaniem? Jedna z północnych wysp, na rogu Ard Skellige. Znajdziecie tam piratów, jednak po wyjściu na wyspę od razu atakują... Zero gadki. Błąd czy zamierzony zabieg, zasadzka.
 

Attachments

  • 12440652_213520602338988_5347436679032520397_o.jpg
    12440652_213520602338988_5347436679032520397_o.jpg
    139.3 KB · Views: 602
Last edited:
Witam,czy ktoś spotkał się z tym zadaniem? Jedna z północnych wysp, na rogu Ard Skellige. Znajdziecie tam piratów, jednak po wyjściu na wyspę od razu atakują... Zero gadki. Błąd czy zamierzony zabieg, zasadzka.

Przeszukaj ta wyspe, to po znalezieniu ladunku, powinno ci sie aktywowac zadanie "Znalezione nie kradzione"
 
Przy karczmie w Kear Trolde jest też zadanie z wykrzyknika o nazwie Niespłacony dług. Ale jest dostępne tylko wtedy jak trafimy do więzienia Lugosa i skorzystamy tam z pomocy jednego z więźniów Simuna.
 
Czy w dodatku KiW, sa tego rodzaju ukryte zadania jak w watku ? Oprocz questu z płotką, porwanym fryzjerem ?
 
Jest jeszcze Rekonstrukcja (po drodze z Francollarst do farmy Gelenserów, zwracaj uwagę po prawej stronie).
 
Jest jeszcze Rekonstrukcja (po drodze z Francollarst do farmy Gelenserów, zwracaj uwagę po prawej stronie).

Jest jeszcze zadanie z kapłanem Lebiody zlokalizowany w świątyni Lebiody obok budowanego pomnika, oraz co najmniej kilka w mieście (malarz, bank, zaginiony narzeczony), a wśród poszukiwanych skarbów jest jeszcze tajemnica łyżeczki (czy jakoś tak) które nie jest oznaczone jako "?" na mapie a trafić na nie można w ramach zadania z pozyskaniem śliny wichta. No i turniej pięściarski oraz zadanie Przemiana również odpalały się dopiero jak się w odpowiednie miejsce miasta trafiło.
 
Ostatnio trafiłem na wykrzyknik w Velen. Na północ od Zalipia na moście rabusie przeszukują zwłoki wojskowych.
Można kupić miecz za dużo koron od jednego z nich.
Ponadto gościa, który woził zwłoki spotykamy później w pobliżu samotnej chatki na zachód od Benka i na południe od Toderas -
możemy przeprowadzić eutanazję lub nie.
 
Last edited:
Zadanie mapa.jpg
Wczoraj znalazłem zadanie, na które nigdy nie natrafiłem wcześniej, skończyłem „Wiedźmin 3” dwa razy, jednak podczas obecnej wędrówki na szlaku pojawił mi się wykrzyknik, którego wcześniej nie miałem okazji zobaczyć w tym miejscu.
Problem polega na tym, że w miejscu wykrzyknika nie ma nic, z czym można byłoby wejść w interakcje.
W miejscu zadania medytowałem przez 24 godziny, co godzinę i nic się nie pojawiło.
Może ktoś już sobie z tym zadaniem poradził. Bardzo proszę o wskazówki.
 

Attachments

  • Zadanie mapa.jpg
    Zadanie mapa.jpg
    340.8 KB · Views: 942
  • Zadanie.jpg
    Zadanie.jpg
    601.8 KB · Views: 503
  • Zadanie mapa.jpg
    Zadanie mapa.jpg
    340.8 KB · Views: 380
  • Zadanie.jpg
    Zadanie.jpg
    601.8 KB · Views: 344
  • Zadanie.jpg
    Zadanie.jpg
    601.8 KB · Views: 335
Może nie na temat, ale dla mnie zaskoczeniem było to, że w krwi i winie wykrzykniki rozpoczynały zadania poboczne i zlecenia ważniejsze niż poszukiwania. Np. pierwsza wizyta w Beauclair i z wykrzyknika dostałem zadanie z odebraniem pieniędzy z konta. Kolejny raz wykrzyknik pojawił się przy zleceniu Monstrum z Tufo. W podstawowej wersji nie zauważyłem, żeby zleceniodawcy byli oznaczeni wykrzyknikami. W ogóle w podstawce wszystko zbierało się z tablic i heja, a wykrzykniki to były takie one time eventy.
W obszarze Novigradu, w południowo- wschodniej części był wykrzyknik z zadaniem znalezienia konia, który znajdował się u komanda Scoiatel. Nazwa- Nasza Szkapa chyba.
 
Istnieją gdzieś mapki z wszystkimi "ukrytymi" zadaniami, albo dokładna lista z miejscem rozpoczęcia? Któryś raz już przechodzę W3 i nadziwić się nie mogę, że po takim czasie nadal coś się nowego znajduje, albo nie mogę znaleźć zadania które kiedyś miałem.
 
No Title

Witam.
Jest to mój pierwszy post na tym forum gdyż zazwyczaj nie udzielam się na internecie.
Mimo to chciałem podzielić się swoją pracą. Mam nadziej że komuś się jeszcze przyda.
Oznaczyłem wszystkie questy z wykrzykników i te w ogóle nie widoczne oraz ciekawostki na mapie:
https://witcher3map.com/
W załączniku dodałem plik który trzeba wczytać na w/w stronie.
Trzeba tylko zmienić rozszerzenie pliku witcher3map.txt na witcher3map.json (Forum nie pozwala na wrzucenie pliku z oryginalnym rozszerzeniem).


PS. Jak że jestem nowy i nie mogę zakładać własnych tematów, to mam ogromną prośbę do administracji o zrobienie z tego osobnego tematu.

 

Attachments

  • photo202871.png
    photo202871.png
    348.8 KB · Views: 449
  • photo202881.png
    photo202881.png
    527.9 KB · Views: 547
  • witcher3map.txt
    11.3 KB · Views: 388
Top Bottom