Zadanie Bestia w Białym Sadzie - bug [spoiler]

+
Zadanie Bestia w Białym Sadzie - bug
Właśnie natknąłem się na nieprzyjemny bug w zadaniu Bestia w Białym Sadzie. Otóż gra mnie ukarała za eksplorację i samodzielne odnalezienie gniazda gryfa przed rozmową z komendantem obozu. Zablokowało mi to całą część zadania związaną z mysliwym Myslawem i utratę 350 pkt doświadczenia z tym związaną co nie ukrywam nieźle mnie wkurzyło. Lubię grać w ten sposób, że wątek główny czasem zostawiam na boku i obchodzę sobie wcześniej całą lokację. Nie cierpię też nie mieć zrobionego co tylko mozliwe, a tu właśnie tak się stało. Gdyby nie to, że zdążyłem już wykonać wszystkie zadania poboczne co zajęło mi sporo czasu, to najchętniej rozpocząłbym grę od nowa. @Marcin Momot oficjalnie zgłaszam to do poprawy, bo blokowanie graczowi części zadań przez to, że po prostu wlazł wcześniej na jakieś miejsce na mapie w otwartym świecie niż to gra przewiduje jest bardzo niefajne.
 
Last edited:
Potwierdzam, też to już pisałem parę dni temu. U mnie dodatkowo jeszcze była sprawa, że znalazłem roślinki o które miałem się później Zielarki spytać. Mimo, że ta część "questu" była odblokowana, to z zielarką na ten temat nie rozmawiałem (tylko quest poboczny), ale było zaliczone w zadaniu. Z Myśliwym już nie. A go samego albo nie ma przed chatą (do której zapukać nie można, bo nie ma żadnej akcji) albo myśliwy nic sobie nie robi. W tym poście to pisałem: forums.cdprojektred.com/threads/37839-PC-Patch-1-1-b%C5%82%C4%99dy-w-grze-propozycje-zmian-sugestie?p=1685812&viewfull=1#post1685812 W ogóle ciekawi mnie, czy CDPR skupia się na razie tylko na poprawie wydajności/stabilności, czy inne bugi też naprawia, bo nie widzę tutaj zbytnio aby naprawili coś co zgłaszali gracze :/
 
Top Bottom