ZADANIE DORWAĆ JUNIORA PATCH 1.11 Problem PC

+
ZADANIE DORWAĆ JUNIORA PATCH 1.11 Problem PC

Witam mam poważny problem z zadaniem "Dorwać Juniora" gdzie do łaźni wchodzą przeciwnicy (bandyci) i jeden ma przeżyć . Problem w tym że zostaje dwóch i nie mogę im wgl zadawać obrażeń ... nic nie pomaga. Na tym filmiku dokładnie pokazany problem -> https://www.youtube.com/watch?v=SZoIpqj11dw

P O M O C Y :(
 
Last edited:
Wrzuć lepiej screen z ustawieniami W3 w galaxy - ostatnio wymodzone powiadomienia galaxy warto wyłączyć, a jeśli dogrywałeś jakieś mody, to raczej może być krucho…
 
A gdzie znajdę te ustawienia w Galaxy ? . Żadnych modów nie instalowałem gra 100% oryginał , sterowniki aktualne, Komputer spełnia wymagania w 100%, Patch oczywiście 1.11 .

---------- Updated at 12:01 PM ----------

Chodzi o to ? ->
 

Attachments

  • settings galaxy.jpg
    settings galaxy.jpg
    143 KB · Views: 156
Obok przycisku PLAY → MORE/CONFIGURE/DLCS INSTALED → GAME OVERLAY(nie zaznaczone). Jak nie pomoże, to spróbuj z wcześniejszym zapisem gry, no i często zapisuj. Nie przypominam sobie, żeby w łaźni był taki wątek, wszyscy napastnicy od Juniora muszą być zaciukani(możesz sobie pomagać Quen i Igni - dobrze mieć rozwinięte podpalenie), ja nawet zebrałem ten złom po nich i zaniosłem do kowala…
P.S. Tego filmu nie mogę sobie obejrzeć, pewnie jest ostawiony jako prywatny.
 
Zmieniłem już na PUBLICZNY teraz powinien filmik działać. Generalnie chodzi o to że nie mogę ich atakować nic im nie zadaję obrażeń to z pewnością jakiś BUG :(
 
Ok potem sprawdzę na razie póki co ściągam od nowa wszystko może to coś da . Będę informował.
 
Witam, u mnie to samo - z tym tylko, że quest dorwać Juniora nie jest jedynym z takim błędem - niestety często go napotykam. Verify/repair nie pomaga. Z tego, co udało mi się znaleźć w sieci jest to całkiem częsty problem, a rozwiązania nigdzie nie ma. Napisałem do redów, ale póki co cicho-sza. Jeżeli ktoś wie, jak temu zaradzić, to piszcie ludzie, bo mnie frustracja zżera...
 
No dokładnie u mnie tak samo próbowałem wszystkiego :/ płacimy za grę w którą nie można grać bo Bugi no masakra -,-

---------- Updated at 04:34 PM ----------

Problem rozwiązany !!! :D :D . Prawdopodobnie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie gry na nowo lecz nie z płyty tylko z aplikacji GOG GALAXY . Generalnie problem minął :) dzięki za wszystkie porady :p
 
U mnie reinstalacja pomogła na jeszcze nierozpoczęty quest (dorwać juniora), ale, niestety, Ronvid, który chce się ze mną pojedynkować pod novigradem, jest ciągle popsuty - póki co muszę po prostu omijać wykrzyknik na mapie i być może nigdy nie skończę tego zadania. Rzecz kolejna na plus jest taka (nie wspomniałem o tym wcześniej), że przed reinstalacją zniknęły mi wszystkie schowki - po reinstalacji z gog galaxy pojawiły się na powrót. Naprawiły się również błędy grafiki - w Novigradzie nie ma już szklanych mostów. Reasumując - ogólnie pomogło, rozwiązuje prawie wszystkie problemy i wielkie dzięki dla kolegi za potwierdzenie, że to działa.
A, jeszcze jedno - z supporta od redów dostałem odpowiedź, że verify/repair działa, jak dana postać się nie pojawiła jeszcze w grze - nie żebym się czepiał, ale to nie prawda (nie pomogło z "dorwać juniora"), a na dodatek nie stanowi to odpowiedzi na moje pytanie - nie ustosunkowali się do reszty problemów, ale podobno pracują nad tym, żeby się takie rzeczy nie pojawiały w przyszłości (czyli, jak rozumiem, z Ronvidem jestem w d... niezależnie od tego, czy wypuszczą patcha, czy nie).
 
U mnie niestety reinstalacja z gog nie pomogła tzn pomogła ale częściowo, w łaźni zamiast 2 gości z hp-1 jest 1 i jak tylko wchodzę do pomieszczenia gdzie są bandyci to pasek tego skurwiela płynnie znika do 0 nawet gdy go nikt nie dotyka. Jedyne co się naprawiło to że rusza się a nie stoi jak kołek ale nie próbuje nawet zadać ciosu.
Jakieś pomysły jak to naprawić ?
 

Attachments

  • BUG ŁAŹNIE.jpg
    BUG ŁAŹNIE.jpg
    170.3 KB · Views: 273
Last edited:
Skąd masz save po reinstalacji? (z którego momentu?) Ja miałem przed wejściem do łaźni - możliwe, że jeżeli wczytujesz późniejszy save, to już jest za późno. Gdybam, na wypadek, gdyby ktoś miał wątpliwości, ale kto wie, a nuż w tym rzecz. Tak jak już pisałem - mi reinstalacja pomogła na wszystko poza Ronvidem, ale to dlatego, że ten jełop już tam stoi i prawdopodobnie załadował się z bugiem i z tym się nie da już nic zrobić i zachowuje się dokładnie tak, jak ten opisany przez Ciebie - życie powoli schodzi, kręci się w kółko, ale nie atakuje, ewentualnie paruje moje ataki i utłuc się go nie da.
 
Top Bottom