Zadanie na wygranie rundy minimum 20 pkt

+
Mam 4/5, wczoraj działało. Dzisiaj wygrałem już co najmniej 3 rundy sporo większą przewagą niż 20 pkt, a zadanie nadal 4/5. Proszę o zaliczenie tego zadania albo chociaż naprawienie buga, żebym mógł je zrobić...
 
Wydaję mi się, że nie tylko tego zadania nie zalicza. U mnie w dwóch podobnych jest identycznie.
 

Lexor

Forum veteran
Ja wczoraj dość dużo grałem, wiele razy wygrałem z większą przewagą a mam 0/5.
 
Ale zadanie masz odpalone w drzewku? Pewnie tak, możliwe ze zlicza równie skutecznie co przy ostatnim wyzwaniu dla przywódców.
 

Guest 4353925

Guest
A u mnie ciągle nic. Odblokowane jako pierwsze, 5 dni grania, 0 zaliczonych. Irytujące. Dobrze, że jest druga ścieżka, bo gdyby było to kluczowe zadanie, nic tylko się pociąć.
 

Lexor

Forum veteran
@Ponury_Joe A próbowałeś np. skazać mecz z góry na przegraną i np. w drugiej rundzie jak przeciwnik pasuje wtedy specjalnie zagrać większą ilość kart by spełnić warunek owego zadania?
 

Guest 4353925

Guest
Tak, próbowałem różnych kombinacji (talie, tryby rozgrywki, ustawki) i nic. Dalej stoję na tym zadaniu. Ostatnim pomysłem było podbicie z problemem na forum.
 

Lexor

Forum veteran
@Ponury_Joe: Kurcze, w takim przypadku nie wiem jak Ci pomóc. Na pewno zadanie można ukończyć (ja ukończyłem już wszystkie zadania sezonowe) tylko może jest jakoś popsute. Ja kończyłem zadania grając w trybie sezonowym (tylko i wyłącznie).
 

Guest 4353925

Guest
Dzięki za chęci. :) Sezon jeszcze trochę potrwa, więc pozostaje nadzieja, że któregoś dnia po prostu samo zaskoczy.
 
Top Bottom