Zadanie "Pełna kolekcja kart" Karczmarka z Białego Sadu

+
Hej, przechodzę po raz któryś Wiedźmina 3, stwierdziłem że warto ukończyć niektóre osiągnięcia, i tak zamierziałem ukończyć zadanie, które jest związane z pełną kolekcją kart do Gwinta. Jednak z powodu gapy, zapomniałem zakupić kilku kart od karczmarki Elzy, a po awanturze w karczmie postać znika i nigdy się nie pojawia, wyczytałem, że owe karty posiada uratowany kupiec podczas ataku gryfa, jednak po rozmowie z nim nie oferował on owych kart, i zastanawiam się, czy jest możliwość ich dalczego zdobycia, proszę o szybką odpowiedź!
 
Karty powinien mieć Bram (tak, ten uratowany kupiec), ale nie sprzedaje Ci ich od razu, a dopiero gdy odwiedzisz go w Białym Sadzie - stoi niedaleko mostku.

656px-Witcher3BramsShop.jpg
 
Karty powinien mieć Bram (tak, ten uratowany kupiec), ale nie sprzedaje Ci ich od razu, a dopiero gdy odwiedzisz go w Białym Sadzie - stoi niedaleko mostku.
[...]
Skoro jest już po awanturze w karczmie, to Bram już dawno uratowany i stoi przy mostku. Karty powinien mieć w swojej ofercie. Jeśli ich nie ma, to może trzeba spróbować za jakiś czas, bo oferta kupców co jakiś czas się odświeża.
 
Kasztel we Wrońcach, kupiec(kwatermistrz) obok płatnerzy na górze ma karty z Białego Sądu. Przynajmniej u mnie miał.

PS. Ostatnio był o tym temat
 
Jak wspomniałem na początku, odwiedziłem Brama, jednak nie ma on w swojej ofercie kart, a wczesniej uzywalem medytacji do odswiezenia jego oferty, w godzinach 10/12/14/16, jak i również odzwiedziałem go co jakiś czas ale dalej ich nie posiada, załączam screena ze sklepu(ten który nie jest na fullscreenie).

Zaszedłem również do kwatermistrza, jednak jego okno sklepu zawiera u mnie tylko manekin do ćwiczeń, wcześniej zakładam, że miał jakieś karty, które od niego kupiłem, ale jestem pewien, że nie były to te, których szukałem, ponieważ w Białym Sadzie jedną z kart, która była dostępna to Foltest Dowódca Północy, której nie posiadam w kolekcji.
 

Attachments

  • wiedzmin3scr3.png
    wiedzmin3scr3.png
    852.4 KB · Views: 278
  • wiedzmin3scr2.png
    wiedzmin3scr2.png
    1.9 MB · Views: 299
Top Bottom