Zadanie poboczne - Cyberpsychoza - DYM NA MOLO [spoiler]

+
Nie mogę ukończyć zadania, robiłem je dwa razy:
  • za pierwszym razem pokonałem Ramireza na molo, dostałem zadanie znalezienia furgonetki z ciałem, znalazłem tam ciało jego córki, przebadałem je i w tym miejscu misja utknęła, po jakimś czasie wyjąłem nawet ciało z furgonetki i położyłem obok na ziemi - po czym nie mogłem go już podnieść, więc załadowałem grę sprzed misji
  • za drugim podejściem pokonałem Ramireza, ale nie dostałem polecenia znalezienia furgonetki, misja cały czas tkwi w dzienniku ale po wybraniu jej na mapie nie pokazuje się miejsce w które mam się udać, co dziwne w opisie zadania mam przycisk z wykrzyknikiem i poleceniem ŚLEDŹ ZADANIE który po naciśnięciu znika, ale zadanie i tak nie pokazuje się na mapie
Grę mam w wersji PC, wersja 1.04
 
Niestety mam to samo, po czasie sprawdziłem Dziennik i zobaczyłem że nie zaliczyło misji -.- A przechodze gre na 100% i bedzie mi brakowalo tej misji przez ten bug -.- Może ktoś wie czy się da zaliczyć misję albo odnowić przez pliki w grze bo od nowa gry przechodzić specjalnie nie będę :(
 
Przeszukujcie zawsze ciała, komputery itp.. i odczytujcie wiadomości na drzazgach.. wtedy zalicza
 
Przeszukujcie zawsze ciała, komputery itp.. i odczytujcie wiadomości na drzazgach.. wtedy zalicza
Rada sama w sobie jest dobra, ale w tym wypadku bezużyteczna. Błąd jest w mechanice gry - przycisk ŚLEDŹ ZADANIE pojawia się wtedy gdy zadanie jest niezakończone a gra "nie wie" co dalej. Wiele ludzi zgłasząło zadania z tym przyciskiem, nie do ukończenia. Coś tam gdzieś tam nie pyknie i zadanie wisi. Zwróć uwagę że to zadanie przechodziłem dwa razy - za drugim razem nie miałem polecenia poszukania furgonetki, a czytałem wszystkie drzazgi i pozbierałem cały loot.
 
Może próbujcie zmienić kolejność akcji. Ja najpierw znalazłam ciało w furgonetce i przebadałam. Wtedy jest też krótka rozmowa z Johnnym. Dopiero po tym pokonałam Ramireza i zaliczyło zadanie bez problemu.
 
Ja najpierw znalazłem ciało córki, potem pokonałem Ramireza i przeczytałem drzazgę. Misja oczywiście utknęła bo jest zbugowana. Wróciłem jednak do furgonetki z ciałem córki i przeskanowałem ją jeszcze raz. Zaskoczyło, wskazało mi ponownie na molo, gdzie należało przeszukać ciało napastniczki (od razu po zabiciu Ramireza było ono nieaktywne). Zebrałem drzazgę z kolejnym zapisem rozmowy, po przeczytaniu której misja została zaliczona. @yanc75 Mam nadzieję, że Ci to pomoże.
 
ten quest aż się prosi żeby można go było jakoś zakończyć inaczej - np przynosząc ciało córki z furgonetki do cybertaty.
 
Top Bottom