Zadanie poboczne "Numer Jeden"

+
Po przyjęciu misji w Afterlife miałem się udać w poszukiwaniu lodówki z napisem "no future" w której miała być paczka. Problem w tym że lodówka jest pusta i nie mogę ruszyć zadania dalej. Ktoś oprócz mnie spotkał się z tym problemem?
 
Po przyjęciu misji w Afterlife miałem się udać w poszukiwaniu lodówki z napisem "no future" w której miała być paczka. Problem w tym że lodówka jest pusta i nie mogę ruszyć zadania dalej. Ktoś oprócz mnie spotkał się z tym problemem?
Może ma być pusta? Przeskanuj ją może coś to da.
 
Lodówka powinna być jak najbardziej "pełna". Jeśli jest to ta właściwa lodówka, to jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy jest wczytanie zapisu sprzed przyjęcia zadania. Ewentualnie weryfikacja plików jeśli masz grę na steamie lub gogu, chociaż wątpię czy pomoże.
 
Lodówka powinna być jak najbardziej "pełna".
Potwierdzam, u mnie była pełna, mały spoiler - po zabraniu znalezionego towaru czeka nas walka z wieloma przeciwnikami więc towar należy odłożyć w ustronnym miejscu przed walką żeby go nie stracić.

Dynia - a jesteś na 100% pewien że to dobra lodówka? Bo tam w okolicy kilka ich było.
 
Po przyjęciu misji w Afterlife miałem się udać w poszukiwaniu lodówki z napisem "no future" w której miała być paczka. Problem w tym że lodówka jest pusta i nie mogę ruszyć zadania dalej. Ktoś oprócz mnie spotkał się z tym problemem?
Tam są dwie lodówki, upewnij się że to ta właściwa z graffiti
 
Tam są dwie lodówki, upewnij się że to ta właściwa z graffiti
Tam są co najmniej trzy lub cztery lodówki :) właściwa lodówka jest oznaczona znacznikiem i po tym można ją rozpoznać od innych pustych
 
Pomocy

Zrobiłem misję na początku gry, wszystko ok znalazłem właściwą lodówkę. Tylko później musiałem wrogów zabić, ukryłem ciało w bezpiecznym miejscu - misja została nie zrealizowana.
Grałem dalej zaczynając inne misję.. I to był błąd.
Chciałem ukończyć grę w 100%
Niestety jakimś cudem ciało wypadło za tekstury.. I nie mogę podnieść ciała..
Może da się jakoś to zrobić nie utracajac zapisu.. 🙄 📝
 
Top Bottom