Zadanie "Przemiana" - Nie działa ostatni portal

+
Zadanie "Przemiana" - Nie działa ostatni portal

Witam,
mam problem z wyjściem z laboratorium. Kiedy aktywuję ostatni portal i próbuję wyjść pojawia mi się niekończący się ekran ładowania, a na sam koniec ginę i tylko mogę wczytać zapis gry.
Próbowałem już chyba wszystkiego; reinstalacji, sprawdzania poprawności plików, próby zrobienia zadania od nowa. Testowane na trzech wersjach 1.24, 1.30 i 1.31.
Cały czas mam to samo. Wczoraj myślałem, że jak zainstaluję czystą wersję GOTY to pójdzie, ale niestety bug cały czas występuje.
Miał być ten błąd naprawiony w wersji 1.22, a cały czas u mnie jest.
Czy ktoś pomoże?
 
Warkan;n125133 said:
Witam,
mam problem z wyjściem z laboratorium. Kiedy aktywuję ostatni portal i próbuję wyjść pojawia mi się niekończący się ekran ładowania, a na sam koniec ginę i tylko mogę wczytać zapis gry.
Próbowałem już chyba wszystkiego; reinstalacji, sprawdzania poprawności plików, próby zrobienia zadania od nowa. Testowane na trzech wersjach 1.24, 1.30 i 1.31.
Cały czas mam to samo. Wczoraj myślałem, że jak zainstaluję czystą wersję GOTY to pójdzie, ale niestety bug cały czas występuje.
Miał być ten błąd naprawiony w wersji 1.22, a cały czas u mnie jest.
Czy ktoś pomoże?

Także mam to samo i także pobierałem i instalowałem wszystkie chyba wersje możliwe co nie łatwo je teraz załatwić, bo na GOG starszych już nie idzie za bardzo a to ich przywracanie robi jeszcze większy bałagan. To po co ja się tyle męczyłem z tym, u mnie to jest na grze plus bo na normalnym przechodzeniu było ok.
Coś czuję,że to naprawiono tylko na zwykłą grę, a nic nie zrobiono na grę plus. Nawet graficzne ustawienia nie pomagają różne zmiany bo kiedyś z poważnego buga graficzne ustawienia na inne pomogły. Czy nawet w innych językach wszystko możliwe robiłem nawet dokumenty skasowałem tam gdzie zapisy gry by zresetować tak by gra wyglądała jak nowa przy uruchomieniu.
Albo GOG to zepsuł teraz jakimś plikiem i tymi zapisami w chmurzę, bo Corvo Bianco na grze plus u mnie kompletnie wszystko się bugami naładowało w winnicy.
Pierwsze to pieniądze zapłaciłem i nic nie zrobione a tam gdzie znaczniki pokazuję wszystkiego nic nie ma, łóżko to kolejna zawieszka po odpoczynku jak wstaję już się nie może ruszyć jak nadal Płotka na turnieju a dawno pisali ,że niby naprawione ale chyba tylko bez gry plus bo jest więcej błędów jak było. Rok temu na początku dodatku grałem na grze plus i tyle tego nie było co teraz.
I w internecie się naczytałem ,że to wina GOGA i pełno osób ma takie jajca po tym jak została dodana wersja 1.31A. Także na GOG piszą o tym i o różnych nowych błędach ale widać jak to olewają i przez rok te same niektóre poważne błędy w grze plus, a mam 92 poziom i 2 dodatki do zrobienia plus jeszcze trochę z podstawowej ale nie idzie grać bo co chwile coś.
 
Top Bottom