Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" - błąd wciąż występuje

+
Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" - błąd wciąż występuje

Błąd występuje już od wersji 1.03 i wciąż nie został naprawiony. Pojawia się informacja o rozpoczęciu zadania ale nie można go aktywować ponieważ znika dosłownie z dziennika. Jeżeli alternatywnym sposobem nie spotkamy Umy u Barona wykonując w innej kolejności zadania, to nie dowiemy się o nim nic i będąc na Skellige utkniemy w głównym wątku.
 
Mogliby Panowie z CDP RED wziąć się do roboty z tymi błędami związanymi z questami. Dziś mamy wersje gry 1.12 a błąd nadal występuje. I to ma być ta gra roku?
 
Nie bardzo rozumiem problem. Pisząc solucję do Wiedźmina 3, byłem zmuszony do sprawdzenia jak wygląda to zadanie i nie miałem żadnego problemu z jego wykonaniem - jeśli nie spotkamy Umy w Velen (bo przechodziliśmy główną fabułę w innej kolejności niż sugerowana), to zadanie nie znika z dziennika i można je wykonać (inna sprawa, że trwa jakąś minutę). Jedyny błąd, jaki występuje (albo występował, nie wiem jak to wygląda na najnowszym patchu), to pojawianie się informacji o tym zadaniu, gdy już Umę we Wrońcach widzieliśmy. Nie powinno się to zdarzyć, bo nie potrzebujemy zdobyć informacji na temat pobytu Najbrzydszego człowieka na świecie i zadania tak naprawdę nie otrzymujemy (jedyne co się pojawia to wpis o aktualizacji dziennika) - ale umówmy się, to kosmetyka.
 
Top Bottom