zadanie wściekłe pięści w Velen

+
Mam następujący problem ukończyłem zadania od Keiry i część lini Barona tzn "klątwa" zdjęta z porońca dowiedziałem się co stało się z Tamarą i Annom ale do Oksenfurtu i na moczary jeszcze się nie wybierałem. Następnie postanowiłem porobić sobie zadania poboczne także tytułowe i tu pojawia się problem. Po pokonaniu wioskowych zawodników przyszedł czas na Sierżanta z Wrońców. Ten gdy do niego podszedłem stał przy ogrodzie w kasztelu,odpaliła się scenka przerywnikowa pytał sie o Barona. Po czym udał się do budynku mieszkalnego w nim albo stoi przy drzwiach w środku lub przebywa w jednym z pomieszczeń. Niezależnie od tego czy mam zadanie śledzone czy nie odpowiada on przypisaną mu kwestie tak jak np zwykłe wioskowe NPC. Kwestia związana z zadaniem się nie odpala. Medytowałem, wczytywałem zapis który miałem przed odpalaniem się tej scenki z nim i uruchamiałem grę ponownie. Nie pomaga. Dodam że zadanie cały czas widnieje jako aktywne. i tu pytanie to zadanie trzeba robić przed rozkręceniem wątku Barona ? Będę mógł je ukończyć po zakończeniu wątku Barona czy też mam wyjątkowe szczęście i trafił mi się bug ? Niestety mój kolejny zapis jest dość stary...
 

Msudr

Forum veteran
To zadanie wykonasz po zakończeniu wątku Barona, Sierżant jest zablokowany wątkiem głównym. Dopiero na pewnym etapie są dostępne "Wściekłe Pięści" z nim.
 
To zadanie wykonasz po zakończeniu wątku Barona, Sierżant jest zablokowany wątkiem głównym. Dopiero na pewnym etapie są dostępne "Wściekłe Pięści" z nim.
UF już się bałem że 10 h gry pójdzie w las ;)
 
Top Bottom