Zadanie "Wszędzie dobrze.." Patch 1.22 Ciągły brak możliwości ukończenia zadania

+
Zadanie "Wszędzie dobrze.." Patch 1.22 Ciągły brak możliwości ukończenia zadania

Witam nie mogę zakończyć owego zadania, mianowicie nie mam żadnego wskazanego miejsca w Toussaint. Gdy przychodzę do Corvo Bianco, wszystko jest po staremu. Gdy przeczytałem opis patcha 1.22 który rzekomo miał naprawić dany bug ucieszyłem się, i od razu go pobrałem, lecz wielce się zawiodłem, gdy po instalacji nic się nie zmieniło. Znam prawdopodobny powód wystąpienia błędu, mianowicie kończąc fabułę dodatków, nie miałem dokończonej tej głównej, dziś mnie wzięło na dokończenie ostatecznej bitwy. Po wszystkim postać pod moją kontrole wróciła w zamku Kaer Morhen, gdzie aktywowało się zadanie które, poprowadziło mnie do drogowskazu i dalej nic. Jeśli ktoś ma pomysł inny niż mój: Wczytać save przed ukończeniem dodatku, skończyć podstawkę i dopiero dodatek. To proszę pisać opisanej metody nawet nie chce mi się sprawdzać, dla jakiegoś filmiku ale nie ukrywam miło było by to zobaczyć w grze, i mam nadzieje ze nie będę musiał w tym celu przeszukiwać yt.
 
Top Bottom