Zagraj 15 kart arystokratów

+
Coś jest nie tak z tym zadaniem podczas jednej gry zagrałem 3 karty arytokratów 2x łowca van moorlehemow i vincenta van moorlehema i zaliczylo tylko jedną.
 
Mnie bardziej ciekawi zagranie kart nagroda. Co to ma być?

Nieważne. Zapomniałem o syndykacie.
 
Last edited:
Kolejna gra w której użyłem obu kart i tym razem nie zaliczyło ani razu... Zawsze coś musi być zbugowane :D
 
U mnie po zagraniu zarówno kart Arystokrata jak i kart z zapałem licznik postępu zadań jet równy zero:(
 

MaRIB1

Forum veteran
Ja po 2 meczach mam zaliczone 11 razy, bez scenariusza. Hmmm może wasze zagubione trafiają do mnie ?
 
Zagraj 15 kart arystokratów:
Specjalnie złożyłem talię tak żeby szybko poszło. Rozegrałem rozgrywkę sezonową, z podwajaniem kart. Nie wiem ilu tych arystokratów poszło bo nie liczyłem ale z tego co pamiętam na 100% to 2x spragniona dama, 2x Shillard, 2x łowca van Moorlehemów i 1x Cahir. Zapewne było ich więcej. Po grze sprawdzam czy zadanie już zaliczone czy jeszcze 2-3 trzeba zagrać. A tutaj niespodzianka! Rzekomo zagrałem 4 karty arystokratów! Litości... Nie można tego zrobić porządnie???
 
Całe te zadanie to parodia, kto wpadł na pomysł żeby stworzyć takie zadanie do którego trzeba kart których nie ma w standardzie? Mam teraz specjalnie wydać skrawki kart żeby dostać te 20 koron? Głupota
 

gojlad

Forum veteran
Całe te zadanie to parodia, kto wpadł na pomysł żeby stworzyć takie zadanie do którego trzeba kart których nie ma w standardzie? Mam teraz specjalnie wydać skrawki kart żeby dostać te 20 koron? Głupota
xD MASZ KUPIĆ za prawdziwą kasę beczki, potem mieć parę % szans, że wyleci to co potrzebujesz! A jak się nie podoba, to tam są drzwi i inne gry! xDD Typowo
 

Lexor

Forum veteran
xD MASZ KUPIĆ za prawdziwą kasę beczki, potem mieć parę % szans, że wyleci to co potrzebujesz! A jak się nie podoba, to tam są drzwi i inne gry! xDD Typowo
Niestety. Wiem, że Gwint musi na siebie zarabiać, ale PODEJŚCIE osób odpowiedzialnych w CDPR za komunikację jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Przecież taki sposób postępowania jak to jest robione to na dłuższą metę odpycha, a nie przyciąga. Nowi gracze (zanim się zorientują) to może wydadzą jakieś pieniądze, ale potem? Zaczyna im się robić pod górkę. W dobrym marketingu chyba chodzi o to, żeby graczy przyciągnąć i zatrzymać na dłużej, a nie przyciągnąć, "wydoić" i "wyrzucić"?

W każdej normalnej firmie coś takiego byłoby niespotykanego. Ja rozumiem, że praca w CDPR (jak każda inna praca) może nie być dla danego pracownika "dedykacją" (tak jak zdarza się to w przypadku fanów danego projektu), ale ogólnie rozumiane "public relations" (sam pracowałem w takim dziale przez parę lat) powinno kierować się pewnymi przemyślonymi zasadami, a osoby tam zatrudnione powinny okazywać przynajmniej odrobinę zaangażowania. Nikt chyba nie trzyma nikogo tam na siłę?

Chwila, a może to firmy, w których ja pracowałem były jakieś "nienormalne" i takie olewcze podejście do klienta jest teraz standardem? Ktoś jest z tym "na bieżąco"?
 
Ludzie nie przesadzajcie. Przecież nie może być tak, że każde zadanie musi opierać się wyłącznie o set podstawowy bo w kółko dochodzą nowi gracze. Przecież nikt nikogo nie zmusza do robienia tych zadań. Zresztą sorry, ale uzbieranie kilku brązowych arystokratów (zresztą jednostki z tym słowem kluczowym są już w secie podstawowym) czy brązowych kart ze słowem "nagroda" to nie jest coś czego nie da się ogarnąć kupując max kilkanaście beczek z dodatku w którym było ich najwięcej. Dzięki temu że zadania obejmują wszelkie mechaniki Gwinta co rusz trzeba kombinować nowy build i to jest moim zdaniem super.
Post automatically merged:

A co do arystokratów to tak jak pisałem w innym temacie u mnie na trybie sezonowym wbiłem ich w dwóch meczach bez żadnego problemu więc nie jest to globalny problem.
 
Mi niestety nie wchodzi nic, liczniki stoją w miejscu. Gram różnymi taliami, sezonowo, klasycznie, rankingowo nawet trening sprawdziłem. Na PC i mobilce. Wszelkie możliwe kombinacje i niestety ale nie wchodzą żadne punkty na korony, arystokraci, nagrody, karty z zapałem i specjalne - wszystko stoi w miejscu - z drugiego tygodnia. Premium wykupione, chyba pierwszy i ostatni raz. Szkoda, fajna gra, ale te bugi są zbyt frustrujące.
 
Duckingman, fajnie że się wypowiadasz i za pewne masz takie doświadczenie które świadczy o tym że wiesz co mówisz... Ale jakbyś sobie zadał na tyle trudu i wpisał Arystokrata, to zobaczysz ten screen jak niżej.
 

Attachments

  • Screenshot_2020-04-09-21-04-15-834_com.cdprojektred.gwent.png
    Screenshot_2020-04-09-21-04-15-834_com.cdprojektred.gwent.png
    846 KB · Views: 403
Duckingman, fajnie że się wypowiadasz i za pewne masz takie doświadczenie które świadczy o tym że wiesz co mówisz... Ale jakbyś sobie zadał na tyle trudu i wpisał Arystokrata, to zobaczysz ten screen jak niżej.

Zmartwię Cię, ale nie znam na pamięć wszystkich kart do Gwinta więc zrobiłem dokładnie to samo co Ty nim napisałem swój wpis. Pokaż mi gdzie nie pokrywa się on z rzeczywistością. Nie ma arystokratów w secie podstawowym? Ależ są. 2 epiki i 3 legendy. Nie ma brązowych kart? Ależ są. 2 rodzaje w dodatku Kupcy Ofiru. Ja rozumiem, że nowy gracz może takich kart nie mieć bo dotąd nie zbierał kart Nilfgaardu, ale to naprawdę nie jest problem by te karty uzbierać. Nie chcesz polować na nie w beczkach? 220 fragmentów kart (trochę ponad 10% twoich zapasów) i masz komplet 4 brązów. Zajmie Ci to z 5-6 gier, ale wbijesz nimi to zadanie.
 
Co do kart arystokratów, to wydaje mi się, że nie zalicza tych dodanych w dodatku Kupcy z Ofiru... ten sam problem mam przy dziennych zadaniach, np. scenariusz z truciem nie zalicza się w zadaniu jako artefakt, a niewątpliwie nim jest ;)

Najlepiej więc wziąć do talii karty podstawowe, które są arystokratami - wtedy bez problemu powinniście zaliczyć ten kontrakt :)

P.S. sorry, napisałem tą wiadomość w innym wątku, a chciałem tu - więc wrzucam także w tym wątku (może komuś się przyda) ;)
 

Lexor

Forum veteran
Co do kart arystokratów, to wydaje mi się, że nie zalicza tych dodanych w dodatku Kupcy z Ofiru... ten sam problem mam przy dziennych zadaniach, np. scenariusz z truciem nie zalicza się w zadaniu jako artefakt, a niewątpliwie nim jest ;)
Nie wydaje Ci się. Niestety zauważyłem to samo już bardzo dawno i do tej pory nie jest wiadomym, kiedy zostanie to naprawione.

Ale pewnie, oczywiście (jak napisał @Duckingman) "wsparcie już o tym wie". Szkoda tylko że siedzą nad tym od paru miesięcy bez słowa. :giveup:
 
Czyli widzę, że nie jestem osamotniony? W gierce teraz rzuciłem 6 arystokratów, do licznika dodało 2 :(

Edit: z mojej talii zalicza tylko Cahira, Spragnionej Damy i Łowcy... nie zalicza. Cahira miałem już wcześciej a Łowcę i Damę craftowałem specjalnie pod tego questa :\
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Czyli widzę, że nie jestem osamotniony? W gierce teraz rzuciłem 6 arystokratów, do licznika dodało 2 :(
Śmiało zakładam, że zaliczyło Ci tylko tych dwóch ze starych dodatków (czyli np. nie brązowych).
 
OK nie dam sobie ręki uciąć, że liczenie arystokratów działa prawidłowo bo faktem jest, że w swojej talii miałem takich z setu podstawowego jak i z dodatków. Jeśli faktycznie nie da rady wbijać tego zadania brązowymi arystokratami to bardzo słabo. Zawsze jest jednak szansa, że do jutra to ogarną bo niektóre mniejsze poprawki potrafią robić bez aktualizacji gry u graczy. A jak nie ogarną jutro to zapewne ogarną w przyszłym tygodniu.
 
Top Bottom