Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa, lub niekompletna - problem przy uruchamianiu

+
Status
Not open for further replies.
Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa, lub niekompletna - problem przy uruchamianiu

Witam pomozcie mam problem z instalacja W2 po krotce opisze co sie dziej
Plyte kupilem w Polsce mieszkam w Angli mam angielskiego W7.
Sama instalacja przebiega poprawnie do momentu pojawienia sie info o wpisaniu klucza ktorego nie moge wpisac tak jak by klawiatura nie dzialala (sprawdzilem dziala poprawnie) po nacisnieciu akualizuj wyskakuje info ze "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa, lub niekompletna" sprawdzilem wszystko zgodnie z porada dysk C .dokumenty nazwa pliku Wiedzim z tym ze ja mam The Witcher, i nic zaczolem sciagac patche od 0do 2 pokolei i znowu nic wyskakuje okienko:not commonly downlondet: Ogarnia mnie juz flustracja gdyz po pierwsze nie jestem specem od komuterow myslalem ze kupie gre zainstaluje i bede gral NIE SPRAWDZILO SIE tak wiec czekam na porade od dobrych ludzikow ktorzy pomoga staremu zgredowi zainstalowac ta gre i cieszyc sie z wami
dzieki
ps: program kasperski wylaczony, robie wszystko z profilu admina (tak mi sie wydaje )

http://imageshack.us/photo/my-images/28/wiedzminm.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/14/w20y.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/854/11426279.png/
 
Zmieniam nazwę tematu na bardziej konkretną. Obecny tytuł nikomu nic nie powie.

Rejestracją się nie przejmuj, bo gra już nie wymaga klucza - wpiszesz go, nie wpiszesz, wpiszesz dobry, wpiszesz byle co - i tak gra go zaakceptuje.

Na drugim ze screenów widzę, że próbowałeś instalować patch JP - który jest dla japońskiej wersji językowej. Ty masz polskiego Wiedźmina, więc i takie patche powinieneś instalować.

Teraz od początku, wg porady z tech-supportu, bo piszesz strasznie chaotycznie i po prawdzie niewiele zrozumiałem:
1) Ściągnij i zainstaluj TEN patch. Nie przejmuj się okienkami z ostrzeżeniami, które są dziełem "cudownej" przeglądarki jaką jest IE.

Jeśli nie pomoże:

1) odinstaluj grę
2) wsadź płytę do napędu, jeśli wyskoczy okienko autouruchamiania, zamknij je
3) otwórz płytę (mój komputer -> płyta), prawy myszki na plik setup -> uruchom jako administrator
4) zainstaluj grę w folderze, w którym nie ma polskich znaków (np. WITCHER albo WIEDZMIN, bo WIEDŹMIN już nie może być)
5) wyskoczy okienko z prośbą o klucz, wpisz byle co
6) gra być może sama się zaktualizuje - jeśli tak, jesteśmy w domu - jeśli nie, napisz
 
No i nic z tego ale chyba do przodu wiec streszcze teraz .
Po odinstalowaniu wszystkiego i zainstalowaniu na nowo i zmianie folderu nie mam ikony wilka na pulpicie a gdy probuje uruchomic ja z folderu to albo niewiem jak albo cos nie dziala przesylam skrina bo rowniez nie moge sie zalogowac do thewitcher.com a chaslo i login jest prawidlowe bo normalnie loguje sie na stronce :( wiec jakbys byl uprzejmy poradzic i w tej kwestji bylbym wdzieczny zaznaczam ze tym razem nie wyskakuj mi okno do wpisania klucza tak wiec zwariowalem woogole :)

http://imageshack.us/photo/my-images/841/92609252.png/


A czy przy sciaganiu patcha musze go zapisac w folderze witcher czy on go sam znajdzie bo mam do wyboru RUN or SAVE wiec do konca nie wiem :(
 
No i nic z tego ale chyba do przodu wiec streszcze teraz .
Po odinstalowaniu wszystkiego i zainstalowaniu na nowo i zmianie folderu nie mam ikony wilka na pulpicie a gdy probuje uruchomic ja z folderu to albo niewiem jak albo cos nie dziala przesylam skrina bo rowniez nie moge sie zalogowac do thewitcher.com a chaslo i login jest prawidlowe bo normalnie loguje sie na stronce :( wiec jakbys byl uprzejmy poradzic i w tej kwestji bylbym wdzieczny zaznaczam ze tym razem nie wyskakuj mi okno do wpisania klucza tak wiec zwariowalem woogole
Okej, ale jak już zainstalowałeś grę, to co było dalej? Instalacja się skończyła i gra pobierała jakieś patche?

A czy przy sciaganiu patcha musze go zapisac w folderze witcher czy on go sam znajdzie bo mam do wyboru RUN or SAVE wiec do konca nie wiem
Patcha możesz zapisać w dowolnym miejscu... Ale jak już go zapiszesz, to musisz go uruchomić i zainstalować :p

http://imageshack.us/photo/my-images/841/92609252.png/
Ty odpalasz okno rejestracji ("register"), a grę się uruchamia poprzez "launcher".
 
patcha pobralem zainstlowalem i juz sie nawet zarejestrowalem wpisalem klucz i nic pisze uruchom gre i nic nie mam ikony na pulpicie a z :launcher:nic sie nie uruchamia :(
 
moze popelnilem blad przy instalacji bo wybralem standartowa i gdy sie skonczyla instalacja zmienilem folder ale nie wiem juz nie mam pojecia co robie zle
 
A Kasperskiego masz na pewno wyłączonego?
CTRL + SHIFT + ESC / zakładka "usługi" - jeśli masz tam proces avp.exe, Kasperski ciągle działa.

edit:
moze popelnilem blad przy instalacji bo wybralem standartowa i gdy sie skonczyla instalacja zmienilem folder ale nie wiem juz nie mam pojecia co robie zle
Czekaj, zainstalowałeś do folderu o-jakiejśtam-nazwie, a po instalacji zmieniłeś nazwę tego folderu?
 
nie dokonca

Gra zaczela instowac sie sama standartowa wersja do folderu Wiedzmin2 z polskimi znakami po skonczonej instalce zmienilem folder na thewitch

kasperski usmiercony


bo do konca nie wiedzialem czy zainstalowac wersje niestandartowa z wyborem foldera wiec dalem standartowa i sam mi utworzyl na dyskuC folder wiedzmin 2 z polskimi znakami ktory po instalacji zmienilem :(
 
Trzeba było od razu, przy instalacji, zmienić nazwę folderu.
Ale nic, zaraz pomyślimy dalej.

Zabiłeś Kasperskiego i gra dalej nie odpala launchera?
 
Nie ma różnicy.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale wysłałem ci wiadomość na PW:
prawy górny róg - twój avatar z wykrzyknikiem - klikasz
potem po lewej stronie pod dużym avatarem masz "komunikator - 1 nowy" - klikasz
potem klikasz na wiadomość ode mnie
 
Szypek26 wszystko dziala musialem sie z tym przespac :) Jeszcze raz dzieki za pomoc chyba byl problem ze zmiana nazwy ale dokonca niewiem wazne ze dziala JESTES WIELKI POWINNI CI PLACIC :)

temat do zamkniecia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom